Portal w-związku.info.pl

PO CO CHŁOPAKOWI MOJE ZDJĘCIE

po co chłopakowi zdjęcia dziewczyn co robią

Po wszystkim, kiedy już byliśmy w takim totalnym chillu, zgodziłam się, żeby zrobił mi zdjęcie nago. Wtedy czułam się z nim naprawdę swobodnie i bezpiecznie. Ufam mu, że to zdjęcie jest u niego bezpieczne i nikomu go nie pokaże. Bo wiecie co? Uważam, że nagość to po prostu nagość – naturalna, ludzka rzecz i nie ma w tym nic złego, dopóki wszystko dzieje się na zasadach wzajemnego szacunku i zaufania. Nawet teraz, kiedy już się rozstaliśmy, nie boję się tego, że ma moje zdjęcie. Jestem dobrej myśli, że nie zrobi z tym nic złego. Zaufanie to ważna sprawa, ale pamiętajcie też, że zawsze warto mieć na uwadze, komu dajemy takie "upominki". To ważne, żeby czuć się pewnie i komfortowo z decyzjami, które podejmujemy.
Zdjęcie, na którym jestem nago, zaczęło krążyć po znajomych i nawet nieznajomych. I co najlepsze? Wcale się z tym źle nie czuję! Moje ciało jest fajne i czuję się z nim super, więc... trudno! Słyszę różne komentarze, czasami takie, które chyba mają mnie zranić, ale wydaje mi się, że to tylko dlatego, że ludzie mogą zazdrościć. Nie jestem modelką, ale jestem z siebie dumna i lubię siebie taką, jaka jestem. Nie potrzebuję czyjegoś pozwolenia, żeby czuć się dobrze w swoim ciele, prawda? Jeśli chodzi o zdjęcie, to choć mogłoby się wydawać, że to duży problem, dla mnie to nie koniec świata. Ważne, że jestem z siebie zadowolona i nie pozwolę, aby czyjeś opinie wpłynęły na to, jak się czuję. Wiem, kto jest kim, i kto naprawdę na mnie zasługuje. Pamiętajcie, że najważniejsze to kochać siebie i być z siebie dumnym. Nie pozwólmy, aby ktoś inny dyktował nam, jak powinniśmy się czuć wobec własnego ciała. To nasze i tylko my mamy nad nim kontrolę.
Kliknij na zdjęcie.


Tomek, 17 lat
„Szczerze mówiąc, czasem zdjęcie dziewczyny to po prostu sposób na to, żeby mieć przy sobie coś, co przypomina mi o kimś ważnym. Kiedy mam ciężki dzień albo jestem zestresowany, patrzenie na zdjęcie mojej dziewczyny potrafi mnie uspokoić i poprawić nastrój. To takie małe przypomnienie, że jest ktoś, kto mnie wspiera i kogo mogę zawsze liczyć.”

Michał, 17 lat
„Nie ma co ukrywać, że czasami zdjęcia dziewczyn krążą między chłopakami dla pokazania się czy zaimponowania kumplom. To takie nasze ego, potrzeba poczucia, że jesteśmy fajni i atrakcyjni. Ale to nie znaczy, że jest to zawsze fair w stosunku do dziewczyn. Z wiekiem zaczynam rozumieć, że to może być dla nich niekomfortowe i nie zawsze jest w porządku.”

Kuba, 17 lat
„Dla mnie zdjęcie dziewczyny to przede wszystkim sposób na wyrażenie naszej relacji i uczucia. Często robimy sobie wspólne zdjęcia i lubię je mieć na telefonie, bo przypominają mi o fajnych chwilach, które razem spędziliśmy. To trochę jak nasz wspólny album, który zawsze mam przy sobie. Oczywiście ważne jest, żeby zawsze pytać dziewczynę o zgodę na takie zdjęcia i szanować jej prywatność.”

SEXTING

WYSYŁANIE ROZEBRANYCH ZDJĘĆ DO CHŁOPAKA Ewa lat 17: "Kilka dni temu wysłałam do kolegi swoje zdjęcie w bieliźnie. To była dość spontaniczna decyzja, ale czułam wtedy, że chcę to zrobić. Byłam ciekawa, co on pomyśli, chciałam poczuć się atrakcyjna i doceniona. W momencie wysyłania zdjęcia czułam ekscytację i lekkie napięcie – coś jak mieszanka odwagi i niepewności. Zaraz potem jednak zaczęły się pojawiać wątpliwości. Czy to było mądre? Czy nie przesadziłam? Bałam się, że może pokazać to zdjęcie innym, że nie zachowa tego dla siebie. Myśl o tym, że ktoś inny mógłby to zobaczyć, sprawiała, że czułam się bezbronna i trochę zraniona. Na szczęście, mój kolega zareagował pozytywnie i obiecał, że nikt poza nim tego nie zobaczy. To mnie uspokoiło, ale nauczyło też czegoś ważnego. Teraz wiem, że muszę bardziej myśleć o konsekwencjach takich decyzji i pamiętać o swoim poczuciu bezpieczeństwa i prywatności. Czuję się silniejsza, ale i bardziej ostrożna. Zrozumiałam, że takie zdjęcia to coś bardzo osobistego i muszę mieć pewność, że mogę zaufać osobie, której je wysyłam."

WYSYŁANIE ROZEBRANYCH ZDJĘĆ DO CHŁOPAKA

Patrycja lat 18"Znamy się od dwóch miesięcy. W tym czasie bardzo się do siebie zbliżyliśmy i kochaliśmy się już trzy razy. Czułam, że mamy silne, emocjonalne połączenie, dlatego kilka dni temu zdecydowałam się wysłać mu swoje nagie zdjęcie. Chciałam pokazać, że mu ufam i że jestem gotowa na taki krok w naszej relacji. W chwili wysyłania zdjęcia czułam mieszankę ekscytacji i lęku. Było to coś nowego i intymnego, ale miałam nadzieję, że zrozumie, jak wiele dla mnie znaczy. Jednak po wysłaniu zdjęcia zaczęły się pojawiać wątpliwości. Czy naprawdę mogę mu zaufać? Czy nie pokaże tego zdjęcia innym? Z jednej strony czułam się pewna, że on jest odpowiedzialny i szanuje moją prywatność. Z drugiej strony, pojawiła się obawa, że mogłam się pośpieszyć z taką decyzją. Mam nadzieję, że nasza relacja się pogłębi i że ta sytuacja nie będzie źródłem problemów. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest przemyślenie każdej decyzji, zwłaszcza gdy chodzi o coś tak osobistego jak nagie zdjęcia."
WYSYŁANIE ROZEBRANYCH ZDJĘĆ DO CHŁOPAKAHubert 18 lat: "Znamy od dwóch miesięcy i naprawdę się do siebie zbliżyliśmy. Kochaliśmy się już trzy razy i za każdym razem było super. Czułem, że tworzymy coś wyjątkowego. Często ją komplementowałem, mówiłem, jaka jest piękna, ale nigdy nie prosiłem o jej nagie zdjęcia. Kilka dni temu dostałem od niej takie zdjęcie i szczerze mówiąc, byłem zaskoczony. Z jednej strony było mi miło, że mi ufa i chce się dzielić czymś tak intymnym. Z drugiej strony trochę mnie to zmartwiło, bo nigdy o to nie prosiłem. Bałem się, że może czuć presję, żeby mi się podobać w taki sposób. Od razu jej napisałem, że nie musi tego robić, żeby mnie do siebie przekonać, bo już jest dla mnie wyjątkowa. Chciałem, żeby wiedziała, że cenię ją za to, kim jest, a nie za to, co może mi pokazać na zdjęciu. Powiedziałem jej też, że takie rzeczy powinny być przemyślane i że chcę, żeby zawsze czuła się komfortowo i bezpiecznie. Mam nadzieję, że nie zrobiła tego z poczucia obowiązku czy presji. Dla mnie najważniejsze jest, żeby miała pewność, że jej prywatność i uczucia są dla mnie bardzo ważne. Zrozumiałem, że muszę być bardziej ostrożny w swoich komplementach i jasny w komunikacji, żeby unikać takich nieporozumień w przyszłości."

PO CO CHŁOPAKOWI MOJE ZDJĘCIE

Zagadać do chłopaka w szkole Wysyłanie zdjęć chłopakowi to częsta i popularna forma komunikacji wśród nastolatków. Może to być miłe, ale też niebezpieczne. Dlatego warto wiedzieć, po co chłopak chce twojego zdjęcia, i czy powinnaś mu je wysłać. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi na te pytania, ale możesz się kierować swoim rozsądkiem, intuicją i uczuciami. Nie daj się naciskać ani manipulować. Bądź wierna sobie i swoim wartościom. Nie zapominaj też o swoim bezpieczeństwie i prywatności. Pamiętaj, że jesteś młoda, piękna, i pełna życia. Masz wiele do zaoferowania i wiele do odkrycia. Nie zamykaj się na świat i na miłość.

Znasz to uczucie, gdy chłopak, który ci się podoba, prosi cię o swoje zdjęcie? Może to być miłe, ale też niepokojące. Dlaczego on tego chce? Co z tym zrobi? Czy to oznacza, że jest zainteresowany Tobą, czy tylko chce się pochwalić przed kolegami? Czy powinnaś mu wysłać swoje zdjęcie, czy lepiej się wstrzymać? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Istnieje wiele możliwych powodów, dla których chłopak może chcieć twojego zdjęcia. Niektóre z nich to:

- Podobasz mu się - to najprostsze i najbardziej oczywiste wytłumaczenie. Chłopak chce Twojego zdjęcia, bo uważa cię za atrakcyjną i chce cię podziwiać. Może chce ustawić twoje zdjęcie jako tapetę na telefonie, komputerze, albo w portfelu. Może też chce pochwalić się twoim zdjęciem przed kolegami i pokazać, jaką masz ładną dziewczynę.
- Chce cię lepiej poznać - to kolejny częsty powód. Chłopak chce twojego zdjęcia, bo jest ciekawy twojej osobowości i zainteresowań. Może chce zobaczyć, jak się ubierasz, jak się malujesz, jak się uśmiechasz, jakie masz hobby, albo jak wygląda twoje otoczenie. Może też chce porównać twoje zdjęcie z tym, jak wyglądasz na żywo, i zobaczyć, czy jesteś naturalna i szczera.
- Chce ci zaimponować - to inny możliwy motyw. Chłopak chce twojego zdjęcia, bo chce ci pokazać, że się o ciebie stara i że cię szanuje. Może chce ci wysłać swoje zdjęcie w zamian, albo zrobić ci komplement na temat twojego wyglądu. Może też chce cię zaskoczyć i zrobić ci niespodziankę, np. wydrukować twoje zdjęcie i dać ci je w ramce, albo zrobić z nim coś kreatywnego, np. collage, rysunek, albo piosenkę.
Najgorszy i najmniej prawdopodobny scenariusz, to taki, że chce Ciebie skompromitować. Chłopak chce Twojego zdjęcia, bo chce ci zrobić krzywdę i się z ciebie pośmiać. Może chce wykorzystać twoje zdjęcie do szantażu, nękania, albo rozpowszechniania plotek. Może też chce cię ośmieszyć i pokazać twoje zdjęcie innym ludziom, np. na portalach społecznościowych, albo w szkole.

Czy powinnaś mu wysłać swoje zdjęcie?

To zależy od tego, jak bardzo ufasz chłopakowi i jak się z nim czujesz. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie, ale możesz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak:

Jeśli jesteście razem od dłuższego czasu i muufasz, to wysłanie mu swojego zdjęcia może być miłym gestem i dowodem miłości. Jeśli jednak jesteście razem od niedawna i nie znacie się dobrze, albo jeśli macie ze sobą problemy i niepewności, to wysłanie mu swojego zdjęcia może być ryzykowne i niepotrzebne.
Gdy chłopak prosi cię o zwykłe zdjęcie, na którym jesteś ubrana i uśmiechnięta, to nie ma w tym nic złego i nie powinnaś się wstydzić. Jeśli jednak chłopak prosi cię o nagie zdjęcie, albo zdjęcie w seksownej pozie lub bieliźnie, to powinnaś się zastanowić, czy to jest odpowiednie i czy się na to zgadzasz. Pamiętaj, że takie zdjęcia mogą być łatwo skopiowane, rozpowszechnione lub wykorzystane przeciwko Tobie.
Jeśli czujesz się dobrze i pewnie ze swoim wyglądem i chcesz się nim podzielić z chłopakiem, to nie ma w tym nic złego i możesz mu wysłać swoje zdjęcie. Jeśli jednak czujesz się niepewnie, niekomfortowo, albo przymuszona, to nie musisz mu wysyłać swojego zdjęcia i możesz mu to powiedzieć. Pamiętaj, że to twoje ciało i twoja decyzja, i nikt nie ma prawa cię do niczego zmuszać.
Zagadać do dziewczyny Zagadać do chłopaka

Klaudia i Krzysiek

Jak zagadać do chłopaka który mi się podoba w szkole? Zobaczyłam go na korytarzu, bo chodzi do klasy równoległej. Zapytałam dziewczyny z jego klasy jak się nazywa i natychmiast znalazłam go na fb. Nie odpisywał przez 3 dni, ale w końcu odpisal, bo wiadomości od nieznajomych idą do folderu INNE. Facebook stosuje automatyczne filtrowanie, aby ochronić użytkowników przed niechcianymi wiadomościami i spamem. Jeśli otrzymasz wiadomość od osoby, z którą nie jesteś zaprzyjaźniony na Facebooku, zostanie ona przeniesiona do folderu "Inne". Możesz jednak ręcznie przenieść te wiadomości do folderu "Skrzynka odbiorcza" lub oznaczyć jako wiadomość od znajomego, jeśli uznasz to za stosowne. Pewnego pięknego dnia spotkał mnie na korytarzu w szkole i zapytał, czy to ja do niego napisałam na fb. Potwierdziłam. Powiedział, że teraz nie ma czasu. Myślałam, że to koniec, ale spotkał mnie na korytarzu za tydzień i zapytał, kiedy kończe lekcje, kończyłam później, ale sprawdziliśmy, że we wtorek kończymy tak samo.
Kontynuowaliśmy naszą znajomość mieliśmy kilka randek. Na drugiej randce...

Jak zagadać do chłopaka który mi się podoba w szkole

Dominika

Jeśli tylko chcesz, to bardzo łatwo jest znaleźć chłopaka w szkole. Jeśli jesteś naturalna, jesteś sobą, masz własne zainteresowania, a nie wymuszone, przebywasz w grupie kolegów i koleżanek, na pewno jakiś chłopak się Tobą zainteresuje. Ja od roku szkolnego 2022/23 uczęszczam do II klasy liceum i od roku mam fajnego chłopaka, z którym przez całą pierwszą klasę spotykaliśmy się po lekcjach, a czasem nawet w sobotę lub niedzielę.
Niektóre dziewczyny mają problem, aby zagadać do chłopaka w szkole, który im się podoba. Ja nie miałam takiego problemu. Wymyśliłam pretekst, ponieważ w naszej klasie z fizyki uczy inny nauczyciel niż u niego. Zapytałam go, jak u niego coś tam zostało wytłumaczone. Oczywiście skłamałam, że nie rozumiem tego - to był tylko pretekst. Po tym wyjaśnieniu, sam do mnie kiedyś podszedł i zaczęliśmy się spotykać. W szkole nigdy nie flirtowaliśmy.
Warto również dodać, że nawiązywanie relacji w szkole nie ogranicza się tylko do znalezienia chłopaka czy dziewczyny. Szkoła to idealne miejsce do budowania przyjaźni, rozwijania umiejętności społecznych i odkrywania własnych pasji. Aktywne uczestniczenie w życiu szkolnym, dołączanie do kółek zainteresowań czy klubów, a także angażowanie się w projekty społeczne czy wolontariat, może przyczynić się do zwiększenia Twojego zaangażowania w życie szkolne, co z kolei może prowadzić do nawiązania nowych relacji i przyjaźni.

poderwać chłopaka z klasy

Małgorzata

1 września 2022 w szkole, nowa klasa, ale jeden z kolegów bardzo mi się spodobał i próbowałam go poderwać i chyba mi się udało. Musnęłam go w rękę podczas pierwszego spotkania w klasie. Wysłuchaliśmy co wychowawczyni ma nam do powiedzenia i po lekcjach poszlismy w 7 osób na lody. Po około godzinie wspólnego spotkania rozeszliśmy się każdy w swoją stronę, a my poszliśmy do parku i tu gadaliśmy przez ponad godzinę. Nie da się poderwać chłopaka nie rozmawiając z nim. Trzeba z nim porozmawiać. W piątek, kolega zaprosił mnie do siebie.TAGI:
Dlaczego facet chce moje zdjęcie
;
Gdy facet prosi o zdjęcia
;
On ciągle chce moje zdjęcia
;
Czy facet lubi dostawać zdjęcia
;
Chłopak chce moje zdjęcie w bieliźnie
;
Kiedy facet wysyła swoje zdjęcia
;
Jakie zdjęcia lubią mężczyźni
;
Po co facet wysyła kobiecie zdjęcia swoje
;

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718886072.0985

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 2 godz., 54 minut temu.