Portal w-związku.info.pl

Seks bez prezerwatywy jest bardzo korzystny dla dziewczyny

podbić dziewczynę

Po gimnazjum poszedłem do liceum i tu poznałem bardzo fajne dziewczyny i kolegów. Już po miesiącu stworzyliśmy paczkę:
Jarek i trzy dziewczyny Patrycja, Wiktoria, Helena. od pażdziernika praktycznie w każdy wtorek i środę po lekcjach łaziliśmy razem po mieście, przesiadywaliśmy w parku, czy nad rzeką. Gdy zrobiło się zimno, to w McDonaldzie lub KFC. Podczas ferii zimowych gdy było trochę sniegu to jeździliśmy na tyłkach czy jakichś kawałkach tektur z górki. Razem spędziliśmy sylwestra u Heleny. Tu pierwszy raz trochę się poprzytulaliśmy, ale dziewczyny były trzy, a nas było dwóch, jakos jednak się tak podzieliliśmy, że nikt nie był poszkodowany.
W czasie ferii zimowych chodziliśmy na łyżwy, na lodowisko czasem posiedzieliśmy nad rzeką mimo iż było trochę zimno. Często odwiedzaliśmy Helenę lub Wiktorię bo u nich były najlepsze warunki. Do mnie po feriach kilka razy przyszła Patrycja, ale tak to chodziliśmy we wtorki i środy w piątkę. Czasem do kina. Raz byliśmy w teatrze. Tak to siedzieliśmy w naszym punkcie i czytaliśmy w smartfonach jakieś strony lub graliśmy w sieciowe gry. Rok szkolny się kończył, robiło się ciepło, siedzieliśmy nad rzeką i śmialiśmy się z byle czego. Głównie z tego, jak na forach internetowych chłopaki czy dziewczyny opisywały swoje problemy miłosne. Gdy było kiedyś gorąco wsiedliśmy na rowery i pojechaliśmy nad jezioro. Wszędzie tłum ludzi, ale udało nam się znaleźć kawałek trudno dostępnego brzegu, gdzie właściwie nikt nie przychodził. Siedziliśmy nad brzegiem i śmialiśmy się z forów internetowych. Nagle Wiktoria czyta, że dziewczyna ma problem z całowaniem, pyta Jarka jak on całuje. Wszyscy wybuchliśmy śmiechem. W końcu Wiktoria zastanowiła się, czy całowanie to jest takie trudne i Jarek mówi: to daj spróbujemy i pocałowali się i było im bardzo fajnie, pozostałe dziewczyny też chciały, to z nimi też i ze mną też. To był mój pierwszy pocałunek w usta z dziewczyną, ale dobrze wyszło. Innego dnia dziewczyny rozebrały się do bikini, a my z Jarkiem do majtek, posiedzieliśmy i chichłaliśmy się z byle czego, Patrycja powiedziała, że sprawdzi czy woda jest ciepła. jezioro w miarę czyste, widać było dno, wszystko było ok, woda ciepła, ale powiedziała, że zdejmie majtki, bo potem nie wie ile będą schły, ja też zdjąłem majtki i weszliśmy z Patrycją na golasa do jeziora. Pierwszy raz widziałem nago dziewczynę, potem dołączyli do nas Jarek i Wiktoria, Helena także nago. Gdy wyszliśmy z jeziora, zawiał jakiś wiaterek i dziewczynom się trochę chłodno zrobiło, mimo iż temperatura była ponad 25o Jarek i Wiktoria usiedli razem i przytulili się do siebie, to znaczy Wiktoria usiadła bokiem położyła się plecami na penisie Jarka i tak sobie leżeli. Widziałem, że Jarek lekko głaskał Wiktorię. Helena i Patrycja w ten podobny sposób przytuliły się do mnie. Patrycja zrobiła rybi dzióbek z ust, abym ją pocałował, to samo Helena i tak sobie leżeliśmy. Widziałem, że Jarek powoli jechał z ręką niżej Wiktorii, ale ona odsuwała tę rękę. Po pocałunku z Heleną niespodziewanie pocałowałem ją w sutek piersi. Nic nie powiedziała, ale wstała i ubrała się. Jeszcze raz pocałowałem Patrycję w usta i skierowałem rękę na sutek piersi Patrycji, chwilę pozwoliła się popieścić, ale potem odsunęła rękę i ubrała się.
Niestety po wakacjach moi rodzice się przeprowadzili i poszedłem do innej szkoły 150 km. W nowej 2 klasie szybko się zaklimatyzowałem, miałem nowe koleżanki Anka podeszła kiedyś do mnie i tak zaczęliśmy się trochę przyjaźnić. Poszliśmy do Doroty na impreze, było tam jeszcze 3 dziewczyny i 2 chłopaków. Zabawa była świetna. Całowałem się z Anką. Anka zaprosiła mnie do siebie, mieszka w 2-pokojowym mieszkaniu z rodzicami, ona ma swój pokój. Nikt z rodziców nie przeszkadzał nam. Posmialiśmy się, pogadaliśmy i całowaliśmy. Kóregoś dnia, zaprosiła mnie, rodziców nie było, powiedziała, że pojechali do babci na 2 dni i jest sama. Całowaliśmy się, powiedziała, że jest jej gorąco, zdjęła bluzkę, powiedziałem, że jest fajna i chcę się z nia kochać. Przerwała całowanie, usmiechnęła się, ale nic nie powiedziała, założyła bluzkę. Byliśmy za kilka dni u Doroty na imprezie, pierwszy raz odezwałem się do Gabrysi, fajna była. Nocowałem u Doroty już nie pierwszy raz. Udostępnili mi taki mały pokoik. Kupiłem prezerwatywy. Nigdy nie widziałem jak wygladają, więc kupiłem 3szt i jedną rozpakowałem, aby popatrzeć co i jak, rozwinąć. W domu zużyłem drugą, chciałem spróbować jak założyć prezerwatywę na penis. Nie bardzo mi się udało, ale potem spróbowałem z trzecią. Rodzice Anki, znowu pojechali na 2 dni do babci, Anka zaprosiła Gabrysię i mnie do siebie. po godzinie grzebania w komputerze i oglądania tego co tam Anka ma, usiedliśmy na kanapie i obydwie przytuliły się do mnie. Pocałowałem się z Gabrysią Anka patrzyła, potem z Anką Gabrysia patrzyła. Pieściliśmy się w ubraniach, one mnie, a ja raz jedną, raz drugą.
Któregoś dnia zagadałem do Julii z klasy równoległej. Chciałem jej zeszyt od fizyki, powiedziała, że mi nie pożyczy, nie da mi sfotografować, ale mogę do niej przyjść i odpisać. W końcu poszedłem. Mieszka w domu na górze, a jej rodzice na dole. Odpisałem, potem posiedzieliśmy jeszcze godzinkę i zbierałem się do wyjścia. Powiedziała, że jak to tak za darmo, podziekowac muszę i nastawiła usta. Pocałowałem ją. Potem popytałem trochę, ale żaden chłopak z Julką nie chodził, a na imprezach trzymała się z boku. Zaproponowałem Dorocie aby zaprosiła Julkę na imprezę. Przegadaliśmy z Julką całe 4 godziny, a inni się bawili, też Anka i Gabrysia. Minęło kilka dni, Anka i Gabrysia zaprosiły mnie do Anki, graliśmy w gry komputerowe się i grę karcianą rozbieraną. Kto przegrał, zdejmował coś z ubrania, kto wygrał zakładał. Rozegraliśmy kilka rund. Kilka razy byłem tylko w majtkach, ale wygrałem i mogłem się ubrać, Anka dwa razy była nago bez majtek, Gabrysia najbardziej rozebrana była w majtkach i wtedy Anka znowu przegrała i musiała się pocałować z najbardziej rozebranym graczem, czyli z Gabrysią na leżąco.
Gdy wyszedlem od nich, zadzwoniła Julka, że się nudzi. Poszedłem do niej i gadaliśmy godzinę. Była ubrana bardzo luźno bez stanika, miała bardzo krótkie spodenki, że gdy usiadła w rozkroku to można było zobaczyć jej pochwę. Powiedziałem, że grałem z dziewczynami w rozbierankę. Uśmiała się.
Po kilku dniach tym razem w czwórkę graliśmy w rozbieraną grę. Tasowaliśmy karty, każdy ciągnął jedną kartę, najmłodsza karta przegrywała, najstarsza wygrywała i tak rozbieraliśmy się i ubieraliśmy. Goła Julia przegrała i całowała się na leżąco z półgołą Anką, potem Anka z Gabrysią, ja czasem wygrywałem, czasem przegrywałem, przez 2 kolejki byłem goły, ale wygrałem dwa razy, potem znowu dwa razy przegrałem i byłem goły i Julka przegrała, a ja byłem najbardziej rozebrany i położyła mnie na plecy położyła się na mnie i mnie pocałowała. Podnieciło mnie to, bo leżałem goły na plecach, a Julka położyła się swoim gołym brzuchem na mój brzuch i przez prawie minutę całowała mnie w usta.
Kolejnego dnia miałem przygodę byłem w Rossmanie, miałem w koszyku prezerwatywy, a dziewczynie zabrakło 3,12 zł, zapłaciłem swoją kartą, a ona oddała mi gotówkę, ale to było za mało zabrakło kilka zł. Niczego od niej nie chciałem. Ja miałem 18 lat, a ona wyglądała na 20+. Właściwie była poza moim typem. Byłem miły bo miałem taką chęć. Powiedziała, abym zaczekał. Poprosiła mnie o nr telefonu, to zadzwoni do mnie i mi odda 4 zł. Następnego dnia zadzwoniła, spotkaliśmy się na mieście, oddała 4 zł, wtedy jakos tak jej spojrzenie mnie powaliło, że nie wiedziałem co powiedzieć. Podziękowałem. Zapytała, czy mam czas, miałem dużo czasu, zaprosiła mnie do kawiarni, postawiła mi ciastko, kawę. Powiedziałem, że jestem uczniem że mam już 18 lat, a ona powiedziała, że pracuje w centrum medycznym i przerzuca papiery, faktury, robi zamówienia. Rozmowa nam się kleiła. Następnego dnia znowu do mnie zadzwoniła i zpytała, czy moge się spotkać, nie miałem nic innego do roboty to poszliśmy do takiej knajpki. Postawiła mi kolację i pogadaliśmy. Ma 21 lat. Po kolacji jeszcze szliśmy razem, jej spojrzenie było fajne. Gdy podeszlismy pod jej blok, powiedziała, że muszę wejść na górę. Wszedłem do jej kawalerki. Posiedzieliśmy, wypiliśmy wodę gazowaną, pogadaliśmy niecałą godzinę i tyle. Zapytała, czy chcę aby jeszcze kiedyś zadzwoniła, powiedziałem, że może dzwonić.
W piątek byłem u Anki, była Gabrysia, popatrzyliśmy w telewizor, potem w smartfony, Anka przytuliła się do mnie, zacząłem ją rozbierać, rozpiąłem guziki bluzki, Gabrysia też się rozebrała do stanika i tak pieściliśmy się. Powiedziałem Gabrysi, że chcę się z nią kochać, powiedziała, że boi się ciąży, miałem prezerwatywę, Anka mi założyła prezerwatywę i położyłem Gabrysię na plecach i tak pieściliśmy się oralnie, ale tylko tyle. Nic więcej. Po tym, całowałem się jeszcze z Anką.
Następnego dnia byłem u Julki całowaliśmy się, powiedziałem,że chcę się z nią kochać, w końcu podczas gry już leżała nago na mnie, a mój penis był blisko jej pochwy. Chwile się wahała, ale nie zrobiliśmy tego. Trwało to ok. 20 minut. Na dole byli jej rodzice. Zadzwoniła Kamila (ta z Rossmana) powiedziałem, że dziś nie, ale jutro do niej przyjdę.
Przyszedłem. Kamila powiedziała, że moge jej pomóc, bo dawno nie sprzątała w szafkach, ona będzie wyjmować z szafek i gdyby była sama, to by musiała co chwila schodzić, a tak ona stała na drabince i podawała mi rzeczy z szafy. Ciepło było, ona była ubrana w luźny dres i t-shirt bez biustonosza, przez t-shirt prześwitywały jej sutki. Ja byłem w szortach do kolan i t-shircie. Zajęlo nam to około pół godziny. Trochę się kurzyło. Zapytałem:
- Zaprosiłaś mnie, abym ci pomógł w porządkach ?
- Wiesz nie mam kogo poprosić, bo moje koleżanki to takie eleganckie, głupio mi było
- A ja to nie ?
- Ty jesteś facet, to co innego.
- Ale znamy się dopiero tydzień.
- Mogłeś odmówić, przecież nic na siłę, dlaczego nie odmówiłeś ?
- Nie wiem, pewnie dlatego, że koleżanki z którymi się spotykam, to tylko siedzimy, gapimy się w smartfon lub laptop.
Roześmiała się
- Ale kurzu, cała w kurzu jestem.
- Ja też - powiedziałem.
- Powinnam coś na włosy założyć, bo teraz będę musiała się wykąpać i włosy umyć.

Wyszedłem na balkon, zdjąłem t-shirt wytrzepałem z kurzu, zdjąłem szorty i też wytrzepałem, chmurka kurzu poszła. Wytrzepałem fryzurę. Usiadłem w pokoju. Kamila poszła do łazienki i wytrzepała spodnie od resu i t-shirt, nie zamknęła drzwi zauważyłem jej gołe plecy i goły tyłek. Pod dresem nie miała majtek. Ubrała się i wyszła z łazienki.
- O Jezu -
powiedziała - nie zamknęłam drzwi z przyzwyczajenia, widziałeś mój tyłek ?
- Nie -
skłamałem.
- Wiesz, ja tu sama mieszkam, nikt do mnie nie przychodzi nie zamykam drzwi.
- Chodzisz goła po mieszkaniu ?
- Czasem, ale głównie chodze w tym dresie nie mam innego, muszę sobie kupić aby mieć coś na zmianę. Czemu pytasz, czy chodzę goła ?
- Zapytałaś, czy widziałem Twój tyłek, więc domyślam się, że w łazience byłaś goła.

Nastała chwila ciszy.
- Mogę Ciebie o coś zapytać ? jak nie chcesz to możesz nie odpowiadać.
- Pytaj.
- Kupowałeś w Rossmanie prezerwatywy, czy już z nich korzystałeś ?
- Jeszcze nie. Jeśli masz takie pytanie, to teraz ja Ciebie zapytam. Masz chłopaka ? -
zapytałem
- Nie mam.
- Miałaś ?
- Miałam.
- To powiedz coś o tym, skoro już nam rozmowa zeszła na ten temat.
- W liceum miałam chłopaka, chodziliśmy ze sobą przez 1,2,3 klase.
- Widział Ciebie nago ? Byłaś zakochana ?
- Tak, na rozpoczęciu roku szkolnego wpadliśmy sobie w oko, zadziałała chemia, poszliśmy do mnie i wylądowaliśmy w łóżku. Po tym miałam stresa, ale wszystko się dobrze skończyło. Potem kochaliśmy się dopiero w 3 klasie podczas ferii zimowych, codziennie.
- I potem już nie ?
- Potem już nie, nasz związek jakoś tak skończył się.
- Czyli przez klase 1,2 i pierwszy semestr trzeciej wogóle się nie spotykaliście ?
- Spotykaliśmy się codziennie lub prawie codziennie, ale nie kochaliśmy się. A ty ?
- Mam kilka koleżanek, ale z żadną sprawy nie zaszły tak daleko.
- Pewnie nie są jeszcze na to gotowe -
powiedziała- gdyby była taka iskra jak ja miałam, to pewnie byś to już miał za sobą, ale iskry nie było. Dla dziewczym ważne jest po jakim czasie znajomości iść do łóżka. Nie chcą iśc za wcześnie.
- Ale ty poszłaś w pierwszym.
- Tak, ja poszłam w pierwszym dniu. Nie było to rozsądne.
- A dlaczego wtedy w Rossmanie zwróciłaś się akurat do mnie ?
- Ej... -
roześmiała się - bo byłeś najbliżej ! gdyby to był kto inny, to bym się do niego zwróciła ! Zadzwoniłam, bo chciałam ci oddać kasę.
- Ale potem jeszcze raz zadzwoniłaś -
roześmiałem się - dobra będę uciekał
- Spieszysz się ?
- W zasadzie nie, ale trochę się u Ciebie zasiedziałem. Nie chcę nadużywać Twojej gościnności.
- Nie nadużywasz. -
roześmiała się
- Chcesz powiedzieć, że mogę u Ciebie zostać na noc ? -
roześmiałem się - tylko głupio ci to powiedzieć, czekasz, az ja to powiem ?
- Nie mam nic przeciwko -
roześmiała się- a ty możesz ot tak nie wrócić do domu ?
- Kilka razy mi się to zdarzyło po imprezie u koleżanki, więc rodziców to nie zdziwi.
- To zostań.


Siedzieliśmy u Kamili. Obejrzeliśmy film, jeden drugi. Gadaliśmy o tym skąd ona jest, o jej babci rodzeństwie ciotecznym, bo rodzonego rodzeństwa nie ma. Tak jak ja nie mam, ani siostry ani brata. ale moja ciotki mają córki i synów, to moje rodzeństwo cioteczne. Wieczorem wynalazła dla mnie pościel abym się na kanapie w dużym pokoju poukładał.
- Jeśli myślałeś, że będziemy spać razem to się pomyliłeś -
uśmiechnęła się
Skorzystaliśmy z łazienki, najpierw ja, potem ona i położyłem się na kanapie. Ona poszła do siebie na swoje łóżko. Po kilkunastu minutach przyszła do aneksu kuchennego napić się kilku łyków wody.
- Będziesz się tak kręcić ? -
zapytałem
- Tylko się napiję 3 łyki wody i idę spać.
- odpowiedziała
- Ja też się napiję - wstałem i podszedłem, nalałem sobie i wychyliliśmy po ćwiartce szklanki.
Kamila objęła mnie i zaczęliśmy się całować na stojąco. Długo tak staliśmy całując się. Delikatnie wskazywała mi swoje łóżko. Położyliśmy się u niej. Kontynuowaliśmy całowanie. Raz ja na górze, raz ona na górze. Przerwała na moment. Wyjęła spod poduszki prezerwatywę. Zdjęła mi majtki. Nałożyła mi prezerwatywę, ale ona nadal miała pidżamę na sobie dwuczęściową pidżamę rozpinaną. Kontynuowaliśmy całowanie i pieszczoty. Miała szybszy oddech. Znowu raz ja na górze, raz ona, ja bez majtek ubrany w prezerwatywę, ona ubrana w górę i dół pidżamy. Chwila przerwy, leżeliśmy na boku twarzami do siebie mocno przytuleni do siebie. Całowaliśmy się. Ona uniosła nogę, objęła mnie nogą i mocno przycisnęła do siebie. Nic nie mówiła, ja też nic nie mówiłem.Chwila przerwy, a po niej uniosła biodra i zdjęła dół od pidżamy. Rozpięła guziki góry od pidżamy. Kontynuowaliśmy całowanie, leżeliśmy na boku twarzami do siebie. Kamila uniosła nogę i objęła mnie nogą, pomogła mi wejść.
Poszedłem na swoje łóżko. Spałem, ale około drugiej w nocy jakieś wrzaski na dworze obudziły nas. Kamila pzyszła do mojego okna, aby zobaczyć co tam na podwórku się dzieje. Przytuliłem się do Kamili i poszliśmy do mnie na tapczan. Kamila poszła na chwilę i wróciła z prezerwatywą. Teraz już poszło standardowo. Klasycznie i na jeźdźca. Poszła do siebie na łóżko. Obudziliśmy się około 6-tej.
- Potrzebowałam tego -
powiedziała - a dla Ciebie był to pierwszy raz ?
- Tak. No i drugi.
- No tak, pierwszy i drugi.
- Jak tam Twoja kondycja ? zrobimy to jeszcze raz ?
- Myślę, że dam radę.
- Mogę ci coś zaproponować ? Możesz się nie zgodzić. Zrozumiem. -
powiedziała
- Mów.
- Zróbmy to bez prezerwatywy. Okres miałam 3 tygodnie temu, więc mam dzień bezpłodny, zaraz jeszcze zrobię test owulacyjny aby zobaczyć czy i jaka jest szansa. Męska sperma jest dla kobiety bardzo korzystna. Czytałeś ? Facet ma wytrysk w środku, sperma przez ścianki pochwy wchłania się do krwioobiegu kobiety co daje kobiecie wiele pozytywnych doznań.
- Co to jest test owulacyjny ?
- A to -
pokazała mi pudełeczko testów podobne do COVID antygenowych. Czytam w instrukcji, kiedy 2 kreski, kiedy 1 kreska.
Kamila zrobiła test, wyszedł, że nie ma owulacji. Pomyślałem, że mogę jej zaufać. Położyliśmy się. Po chwili, zaczęliśmy pieszczoty i całowanie. Byliśmy ubrani, ja w majtkach i t-shircie ona w pidżamie dwuczęściowej rozpinanej. Kilkanaście minut albo i dłużej przekładaliśmy się raz ja na górze, raz ona. Gdy już trochę się zmęczyliśmy, zdjęła mi majtki, sama zdjęła dół od pidżamy i górę ustawiła się na pieska i powiedziała, abym skończył. Podczas dni bezpłodnych można mieć wytrysk w środku. Podziekowała mi za fajny seks.
- Potrzebowałam tego -
powiedziała- kobiety potrzebują seksu. Jest to normalna czynność, jak każda inna, każda kobieta potrzebuje seksu, ale robi to tylko z tymi facetami, którzy w jakiś sposób kobietę podniecaja, są fajni i przyjaźni.
Po kilku dniach byłem u Julki, wcześniej kupiłem w aptece test owulacyjny. Pomyślałem, że przetestuję ją. Jakoś w miarę szybko zaczęliśmy się całować. Pieściłem ją przez ubranie w intymnych miejscach, zapytałem kiedy miała okres, powiedziała, że jakoś 2 tygodnie temu. Pokazałem jej test owulacyjny, przeczytała ulotkę, nie wiedziała, że coś takiego jest. Wykonała. Wyszły 2 kreski, czyli owulacja blisko. Chciała się kochać ze mną, miała prezerwatywę, ale powiedziałem jej, że za duże ryzyko, nawet w prezerwatywie. Wieczorem zadzwoniła do mnie Anka, nie wiem co te dziewczyny sobie o mnie myślały, ale nastepnego dnia byłem u Anki, a ona miała test owulacyjny. Poprosiłem ją, aby pokazała mi kalendarz, gdzie zaznacza sobie kiedy miała okres. 22 dni temu. Poprzedni miała 27 dni, a poprzedni 28, poprzedni 26. Zrobiła test owulacyjny. Negatywny. Nie ma owulacji. Posiedzieliśmy chwilę, zagraliśmy w grę w komputerze, zaczęliśmy coś ogladać na youtube, przytuliła się, całowaliśmy się, zdjąłem jej bluzkę, biustonosz, sam zdjąłem, ale jakoś Anka była taka nie w nastroju, stwierdziłem, że mógłbym z nią się teraz kochać, ale skoro ona jest nie w nastroju, to nie warto, bo seks to ma być przyjemność.
Znowu po dwóch dniach Julka i Gabrysia i Anka zaprosiły mnie, po kilkunastu minutach gier komputerowych, padła propozycja, aby zagrać w rozbierankę jak wtedy. Graliśmy, ale oprócz tego, że Anka z Gabrysią się pocałowały, to mi nie trafiło się.
Gabrysia zaprosiła mnie, po pół godzinie przyszła też Julka pogadaliśmy pośmialiśmy się, podczas tych śmiechów przytulaliśmy się do siebie i całowaliśmy. Julka zrobiła test owulacyjny, był negatywny, Gabrysia miała 4 dni temu okres. Nasze zabawy szły coraz dalej. Całowałem Gabrysię a Julka rozebrała się. Pieściłem się z Julką jeszcze będąc w majtkach, ale zdjęła mi majtki. Położyła mnie na plecach, sama położyła się na mnie i pieściliśmy się, zamieniliśmy się, ona na plecach a ja między jej nogami i wszedłem w nią. Po 3 ruchach miałem wytrysk w środku. Szybko. Inaczej to sobie wyobrażała.


TAGI:
znaleźć dziewczynę
;
W jakim wieku pierwszy raz chłopaka?
;
W jakim wieku najczęściej traci się dziewictwo?
;
W jakim wieku Polacy uprawiają seks?
;
Kiedy miałyście swój pierwszy raz?
;
Jakie są objawy utraty dziewictwa?
;
Kiedy się nie jest dziewicą?
;
Jakie to jest uczucie podczas seksu?
;
Czy po pierwszym razie coś boli?
;
Co można zrobić w wieku 15 lat?
;
Co boli po seksie?
;
Dlaczego boli pochwa po seksie?
;
Jak wygląda pochwa po pierwszym razie?
;
Ile dni przerwy po pierwszym razie?
;
Dlaczego ten pierwszy raz nie wychodzi?
;

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u kolegi to nie problem

Mieszkasz na wsi, wszędzie daleko, nie masz transportu, to nocowanie u kolegi to nie problem. Nie musicie spać w jednym łóżku. Zawsze można rozłożyć jakiś materac, łóżko polowe i przenocować się. Teraz często mają takie rozkładane fotele. A nawet jesli śpicie w jednym łóżku, to przeciez nie musicie uprawiać seksu. Można się powstrzymać.

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą to nie wstyd. Mozna to zrobić w tym momencie, w którym uważasz, że już nadszedł ten czas. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

jak nastolatki spędzają czas

Jak rozebrać koleżankę

Z koleżanką nago

Spotykamy się we własnym gronie, czasem chłopcy mają takie myśli, aby zobaczyć koleżankę nago. Wszystko zależy od tej koleżanki, czy jest chętna, czy jest gotowa, jak się zachowuje gdy darzy chłopaka sympatią.

jak zagadać do dziewczyny na fb

JAK ZAGADAĆ DO DZIEWCZYNY

NA FB

Odkryj sprawdzone sposoby na to, jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną na Facebooku! Dowiedz się, jak złapać jej uwagę i budować pozytywne pierwsze wrażenie. Sprawdź nasze praktyczne wskazówki i zacznij rozmowę z pewnością siebie już teraz!

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718885264.4302

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 16 godz., 23 minut temu.