Portal w-związku.info.pl

Dlaczego warto poczekać z inicjacją

warto czekać z pierwszym seksem

Karolina

Swój pierwszy raz miałam w wieku 21 lat z moim trzecim chłopakiem, który jest moim narzeczonym. Dwóch poprzednich chłopaków było bardzo fajnych, darzyłam ich dużym uczuciem, nawet rozmawialiśmy o rozpoczęciu współżycia, ale nie doszło do tego, gdyż ja chciałam poczekać, a oni to szanowali. Po roku chodzenia z jednym i ponad roku chodzenia z drugim nasze drogi się rozeszły. Mój pierwszy raz z narzeczonym odbył się w naszym łóżku podczas drugiej nocy jaką wspólnie spedziliśmy w naszym mieszkaniu.

pocałować się z chłopakiem i seks

Wiktoria

Warto czekać z inicjacją seksualną do tego momentu w którym spotkacie tego jednego jedynego, fajnego chłopaka. Wtedy ten pierwszy stosunek jest czymś jeszcze pięknięjszym niż mógłby być wcześniej. Ja swój pierwszy raz miałam w wieku 23 lat.

pocałować się z chłopakiem

Wioletta

Dlaczego warto poczekać z seksem do ślubu? Do ślubu to może nie, ale jeśli kandydat już jest narzeczonym to uważam seks za dopuszczalny. Jeszcze nie trafiłam na chłopaka, z którym mogłabym to zrobić. Czekam. Mam już 23 lata. Dlaczego już ? bo czytam na tej stronie, że 17-latki mają już to za sobą. Dobrze, że są zadowolone i nie odczuły żadnych negatywnych ... podczas.


TAGI:
Jak pocałować chłopaka
|
nie spiesz się z inicjacją
|
Jak pokazać chłopakowi że chce żeby mnie pocałował
|
Jak pocałować chłopaka 1 raz
|
Chłopak chciał mnie pocałować
Co czuje facet gdy współżyje?
;

warto czekać z inicjacją seksualną warto czekać na pierwszy raz

PIOTR i JOWITA

bez współżycia

Znamy się od przedzkola. Razem chodziliśmy do podstawówki, teraz razem jesteśmy w liceum w tej samej klasie. Całujemy się dość często. Spotykamy się w parku lub u jednego z nas zamykamy się w swoim pokoju i całujemy się, przytulamy i jest bardzo fajnie.

jak nastolatki spędzają czas

STATYSTYKI INICJACJI

LICEUM

Co spowodowało, że rozpoczęłaś współżycie seksualne? Jak się zabepieczaliście podczas pierwszego stosunku ? Czy planowałaś pierwszy stosunek seksualny ?
16 dziewcząt, 5 chłopców
4 dziewczyn po inicjacji w tym roku szkolnym
4 dziewczyn po inicjacji w poprzednim roku szkolnym
7 dziewczyn pocałunki i pieszczoty bez całkowitej nagości
2 chłopców po inicjacji

jak nastolatki spędzają czas

Izabela

gdzie mieszkać podczas studiów

Podczas studiów mozna mieszkać w akademiku, jesli komuś przysługuje, ale też warto rozważyć wynajęcie mieszkania. Wcale nie jest tak, ze dorastająca dziewczyna myśli o gierkach erotycznych. Mamy dużo innych problemów związanych z funkcjonowaniem na codzień.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1713291659.2678

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 79 dni, 23 godz., 6 minut temu.