W-związku portal związkowy

JAK NAMÓWIĆ KOLEŻANKĘ DO ROZEBRANIA SIĘ

GRY EROTYCZNE NASTOLATKÓW

zaliczanie seksualne koleżanek zaliczanie seksualne koleżanek zabawa erotyczna wymiękasz zaliczanie seksualne koleżanek zabawy erotyczne seksualne zabawy gry erotyczne 16latków gry erotyczne małolatów zaliczanie seksualne koleżanek  koleżanek

Gra w rozbieranego
Treści niedostępne bez autoryzacji
Gra w słoneczko
Treści niedostępne bez autoryzacji
Czy sperma wypływa z dziewczyny po stosunku
Treści niedostępne bez autoryzacji
napisz do redakcji ~ Katarzyna C.(19 lat) kompletna głupota taka zabawa.napisz do redakcji ~ Katarzyna H.(19 lat) Rok temu pierwszy raz zrobiliśmy to z moim chłopakiem. Atmosfera była znakomita, fajny zapach, miękka pościel, długie pieszczoty, wcześniej wiedziałam, że ten dzień nadejdzie już niedługo, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne; było bardzo fajnie, a na sam koniec ten moment dla chłopaka najważniejszy; też nie pomyślałam o tym, że sperma potem wypływa, a wcześniej nie czytałam o tym, pościel poplamiła się, ale to nie był problem.


napisz do redakcji ~ Alicja (22 lata) Od ukończenia 17 lat miałam 3 chłopaków, ale nigdy nam nie przyszło do głowy aby uprawiać seks grupowy. Czy wyście poszaleli ? Dziewczyny jak się czułyście, tak leżąc i czekając aż chłopak zrobi swoje ?
Odp. od: Jacek Żadna z dziewczyn nie zgłaszała jakichś uwag.
Odp. od: Basia Taka gra, może i kontrowersyjna, ja byłam trzecia w kolejce, Max zaczął najpierw z Julią, potem z Wiolą ze mną i na mnie skończył, przegrał. Potem Łukasz, ale odemnie zaczął, bo losowałyśmy kolejność, potem Asia i Gabrysia i skończył. i tak każdy kolejno.
10 grudnia 2021


napisz do redakcji ~ Dominika (23 lata) Rozumiem, że to było spotkanie nastolatków, aby poznać smak życia erotycznego, zobaczyć jak chłopak pasuje do dziewczyny, czy w prezerwatywie można zajść w ciążę oraz czy bez prezerwatywy nasienie wypływa z dziewczyny. Polska to porażna edukacyjna w kwiestii seksu. Młodzież nie ma wiarygodnych źródeł aby dowiedzieć się co to seks, że to nie tylko ta czynność, ale jeszcze wiele czynników dodatkowych. Dobrze, że podczas gry w słoneczko jednak jeden z dziewczyn zaświtało, że prezerwatywy trzeba założyć.
19 czerwca 2022

TAGI:
namówić koleżankę do seksu
;
co wolno w relacjach z dziewczynami
;
koleżanka nago
;
namówić dziewczynę do całowania

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

O CZYM MYŚLI DZIEWCZYNA GDY DORASTAĆ ZACZYNA

Wcale nie jest tak, ze dorastająca dziewczyna myśli o gierkach erotycznych. Mamy dużo innych problemów związanych z funkcjonowaniem na codzień.

Zofia Sawicka

Stosunek międzypośladkowy udowy

Bez kopulacji

Sex to nie zawsze wprowadzenie członka. Jest bardzo dużo aktywności, które nie wymagają stosunku waginalnego. Można się pieścić, można głaskać, całować, pobudzać na wiele sposobów.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that this page is responsive by the way. 1675770191.7184

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ