W-związku portal związkowy

Stosunek przerywany to jest jakieś rozwiązanie ale nie zawsze

stosunek przerywany z Zosią

W początkowej fazie stosunek niepełny przerywany


Darek: Gdy poznałem Zosię poniosło nas podczas imprezy, a potem gdy się spotykaliśmy to wyszedłem przez finałem. Uważałem, że to tak trzeba w początkowym etapie znajomości. Potem Zosię chciała pełnego stosunku, ale ja nie byłem na to gotowy. Musze powiedzieć, że przerywając stosunek nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu, czy niepełności i dla mnie czy w środku (dwa razy zrobiłem to z Zosią) czy na zewnątrz, dla mnie bez znaczenia.

stosunek przerywany

Jak odczuwam stosunek przerywany


Krzysiek: Stosunek przerywany to najtańsza metoda antykoncepcji. Wymaga jednak od chłopaka pełnego skupienia i napięcia, aby zdążyć wycofać członek z pochwy przed wytryskiem. Wiem, ile to wymagało odemnie. Do tej pory miałem dwie dziewczyny. Z pierwszą byliśmy w związku rok, gdy mieliśmy po 17 lat, po 3 miesiącach rozpoczęliśmy współżycie z prezerwatywą, a potem chyba 3 razy przerywany, a potem ona poszła do ginekologa po pigułkę i współżylismy bez prezerwatywy. Druga dziewczyna, gdy mieliśmy 18 lat, sama powiedziała, czy zdążę wyjść, powiedziałem, że zdążę i zdążałem, zaproponowałem prezerwatywę, ona powiedziała, że nie chce lub nie może, to zaproponowałem aby poszła do ginekologa po pigułkę, nie chciała, to ja powiedziałem, że trochę za wcześnie abym został ojcem i zerwaliśmy.


TAGI:
Ile par stosuje stosunek przerywany ?
;
Czym grozi stosunek przerywany ?
;
Jaka jest szansa zajscia w ciążę przy stosunku przerywanym ?
;
Czy stosunek przerywany z prezerwatywą jest bezpieczny ?
;
Czy po wytrysku w gumce można dalej ?
;
Dlaczego stosunek przerywany jest zły ?
;
Czy przy małej ilości spermy można zajść w ciążę?
;
Czy któraś z was zaszła w ciążę w dni niepłodne?
;

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą to nie wstyd. Mozna to zrobić w tym momencie, w którym uważasz, że już nadszedł ten czas. Stosunek przerywany to nie jest to. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

pocalunek

Żadna dziewczyna nie dąży do seksu

Trzeba zacząć od tego, że chłopaka poznałam w wieku 16 lat na moich 16-tych urodzinach, przyszedł sam, ja też nie miałam wtedy chłopaka. Chodziliśmy razem po 8 miesiącach przez 4 miesiące zaczął przebąkiwać, że chciałby rozpocząć współżycie ze mną. Do tej pory wogóle nie mieliśmy razem żadnych kontaktów intymnych z wyjątkiem przytulania i całowania.
Doszliśmy do wniosku, że w salonie masażu to nie masują w ubraniach więc rozebraliśmy się do bielizny. Znowu położyłam się na brzuchu, masował mi plecy. Zamieniliśmy się, położył się i ja go masowałam. Trochę się zmęczyliśmy, poszłam do kuchni po jakieś napoje. Posiedzieliśmy trochę, w telewizji akurat leciał jakiś film romantyczny, który nas zainteresował. Była akurat scena romantyczna ze sceną seksu, wtedy przytuliłam się do niego. Zaczęliśmy się całować i pieścić na kanapie. Zdjęłam biustonosz. Zapomnieliśmy o globulkach i prezerwatywie.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1670540572.9804

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności