W-związku portal związkowy

Przekazujemy wprost, bez niedomówień.

Co porabiać z dziewczyną ?17 pomysłów na randki

Siedzieliśmy u niego w domu

41%

Siedzieliśmy u niej w domu

39%

Uprawialiśmy sex

20%


seks z koleżanką seks z kolegą

KASIA i HUBERT

Jak spędzać czas z dziewczyną.


Hubert: We wrześniu byliśmy 2 razy w ZOO, kilka razy w McDonaldzie lub KFC, graliśmy w tenis stołowy, na łące graliśmy w kometkę, 2 wycieczki rowerowe, raz ja byłem u Kasi w domu, raz Kasia była u mnie w domu, gralismy w gry sieciowe na komputerach.
W październiku podobnie, ale więcej razy spędzaliśmy na wycieczkach rowerowych, 2 razy Kasia była u mnie w domu, ogladaliśmy. Taki był nasz pomysł na randkę. W listopadzie pogoda zaczynała się psuć, więc czas spędzalismy albo w KFC, albo w McDonaldzie rzadziej spotykaliśmy się u mnie lub u niej. Na sylwestra poszlismy do koleżanki na imprezę, gdzie się znakomicie bawiliśmy i od 2:00 w nocy do rana spaliśmy razem na kanapie wtuleni w siebie. Wtedy pierwszy raz pocałowałem Kasię, tak na prawdę. Gdy zrobiło się cieplej, jeździliśmy na rowerach w takie miejsce gdzie nikt nie chodzi, leżeliśmy razem na słoneczku lub w cieniu i nudziliśmy się.

Jak spędzać czas z chłopakiem.

Katarzyna: Głównie chodziliśmy po McDonald lub KFC bo to jest u nas w miasteczku jedyna atrakcja. Jeździliśmy na rowerach, graliśmy w kometkę i chodziliśmy na halę na ping-pong to są takie pomysły jak można spędzać czas z chłopakiem. Na Sylwestra bylismy na imprezie i tam parami po tańcach byle jak i byle gdzie drzemaliśmy sobie wtuleni w siebie. Zapytałam mamę, czy Hubert może u nas przenocować, ale mama skrzywiła się, więc nie ponawiałam tego tematu. Podczas ferii chodziliśmy na sanki na górkę, bo trochę śniegu było. W czasie ferii codziennie przychodziłam do Huberta, czasem siedzielismy u niego i nudziliśmy się we dwoje. Nudzić też trzeba umieć. W cieplejsze dni, leżeliśmy razem na słońću lub w cieniu i nic nie robiliśmy, albo raczej coś robiliśmy.


TAGI:
w co grać po lekcjach
;
Co można robić w chłodne dni?
;
Co robić w zimowe wieczory we dwoje?
;
Gdzie iść z dziewczyną w zimie?
;
Jak aktywnie spędzić czas zima?
;
Co można robić poza domem?
;
Jakie aktywności zima?
;
Jak utrzymać formę zima?
;
Co robić aby być aktywnym fizycznie?
;
Jak trenować w zimie?
;
Jak poprawić swoją kondycję?
;

ile ma się lat

Wiek w klasie

Ile ma się lat w 3 klasie ? Ile ma się lat w 6 klasie ? Uczniowie liczą sobie samodzielnie wiek, aby przypuszczać, czy juz są bardziej dorośli.

Weronika

WERONIKA

TU będzie opis

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby kochać się z kolegą. Ale tylko wtedy. My dziewczyny nie poszukujemy chłopaków do seksu. Myślimy o tym tylko wtedy, kiedy mamy chłopaka, fajnego chłopaka. Pamiętajcie: sex to nie tylko członek do pochwy, to także wszelkie czynności erotyczne, takie jak palcówka, ale nie pocałunki.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Około 10-15% nastolatek spędza czas współżyjąc z kolegami, na grach erotycznych i innych aktywnościach seksualnych. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that this page is responsive by the way. 1675769162.1313

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ