W ZWIĄZKU
czy mozna iść z kolegą do łóżka Marek lat 37
Pracuję z 5 fajnymi dziewczynami. Żona odemnie odeszła i trudno jest mi się trochę pozbierać. Całą energię przenoszę na pracę. Dziewczyny są bardzo miłe, zawsze mogę na nie liczyć, gdy mam dużo pracy, zawsze mi pomagają. Kilka razy zaprosiłem je wszystkie do mnie na działke na weekend, ale nic się nie wydarzyło, chociaż podejrzewam, że niektóre by chciały aby sprawy zaszły dalej.


czy mozna iść z szefem do łóżka Iwona lat 31
Pracuję z Markiem już 4 lata. Jest bardzo dobrym kolegą i tylko kolegą. Nie mam męża, ale Marek nie jest w moim typie.


czy można zaproponować LGBT do łóżka Dorota lat 25
Pracuję z Markiem już 4 lata. Jest bardzo dobrym kolegą, śnił mi się kilka razy, że uprawialismy razem sex. Pierwszy pocałunek w jakim wieku ? Mój był gdy miałam lat 21. Nigdy nie uprawiałam seksu. Mam 25 lat jestem dziewicą.


Mój pierwszy raz z chłopakiem do łóżka Hanna lat 24
Pracuję z Markiem już 3 lata. Jest bardzo dobrym kolegą, uczynny, pomocny, fachowiec. Co się go zapytam, to zna odpowiedź. Mój pierwszy raz z chłopakiem ? W wieku 19 lat, po 4 miesiącach związku poszłam z chłopakiem do łóżka. Byliśmy razem 3 lata. Teraz nie mam chłopaka.


Mój kolejny raz z chłopakiem do łóżka Krystyna lat 28
Pracuję z Markiem już 4 lata. Dobrym kolega, pomocny. Mam męża, córkę 7 lat. Nie bardzo układa mi się z mężem, czasem śnię o Marku. Chodził mi po głowie rozwód w pierwszym roku małżeństwa, ale jakoś nie zdecydowałam się.


wprowadzić członka do pochwy Ewa lat 21
Pracuję z Markiem już 2 lata. Kilka razy robiłam podchody pod Marka, aby uprawiać z nim sex, ale olewa mnie, nie chce wogóle na ten temat nic mówić, ani nic robić. Uważam go za przyjaciela, pierwszy raz z przyjacielem byłby cudowny. Nie jestem dziewica, robiłam to już kilkanaście razy w wieku 16-18 lat z kolegami w szkole. Marek, byłby moim piątym partnerem.
Uważam, że seks z kolegą z pracy to nic złego, jeśli i kobieta i mężczyzna tego chcą.