Portal w-związku.info.pl

Pierwszy raz


nieudany raz z chłopakiem To było na imprezie, do 17 urodzin miałam niecałe 2 miesiące, nie byłam pijana, wszystko pamiętam, bawiliśmy się tańczyliśmy. Kolega z koleżanką zrobili to przy wszystkich, a inny kolega, którego znałam 3 lata, ale nie kolegowaliśmy się zaproponował mi, zróbmy to tak jak oni, a ja głupia się zgodziłam. Miał prezerwatywę, ale wszystko poszło bardzo szybko, nim się obejrzałam, już było po. Na podziękowanie, bardzo serdecznie mnie pocałował i powiedział, że było mu ze mną wspaniale i musimy to powtórzyć.
Bawiliśmy się dalej jakby nigdy nic, a inny kolega zaczął delikatną rozmowę, że to nie tak trzeba z dziewczynami, bo widział ile to trwało i że może to zrobić ze mną, tak, że będę miała trochę więcej przyjemności. Poszliśmy do drugiego pokoju i tam zaczęliśmy, rozebraliśmy się całkowicie i zrobiliśmy to. Było fajnie, nawet bardzo fajnie.


spontaniczny pierwszy raz Po około 2 miesiącach znajomości z moim chłopakiem, zaczęliśmy ze sobą chodzić. Po około 2-3 miesiącach chodzenia, zaczął mówić że chciałby się ze mną kochać, ale ja nie chciałam aby to się stało byle jak i byle gdzie. Odwiedzaliśmy się raz u mnie, raz u niego, ale zawsze ktoś był w domu i nie mieliśmy tego komfortu mimo iż nikt nam nie przeszkadzał. Czekaliśmy chyba rok, aż nadarzyła sie okazja, moi rodzice poszli do kina na 20:30 na film, który trwał 2 godziny i wtedy nam się udało. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, uczuciowo i gładko.


pierwszy raz z chłopakiem Swój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze. Było to z chłopakiem, którego bardzo lubiłam, darzyłam sympatią. Wydarzyło się u mnie w domu. Ponieważ mieszkam na wsi, uczę się dobrze, to całkiem normalne i naturalne było, że czasem koledzy z klasy czy ze szkoły nocowali u mnie.
Może i trochę się przygotowywałam do tego, ale nie aż tak, jak mogłabym. Nocowanie u kolegi
Wcześniej było przytulanie i pocałunki z kolegami. Podczas pierwszego razu zastosowałam kalendarzyk, a Sebastian stosunek przerywany. Nasz drugi seks był pełny z wytryskiem w środku.


pierwszy raz z chłopakiem Kolega chciał, abym poszła do łóżka na pierwszej randce, ale nie czułam się na to gotowa, w końcu wylądowaliśmy w łóżku na czwartej randce.

Palę e-papierosy.


kiedy pierwszy raz Wspominam dobrze. Razem z koleżanką Martyną rywalizowałyśmy o kolegę. Wszędzie chodziliśmy we trójkę. Byliśmy pewnego słonecznego dnia nad rzeką, tam pierwszy raz zobaczyłyśmy swoją nagość ciała, kolegi i swoje. Innym razem deszcz nas złapał i podczas suszenia ubrań siedzieliśmy nago. Jeszcze innym razem siedziałysmy we dwie z kolegą nad rzeką i całowałyśmy się, a on raz ze mną, raz z Martyną. Latem pojechaliśmy do babci Martyny i mieszkalismy w domku letniskowym na podwórku. Ja z Martyną w jednym pokoiku, kolega Jarek w drugim. W nocy wstałam do toalety i przez przypadek Jarek też i ja zamiast do swojego łóżka to do łóżka Jarka trafiłam. To był mój pierwszy raz

Palę e-papierosy.


erster Geschlechtsverkehr Das erste Mal habe ich es mit einem Klassenkameraden gemacht. Zwei Monate nach Beginn des Schuljahres lud er mich zu McDonald's ein. Dort hat er mich mit seinen Geschichten oft zum Lachen gebracht. Er wohnt ganz in der Nähe der Schule. Er geht buchstäblich 10 Minuten zur Schule, während ich mehr als eine Stunde pendeln muss. Einmal fielen die ersten beiden Unterrichtsstunden aus, weil die Lehrerin krank war. Ich kam wie immer zur Schule, und mein Freund bat mich, zu ihm zu kommen. Er trug noch seinen Pyjama. Irgendwie weiß ich nicht, warum wir plötzlich angefangen haben, uns zu küssen. Ich weiß nicht, warum ich ihn meine Bluse ausziehen ließ. Dann zog er mir den BH aus. Wir haben uns bestimmt 20 Minuten lang so geküsst. Ich zog meine Hose und meinen Schlüpfer aus. Weitere 5 Minuten oder so mit Küssen. Er zog seine Pyjamahose aus und schon war es passiert. Er schob seinen Penis in meine Vagina.


pierwszy raz bez kopulacji Powiecie, że skoro jestem dziewicą, to nie miałam pierwszego razu, ale aktywności bez zakończenia w środku też nazywane są seksem. stosunek udowy Pełny stosunek był zaplanowany. Wiedziałam, że mam dzień bezpłodny. Pozycja klasyczna. Wspominam dobrze.

Nie palę e-papierosów, ani papierosów. Kiedyś tam na imprezie pociągnęłam jednego, na innej imprezie drugiego i to wszystko.NASTOLATKI W CIĄŻY: Według danych GUS w roku 2022, wśród 15 latek(i młodsze) 171 zaszło w ciążę, wśród 16 latek 401 zaszło w ciążę, wśród 17 latek 760 zaszło w ciążę


TAGI:
spanie z chłopakiem
;
Ile trwa pierwszy raz u mężczyzny?
;
Czy pierwszy raz jest ważny?
;
Czy po wytrysku można dalej?
;
Po jakim czasie od wytrysku można drugi raz?
;
Czy mężczyzna czuję przebicie błony dziewiczej?
;
Jak poznać że błona dziewicza została przerwana?
;
Kiedy się przestaje być dziewicą ?
;
W jakiej pozycji najlepiej stracić dziewictwo ?
;
Jak poznac że jest prawiczkiem ?
;
W jakim wieku pierwszy raz ?
;
W jakim miejscu pierwszy raz ?
;
Czy pierwszy raz jest przyjemny ?
;

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą w wieku 22 lat to nie wstyd. Można to zrobić wtedy, kiedy uważasz, że już nadszedł ten czas. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

warto czekać z inicjacją seksualną warto czekać na pierwszy raz

PIOTR i JOWITA

spanie bez seksu

Znamy się od przedzkola. Razem chodziliśmy do podstawówki, teraz razem chodzimy do liceum do jednej klasy. Bardzo się lubimy, ale powstrzymujemy sie od współżycia. Warto poczekać z inicjacją seksualną. Takie mamy zdanie. Przyjdzie ten moment, to zrobimy to pierwszy raz razem, ale jeszcze nie teraz.

Pierwsze rozebranie się

PIERWSZE ROZEBRANIE SIĘ

Gdzie rozbierałam się ?
W domu podczas kąpieli lub prysznica, nie widziałam problemu, jeśli wszedł do łazienki młodszy o rok brat lub starsza 2 lata siostra.
W szatni w klubie sportowym, przed i po treningach

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1713289351.0082

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 19 dni, 3 godz., 26 minut temu.