W-związku portal związkowy

ROZEBRAĆ DZIEWCZYNĘ SEKS Z KOLEGĄ

seks niekopulacyjny w pośladkach stosunek międzypośladkowy


Zosia: Karina zaprosiła nas i kilka innych osób na imprezkę. Zabawa była znakomita, przytulanki, ale bez całowania. Po niecałych 2 godzinach imprezki, po jednym piwie Karina powiedziała mi, że widzi, że Darek patrzy na mnie i możemy iść do jej pokoju, jeśli chcemy. Karina powiedziała, że Darek chyba chce się ze mną kochać, ale abym sama się go zapytała. Podczas tańca przesunęliśmy się w kierunku pokoju Kariny. W pokoju rzuciliśmy się sobie w ramiona, zdjęłam bluzkę, zdjęłam spodnie, dłuższą chwilę się całowaliśmy w górnych częściach. Obróciłam się tyłem, Darek odpiął mi biustonosz i odrzucił na bok, zsunęłam majtki, Darek też zdjął majki. Staliśmy całkowicie nago, ja tyłem do Darka. Całował mnie od tyłu, czułam, że jego penis jest w górze między moimi pośladkami. Chwyciłam go za uda i poruszałam pośladkami, myślałam, że wejdzie, ale nie wszedł i skończył treści ukryte.
Miałam wolną chatę po dwóch tygodniach i zaprosiłam Darka na "bis", wszystko szło doskonale, ale na finale, zamiast do środka to między naszymi brzuchami wszystko się skończyło.

Darek: Zosię znam ze szkoły. Na imprezie u Kariny bardzo mnie podnieciła. Nie wiedziałem,czy zaproponować jej sex wprost, czy delikatnie. Pogadałem z Kariną. Powiedziała, że nie wiem, czy Zosia już to robiła, czy nie, ale z oczu Zosi widać, że chyba by się zgodziła ze mną iść do łóżka. Zaryzykowałem, podczas jakiegoś tańca lekko przesuwaliśmy się w kierunku pokoju Kariny. Nie musiałem myśleć jak rozebrać koleżankę, dziewczynę. Zosia pierwsza się rozebrała do naga, ja chwilę później. Odpiąłem jej biustonosz i całowaliśmy się, ja za nią. Jestem wyższy od Zosi o 10cm, przytuliłem się do Zosi, tak, że członek miałem w rowku międzypośladkowym. Zosia poruszała się, że czułem przyjemne ocieranie, chciałem ją troszkę podnieść, spróbować obniżyć się , ale nie udało się. Zosia wytarła się i ucałowaliśmy się na koniec.
Po dwóch tygodniach Zosia zaprosiła mnie do siebie, mieliśmy dużo czasu dla siebie. Spróbowaliśmy klasycznie, myślałem, że jestem w środku, ale okazało się, że między naszymi brzuchami. Po prostu nie trafiłem. Potem nie było możliwości na spotkanie.

napisz do redakcji KOMENTARZ PRZYKLEJONY
~ Justyna (19 lat) Pytanie do Zosi: Czy kiedyś mama z Tobą rozmawiała na "te tematy" ? Czy czułaś kiedyś przedtem pociąg do Darka ? Ile lat ma Twoja mama i tata ? Czy masz rodzeństwo ?
Odp. od: Zosia Mama ze mną rozmawiała na te tematy kilka razy. Mówiła przed wszystkim abym nie robiła głupst, ale też mówiła, ze seks jest dla ludzi. Nie czułam pociągu do Darka, ale darzyłam go sympatią. Ja jestem rocznik 2003, moja mama: 1982, tata 1982, razem chodzili do szkoły średniej. Skończyli szkołę poszli na studia, każdy na inne. W pażdzierniku 2002 spotkali się zupełnie przypadkiem na jakimś seminarium i 9 miesięcy później ja się urodziłam. Nie mam rodzeństwa.
~ Justyna (19 lat)Jeśli mogę zapytać, to Twoi normalnie pracują w biurze ?
Odp. od: Zosia Tak, mama 8:00 - 16:00, tata 7:00 - 15:00 lub 14:00 - 22:00, wszystkie niedziele i święta zawsze mają wolne. Tata 1,2 razy w roku wyjeżdża na 1-2 dni
24 czerwca 2022

napisz do redakcji ~ Paulina Pytanie do Darka: Mówisz, że nie wiedziałeś, czy zaproponować Zosi seks wprost. Czy to znaczy, że myślałeś nad tym, aby kochać się z Zosią ? Śniła się Tobie że uprawiacie seks ? Czy dopiero na tej imprezie przytuliłeś się do Zosi, czy zdarzyło ci się wcześniej ? Czy wcześniej całowałeś się z Zosią ? Jakie wogóle miałeś relacje z Zosią ? Nie miałeś prezerwatywy, czy myślałeś o seksie z Zosią bez zabezpieczenia ? Czym objawiło się to, że Zosia Ciebie podnieciła ? jak to możliwe, że Zosia zaprasza Ciebie, idziesz do niej bez prezerwatywy i sprawy zachodzą tak daleko. Czy wcześniej, widziałeś gołą jakąś dziewczynę i jeśli tak, to w jakich okolicznościach ?
Pytanie do Zosi: Bałaś się ? jak możesz opowiedzieć ten strach lub brak strachu ? Czy to był twój pierwszy raz ?

7 listopada 2021
Odp. od: Darka Z Zosią znamy się ponad rok, gadaliśmy wiele razy na korytarzu w szkole, przed szkołą, na imprezce to bylismy dopiero drugi raz. Tak, śniła mi się kilka razy, może raz mi się śniło, że uprawiam z Zosią seks. Nie, wcześniej nie przytulaliśmy się, ani nie całowaliśmy się. Wcześniej widziałem gołe dziewczyny nad rzeką, byliśmy nad rzeką i kąpaliśmy się nago. Nie było w tej grupie Zosi. Nie miałem prezerwatywy, bo to wiesz jak jest, niby chce się seksu z koleżanką, ale nie planuje się go i nie nosi się prezerwatyw. Nawet niegdy nie kupowałem. Szedłem do Zosi zaproszony, ale nie wiedziałem, że będziemy się całować i przytulać i że to tak będzie. Zosia jest fajną dziewczyną, a ja normalnym chłopakiem, nie powinno Cie dziwić, że podnieca mnie Zosia. U niej całowaliśmy się, razem się rozebralismy i położyliśmy i wtedy nie trafiłem.
Odp. od: Zosia dziękuję za pytanie, w danym momencie nie bałam się, potem też się nie bałam.
8 listopada 2021

napisz do redakcji ~ Piotr Chciałbym spotkać koleżankę, która w czasie imprezy idzie ze mną na bok i ściąga majtki
Odp. od: Zosia wtedy nie wiedziałam dlaczego tak zrobiłam, ale bardziej doświadczeni wyjaśnili mi, że w danej sytuacji zadziałały moce wewnętrzne
10 listopada 2021

napisz do redakcji ~ Alicja (22 lata) Od ukończenia 17 lat miałam 3 chłopaków, nasze związki trwały zawsze około 1 roku, a nawet 2 lata, nasza erotyczna aktywność to najdalej seks oralny, międzyudowy, palcówki, co to trwało nawet pół godziny. Tak było z każdym z chłopaków, seks dopochwy to miałam dopiero miesiąc temu po 2 latach związku, więc nie zachęcam Ciebie do utraty dziewictwa. Można osiągać orgazm i satysfakcję bez kopulacji.
Odp. od: Zosia Dziękuję za wiadomość. Ja byłam gotowa do kopulacji, to, że to się nie stało, to osobna kwestia.
10 listopada 2021
napisz do redakcji ~ Piotr (19lat) Historia wogóle niewiarygodna. Dziewczyna goła, facet goły i nie potrafi zrobić tego tak jak trzeba. Uginasz kolana, dziewczynę troszkę pochylasz do przodu i już masz dostep tu gdzie trzeba.
Odp. od: Darek Dziękuję za wiadomość.
14 stycznia 2022

napisz do redakcji ~ KORNELIA (23 lata) Pierwszą aktywność miałam w wieku 17 lat, pamiętam też żadnej kopulacji, robiliśmy sobie dobrze z kolegą na wiele sposobów, pierwszy raz do środka dopiero wczoraj.
26 lutego 2022

napisz do redakcji ~ Dominika (20 lat) W czasach podstawówki nie miałam żadnego chłopaka. Swoją pierwszą sympatię poznałam mając 18 lat i do dzisiaj nie uprawiamy seksu pełnego, a tylko pieszczoty nago aż do mojego czy jego orgazmu, a widujemy się w zasadzie co tydzień.
16 kwietnia 2022

napisz do redakcji ~ Patrycja (19 lat) Znaliście się ponad rok, jak często widujecie się razem ? jak często widywać się z facetem ?
Odp. od: Darek 2-3 razy w tygodniu, czasem tylko raz w tygodniu
25 kwietnia 2022


TAGI:
stosunek międzypośladkowy
;
rozebrać dziewczynę
;
na ile można sobie pozwolić z koleżanką
;
stosunek przerywany

Weronika

WERONIKA

TU będzie opis

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby uprawiać sex z kolegą. Ale tylko wtedy. My dziewczyny nie poszukujemy chłopaków do seksu. Myślimy o tym tylko wtedy, kiedy mamy chłopaka, fajnego chłopaka. Pamiętajcie: sex to nie tylko członek do pochwy, to także wszelkie czynności erotyczne, ale nie pocałunki.

Martyna

Dziewczyny lubią seks

... tylko nie bardzo chcą o tym mówiĆ, bo wtedy negatywnie postrzega się taką dziewczynę. Uznają taką dziewczynę za łatwą, a przecież seks to coś zupełnie normalnego. Najczęściej robi się to z miłości, często z ciekawości, dla rozładowania napięcia, a niekiedy nawet dla sportu. Nie wszystkie dziewczyny wiedzą, że stosując tabletki antykoncepcyjne można kończyć w środku.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1670542437.7343

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności