W-związku portal związkowy

Ładna dziewczyna

Dominika

DOMINIKA

Chodzę do liceum, zawsze uważana byłam jako ładniejsza od innych koleżanek. Czasem było mi z tym trudno, że koledzy zwracali się do mnie tylko dlatego, że jestem ładna. Ja natomiast oczekiwałam od nich, że zaprzyjaźnią się ze mną jako z koleżanką, a nie jako ładna lalka. Niestety. Po wielu krótszych i dłuższych znajomościach okazywało się najpewniej, że byłam za ładna. Nawet chciałam być trochę brzydsza.
Gdy czytam w internecie, to przerażają mnie pytania czy można zajść w ciążę od jednego włożenia. Oczywiście, że można. Trochę zawsze może chłopakowi wytrysnąć a w tym mogą być plemniki i jeśli własnie jesteś w okolicach owulacji, to plemnik może połączyć się z komórka jajową i bedzie ciąża. Na innych stronach widziałam pytanie w jaki sposób można zajść w ciążę bez stosunku. Rozbawiło mnie. Nikektóre dziewczyny myślą, że jeżeli nasienie będzie w okolicach pochwy to może przeniknąć i ciąża gwarantowana. Tak się zastanawiałam, ale chyba to bardzo mało prawdopodobne. Podobnie w wannie. Inna dziewczyna pyta czy można zajść w ciążę 10 dni po okresie. To już całkowity brak wiedzy o cyklu kobiety. Cykle zazwyczaj bywają 26-30 dniowe, czasem 21-37 dniowe, zależy od konkretnego organizmu dziewczyny. Często bywają nieregularne. Około 14 dni, ale też nie trzeba tego tak brać dosłownie, bo może to być 12 dni lub 16 dni przed okresem następuje owulacja, plemniki w pochwie kobiety mogą także przeżyć kilka dni 2-5 dni, zależy od plemnika.
Jak obliczyć dni niepłodne. Nie jest to proste, ale możliwe. Przede wszystkim notuj kiedy masz okres. Obserwuj śluz, bo w dniach płodnych śluz jest inny. Mierz temperaturę. Możesz zrobić test owulacyjny do kupienia w aptece.
Spanie z chłopakiem bez współżycia nie wiem czy jest możliwe. Jeśli oboje darzą się sympatią, to może zadziałać to i owo i się stanie.
Nocowanie u chłopaka po jakim czasie jest możliwe, w zasadzie po każdym. Tak uważam.


TAGI:
ładna dziewczyna
;
po jakim czasie z kolegą można iść
;
regulamin na obozie
;
dzień chłopaka 30 września
;
międzynarodowy dzień seksu

szkoła

Statystyki seksu w liceum

Wyniki z marca 2022

DZIEŃ CHŁOPAKA

Co dać chłopakowi

międzynarodowy dzień seksu doskonały prezent na dzień chłopaka Na dzień chłopaka 30 września otrzymałem od Anki bardzo fajny prezent, bo mogliśmy się przytulać i całować ile wejdzie. Najprościej jest coś kupić chłopakowi, inne dziewczyny kupują piwo, saszetki, rysują rysunki, czy robią wymyślne kanapki.
Międzynarodowy Dzień Przytulania obchodzimy 21 stycznia a w Polsce 24 czerwca, tuliliśmy się z Anką gdzie tylko się dało; 6 lipca był Międzynarodowy Dzień Całowania, to całowalismy się chyba ze dwie godziny; 19 sierpnia na dzień fotografii dostałem od Anki jej zdjęcie w wannie w pianie, a 21 sierpnia w niedzielę wypadał Międzynarodowy Dzień Seksu, ale nie zrobiliśmy tego

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Na terenach wiejskich i małomiasteczkowych nocowanie u kolegi jest całkowicie normalne i naturalne. Młodzież spotyka się we własnym gronie i powodu późnej pory, nie wraca na noc do domu. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

JAK ROZEBRAĆ KOLEŻANKĘ

IMPREZA

Darek Zosia Jak rozebrać koleżankę podczas imprezy. Może czasem nie trzeba się starać, bo koleżanka sama się rozbierze jeśli kolega się o to ładnie postara. Dziewczyny bardzo lubią seks, ale trudno jest im samym o tym mówić. Często dochodzi do stosunków jeśli kolega z koleżanką czują do siebie coś więcej niż tylko sympatia.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1670543975.1091

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności