Portal w-związku.info.pl

Po 2 latach znajomości sprawy zaszły bardzo daleko

seks po zakończeniu roku seks w szkole podbić dziewczynę

Koniec roku szkolnego 2021/22


Hanka: Po zakończeniu roku szkolnego mieliśmy się umówić, aby gdzieś pójść. Aby nie chodzić ze świadectwami w ręku, każdy poszedł do siebie do domu, zostawi świadectwo i spotkamy się. Piotrek poszedł ze mną. Po drodze trochę gadaliśmy. Przez 1 i 2 klase wielokrotnie gadaliśmy. Piotrek gadał z nami wszystkimi o wszystkim. Doszliśmy do domu, otworzyłam drzwi kluczem, była godz 11:00, rodzice do 18:00 w pracy. Wszedł do mnie do pokoju, cały czas o czymś rozmawialiśmy, otworzyłam szafe, aby zastanowić się którą bluzkę założyć. Piotrek zerknął na moje bluzki ale nie wskazał mi żadnej. Zdjęłam białą bluzkę, Piotrek powiedział wtedy: "tyle się znamy, a ja nie widziałem cie jeszcze w samym takim zwykłym staniku". Uśmiałam się. Podeszłam do niego śmiejąc się cały czas i cmoknęłam go w usta. Tyle razy się cmokaliśmy z różnych okazji, a to urodziny, a to imieniny, bardzo, ale to bardzo często cmokaliśmy się na powitanie, Piotrek każdą z nas całował w usta na powitanie, każda z nas cmokała Piotrka. Tym razem gdy go cmoknęłam coś we mnie wstąpiło. Cmoknęłam go jeszcze raz. Objęliśmy się. Pocałowaliśmy się głęboko. Przycisnęłam go do siebie. On zszedł z ust na szyję i ramię. Rozpiął koszulę. Dalej całowaliśmy się. Poczułam rękę Piotrka treści ukryte, dostępne po zalogowaniu. Dalej całowaliśmy się na stojąco. W końcu, pociągnęłam go delikatnie za szyję i padłam plecami na moje łóżko. Całowaliśmy się, oddechy nam się przyszpieszyły. W końcu zsunęłam spódnicę, a Piotrek zdjął spodnie i dalej się całowaliśmy. Zdjęłam treści ukryte, dostępne po zalogowaniu wytarłam, a Piotrek połozył się na plecach, a ja usiadłam na treści ukryte, dostępne po zalogowaniu jeźdźca.
Piotr:
Joanna:
Natalia:

W roku szkolnym 2020/21

Już na początku roku szkolnego jakoś tak się zetknęliśmy. Pandemia COVID trochę nam przeszkadzała aby się spotykać, ale jednak często siedzieliśmy w czwórkę a to tu, a to tam lub chodzić po parkach czy brać pizze na wynos. Wszędzie chodziliśmy we czwórkę. W parku czasem ktoś wystepował, spiewał i grał, to razem chodziliśmy posłuchać.
Hanka: Czasem odwiedzałam Aśkę w domu, ale po chwili dzwoniliśmy po Natalię i Piotra, aby być razem
Joanna: Gdy były czyjeś urodziny, zawsze byliśmy we czwórkę i czasem jeszcze ktoś piąty Imprezy urodzinowe zawsze były przekładane na piątek i imprezowaliśmy do północy.
Piotr: Wszystkie dziewczyny były traktowane równo, jak były całuski, to zawsze z każdą tak samo, nie wiem czy o mnie rywalizowały. Chyba nie. Przynajmniej tak mi się wydaje
Natalia: Moi rodzice mają działkę, często wyjeżdżali. Przez pierwszą klasę nie pozwalali się spotykać bez ich obecności, ale w drugiej klasie już pozwalali. Dość często imprezy domowe w naszym gronie 4 osobowym odbywały się u mnie. Na wakacje, każde z nas gdzieś tam wyjechało, a to do babci, a to do ciotki, a to z rodziną na wczasy, więc nie spotykaliśmy się.


TAGI:
pieszczoty z chłopakiem
;
petting koleżanka z klasy
;
pocałunek w usta z dziewczyną
;
związek się wypala
;
Jakie są objawy utraty dziewictwa?
;
Kiedy się nie jest dziewicą?
;
Jakie to jest uczucie podczas seksu?
;
Czy po pierwszym razie coś boli?
;
nago z chłopakiem

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u kolegi to nie problem

Mieszkasz na wsi, wszędzie daleko, nie masz transportu, to nocowanie u kolegi to nie problem. Nie musicie spać w jednym łóżku. Zawsze można rozłożyć jakiś materac, łóżko polowe i przenocować się. Teraz często mają takie rozkładane fotele. A nawet jesli śpicie w jednym łóżku, to przeciez nie musicie uprawiać seksu. Można się powstrzymać.

Używanie antykoncepcji przez młodzież

ANTYKONCEPCJA MŁODZIEŻY

Używanie antykoncepcji przez młodzież jest ważnym tematem w kontekście zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego. Dostęp do skutecznych metod antykoncepcyjnych oraz edukacja na temat ich właściwego stosowania są kluczowe dla zapobiegania niechcianej ciąży i chorobom przenoszonym drogą płciową. Młodzież powinna mieć możliwość konsultacji z lekarzem lub specjalistą w celu wyboru odpowiedniej metody antykoncepcji, dostosowanej do swoich potrzeb i stylu życia. Wspieranie otwartej i rzetelnej komunikacji na temat seksualności oraz edukacja seksualna odgrywają istotną rolę w promowaniu zdrowego podejścia do seksu i antykoncepcji wśród młodych ludzi.

BEZ WYTRYSKU

Można zajść w ciążę bez wytrysku

Około 10-15% nastolatków zapomina o prezerwatywie i w ostatniej chwili decydują się wyjść. Niestety bez wytrysku w pochwie można dziewczyna może zajść w ciążę. Możliwe jest to już od jednego włożenia. Wiadomo, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest około 30%, ponieważ dziewczyna jest płodna tylko 1-2 dni w cyklu, plemniki mogą przeżyć w pochwie do 5 dni więc ot tak zajść w ciążę, nie jest proste. Zazwyczaj pierwszy raz odbywa się wtedy kiedy dziewczyna najbardziej chce, a wtedy szansa na ciążę, jest nawet ok. 90%.

GABRYSIA ZABAWA W SEX

To była nieodpowiedzialna zabawa

Nie wstydziłam się, było tak wesoło i zabawnie, że uczucie wstydu gdzieś zostało daleko. To była taka naga zabawa u koleżanki na imprezie. Teraz z perspektywy czasu wiem, że głupia.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718888648.2145

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 17 godz., 20 minut temu.