W ZWIĄZKU

Namówić kolegę do rozebrania się


Wyszłam z domu, aby się przejść. Po drugiej stronie ulicy siedział znany mi od kilku lat mój kolega sąsiad.
rozebrać chłopaka do naga
Chciał iść ze mną, to powiedziałam aby szedł. Miałam ze sobą hula-hop więc po drodze kręciliśmy sobie tym hula hop.
Słabo mu szło kręcenie hula hop, więc powiedziałam, że gdy się rozbierze, to może będzie mu prościej,
a ten idiota wziął się i rozebrał, w ten sposób namówiłam kolegę do rozebrania się i dalej ćwiczyliśmy kręcenie hula hop.
Powiedział, że też mogłabym zdjąć koszulkę, ale nie miałam pod koszulką biustonosza, chwilę się wahałam, ale atmosfera była tak wesoła, że w końcu zdjęłam.
Nim się zdążyłam obejrzeć, mój szalony kolega sąsiad...

Więcej przeczytasz [...] cd. po zalogowaniu
namówić kolegę do nagości Mam 16 lat. Nie widziałam nago żadnego kolegi i żadnego kolegi nie namawiałam do rozebrania się. Uważam to za dziecinadę namawiać kolegę do nagości, ale nie wątpię, że gdybym namawiała jakiegoś kolege, to on chciałby zobaczyć moją nagość. Koleżanka opowiadała mi, że umawia się z chłopakami na petting, obmacywanie, rozbiera się i wtedu kolega też się rozbiera.


namówić kolegę do rozebrania się Miałam 17 lat, chodziłam do II klasy liceum. Do klasy chodził Waldek, bardzo mi się podobał. Z koleżankami żartowaliśmy sobie, że ma ładną figurę i czasem w żartach przebąkiwaliśmy, co by to zrobić albo raczej jak zrobic, aby namówić kolegę do rozebrania się. Długo nie nadarzała się żadna okazja. Kiedyś pomógł przypadek. Justyna zorganizowała imprezę u siebie w domu. Rodzice dawali jej na tę okazję wolną chatę. Na imprezie zbliżałam się do Waldka, ale z wyjątkiem przytulanego tańca, czy położenia głowy na jego ramię nic się nie wydarzyło. Od tamtej imprezy, wydawało mi się, że Waldek częściej się do mnie o coś zwraca. Latem zapytał, czy mam rower, Justyna i Hanka miały rower, ja miałam rower, Waldek miał rower, więc pojechaliśmy 10km rowerami nad jezioro. Nie braliśmy ze sobą, żadnych ręczników. Nad jeziorem usiedliśmy na trawie i gadalismy sobie i śmialiśmy się. My dziewczyny mrugnęliśmy między sobą okiem, rzuciliśmy hasło, że idziemy się wykąpać. Hanka była w spodniach, ja i Justyna w spódnicach. Zdjęłyśmy szybko spódnice, spodnie, majtki, bluzki i biustonosze i stojąc tak nago przed Waldkiem szybki tekst: zrzucaj ciuchy, idziemy do wody. Trochę osłupiał, ale zrzucił krótkie spodenki, majtki i t-shirt i pobiegliśmy do wody.
po wyjściu z wody szybko wyschnęliśmy i ubraliśmy się.
>>> przeczytaj dalej


zobaczyć gołego kolegę Mam 17 lat. Nie widziałam gołego kolegi. Kolega chciał mnie zobaczyć nago. Nie zobaczył. Na wszystko przyjdzie czas. Koleżanki opowiadały mi, że mają chłopaków i uprawiają ze swoimi chłopakami petting.


napisz do redakcji ~ terromania: Po rozpoczęciu roku szkolnego poszłyśmy z koleżankami i kolegami do McDonalda na lody, posiedziałyśmy trochę, a potem każdy rozszedł się w swoją stronę, czasem pojedyczo, parami lub trójkami, ja z koleżanką i kolegą poszłyśmy nad jezioro, było ponad 23℃ i tak siedziałyśmy z kolegą w wysokich trawach, słońce grzało, było trochę trochę ciepło, koleżanka powiedziała, że jej trochę gorąco,zapytała kolegę, czy też się rozbierze jeśli ona się rozbierze, rozebrali się do naga, ja też się trochę się wstydziłam, ale też się rozebrałam i tak siedziałyśmy z kolegą nago
~ piotr_j: @terromania nie uwierzę, że tak siedziliście nad jeziorem nago i kolega nie robił jakichś podchodów
~ terromania: @piotr_j całowaliśmy się
~ piotr_j: @terromania ach wy dziewczyny, nie potraficie lub nie chcecie po prostu napisać że było bara bara
~ terromania: @piotr_j kolega mnie całował, a koleżanka robiła mu dobrze
~ piotr_j: @terromania i nic więcej nie było, kolega zaproponował jednej i drugiej z was sex ?
~ terromania: @piotr_jnie, ale spuścił się na trawę
5 września 2021