W ZWIĄZKU

Inicjacja w wieku 20 lat.

Olga (ur. 2001)
seks bez immisji Pierwsze moje przygody z erotyką miałam w wieku 16 lat (rok 2017) w pierwszej klasie liceum, byłam na imprezie u koleżanki. Piszę o tym w poprzedniej opowieści: seks bez stosunku.
W klasie maturalnej 2019/2020 rodzice dali mi pieniądze na wynajem kawalerki, abym mogła się uczyć. Norbert przychodził do mnie. Czasem nocował. Nic się nie wydarzyło, chociaż chciał namowić koleżankę na sex. Uczyłam się całkiem nieźle, moja średnia na świadectwie przekroczyła 4. Norbert wydawał mi się coraz bardziej nudny, ale tolerowałam go, zapraszałam go coraz rzadziej, szczególnie podczas studiów, gdzie zajęcia były on-line i trochę mi przeszkadzał w przyswajaniu materiału. Pamiętam, zaprosiłem go we wszystkie piątki listopada 2021 i nocował u mnie na sobotę i na niedzielę. Nasza aktywność przed snem trwała około pół godziny, czasem trochę dłużej. Norbert przychodził także w grudniu. Na święta poszłam do rodziców, nie spotykaliśmy się, do kawalerki wróciłam w styczniu 2021 i tradycyjnie już w piątek na wieczór przychodził do mnie Norbert. Zauważyłam nową jakość w naszych erotycznych spotkaniach, coraz bardziej byłam zadowolona z naszej aktywności. Kupił wibrator i zaproponował wprowadzenie wibratora do naszych zabaw. Była to nowa jakość, która wprowadzała mnie w świat erotyki. Pierwszy pełny seks, inicjację seksualna miała miejsce w wieku 20 lat (rocznikowo) , chociaż Norbert robił wszystko, aby stało się to wczesniej. w kwietniu 2021


Norbert (ur. 2000)
seks bez stosunku Ciągnęło mnie do dziewczyn, czułem ciśnienie, ale jakoś nie mogłem trafić na fajną dziewczyne, z którą można by to zrobić.

Tag: blog o sexie

Uczucia nastolatków

W szkole jest edukacja seksualna ale ich jakość przyprawia dużo do życzenia. Często prowadzi to nauczyciel wogóle do tej roli nie przygotowany. Spowodowane jest to ogólnym brakiem nauczycieli w Polsce.

Ile trwają Wasze stosunki ?

Dziewczynom się wydaje, że stosunek ma trwać nie wiadomo ile, dlatego zastanawiają się ile trwają Wasze stosunki, czy dłużej, czy krócej

Statystyki

Ile dziewczyn w klasie ma za sobą pierwszy raz ?