W ZWIĄZKU

Lepsze wyniki w nauce a seks

Nie zachęcamy do stosunków seksualnych z pierwszym lepszym, ale człowiek jest tak skonstruowany, że najsilniejszym magnesem przyciągającym do siebie kobietę i mężczyznę jest własnie seks

Z doświadczeń zebranych dzięki tej stronie:
19-21 letnie studentki aktywne seksualnie (średnio 2-3 stosunki płciowe miesięcznie) lepiej przyswajają wiedzę. Stosunek płciowy uruchamia w organiźnie procesy, które nie są uruchamiane podczas joggingu, jeżdżenia na rowerze czy spacerów, stosunek płciowy wyzwala hormony, które nie uruchamiają się podczas śmiechu.

Seks zazwyczaj jest łączony z uczuciem, często jednak z pożądaniem, zazwyczaj seks uprawiamy z osobą która w przyszłości może zostać naszym współmałżonkiem, często pierwszy partner seksualny zostaje naszym małżonkiem, ale zdarza się równie częśto, że dopiero drugi lub nawet trzeci.
Jeśli więc masz jakiegoś sympatycznego kolegę studenta, z którym miło się Tobie spędza czas, masz wspólne tematy i uważasz, że "ma coś w sobie", nie widzę przeciwwskazań, aby własnie z nim uprawiać seks:
- przed wchłonięciem większej ilości materiału
- przed ważnym egzaminem na studiach
pomoże to osiągać lepsze wyniki w nauce. Poczytaj w innych serwisach typowo medycznych lub na forach dyskusyjnych.
Ten artykuł, ta strona ma pomóc Tobie w zwolnieniu hamulców przed aktywnością seksualną podczas studiów.

seks pomaga w nauce

Wywiad z parą ze zdjęcia po udowodnieniu, że nie jesteś robotem

Napisali do naszej redakcji:
2020-12-19: Oliwia lat 17: Chodzę do 2 klasy liceum i ponieważ u mnie w domu nie ma dostepu do szybkiego internetu, chodzę z laptopem do kolegi i podłączam się do jego wifi. W przerwach śmiejemy się i żartujemy sobie. Nasi rodzice normalnie chodzą do pracy, gdyż nie mogą swoich zawodów wykonywać zdalnie. Pewnego pięknego dnia przed lekcjami całowalismy się, a któregoś innego pięknego dnia kochaliśmy się, dla mnie i dla niego był to pierwszy raz.
2017-01-25: Agnieszka lat 21: Mój pierwszy raz nastąpił z kolegą w wieku 17 lat, byliśmy w związku 4 miesiące, w tym czasie współżyliśmy regularnie co tydzień gdy chata była wolna, teraz jak jestem na studiach chwilowo nie mam żadnego chłopaka, 3 razy zdarzyło mi się współżyc z jednym kolegą, 2 razy z drugim. Początkowo myślałam, że czy to jeden czy drugi może być moim chłopakiem, ale wydaje mi się, że jednak żaden z nich.
2014-03-25: Marysia lat 26: Żadna siostra! Kobieta nie wymasuje kobiety tak jak facet, zupełnie inne podejście do tematu ma kobieta, a inne podejście ma facet. Tylko facet. Nawet brat.
2014-03-25: Daria lat 23: Jesteście głupie wszystkie. Po co płacić kase za masaż, jak za darmo może to zrobić wasz facet. Teraz idzie wiosna, jest ciepło, nie trzeba lokali, można masować się gdzieś na łące, w lesie, najlepiej jeśli to zrobi jakiś fajny kolega, na pewno takiego macie, ale koniecznie z olejkiem. Ostatecznie jak już na prawde boisz się z kolegą, to może ktoś z rodziny, siostra przykładowo.
2014-03-21: Sandra lat 27: Przeczytałam to co napisała Anna [2014-03-12] i musze powiedzieć, że koleżanka też korzystała z masaży, ale za każdym razem co wybierze jakiegoś masażystę, to proponował jej sex. Oczywiście musiała natychmiast zrezygnować z zabiegu i uciekać. Koszt masażu 3 lata temu 90 zł za godzinę.
2014-03-12: Anna lat 22: Nie mam jeszcze doświadczeń seksualnych, ale regularnie chodzę na masaż. Masuje mnie taki fajny facet. Kosztuje to 70 zł za gzodzinę. Na masażu jestem toples, biust nagi, nie chciałam zdejmować majtek, ale on powiedział, że olejek do masażu jest tłusty i choćby ona się bardzo starał, to majtki będa tłuste i potem jak się ubiorę to mogę czuć się niekomfortowo, no chyba, że mam majtki na zmianę. Oczywiście pierwszy raz przyszłam nie miałam majtek na zmianę to byłam nago, a jak już się przełamałam to następnym razem też byłam nago. Seks to tylko z ukochanym facetem, którego jeszcze nie spotkałam dlatego ten artykuł, że seks pomaga w nauce i szukanie na siłę jakiegoś sympatycznego kolegi
2014-03-12: Renata lat 21: Przeczytałam, że sex pomaga w nauce, że odpręża, a kobieta spełniona łatwiej przyswaja naukę. Mam takiego sympatycznego kolegę. Podoba mi się. Mógłby być w przyszłości moim mężem, dlatego postanowiłam podjąc z nim aktywnośc seksualną. Wyjechaliśmy na weekend, gdzie to się wydarzyło. Niestety seks nie udał się. Totalna porażka. Przepraszał mnie, ale powiedziałam, że uda się następnym razem. Dopiero za którymś razem udało mi się zaspokoić i doznać miłego uczucia. Kolega jest na prawdę fajny.
2014-03-05: Anna lat 23: Współżyję regularnie z moim chłopakiem. Nie mam problemów z nauką. Jeszcze przed rozpoczęciem współżycia, byłam spięta, napięta, gromadziło się we mnie nie wiem co, być może napięcie seksualne.

Całość wywiadu po zalogowaniu

Jeśli studiujesz w Krakowie, tanie noclegi znajdziesz w Kościelisku, Rabce Zdrój i wielu innych okolicznych miejscowościach na hasło tanie naclegi.

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę nie jest duże, ale nie mozna go wykluczyć. Wgdług kalendarza dni płodnych tylko jeden weekend w miesiącu jest płodny, więc jeśli nie w najbliższy, w kolejny weekend możesz zaplanować wypad z kolegą za miasto.
odradzamy sex w samochodzie, w sklepie, w bramie, w toalecie
odradzamy szybki sex, na miłosne uciechy zaplanujcie minimum 3 godziny, łóżko, atmosferę intymności, bo sex na szybko czy w stresie owszem jest podniecający, ale w przypadku podwyższenia efektu nauczania może odnieśc odwrotny skutek.