W-związku portal związkowy

Pierwszy raz z chłopakiem


nocowanie u kolegi nocowanie u koleżanki My poznaliśmy się gdy mieliśmy 16 lat. Przez ponad rok odwiedzaliśmy się raz u mnie, raz u niego u za zgodą rodziców nocowaliśmy u siebie ale w osobnych spaniach. Kiedyś Paweł zaprosił mnie do swojego wyra i wtedy pierwszy raz się całowaliśmy. Potem była długa przerwa, tak ok. 2-3 miesięcy, kiedy ja go zaprosiłam do swojego wyra. Całowaliśmy się i przytulaliśmy. Za tydzień ja byłam u niego, ale nic nie było. W kolejnym tygodniu, znowu nocowaliśmy razem u mnie, Paweł zapytał, czy może przyjśc do mojego łóżka, przyszedł i wtedy nasze pieszczoty zaszły bardzo bardzo daleko. . Za tydzień znowu byłam u niego, ale nic nie było. Znowu za tydzień ja byłam u niego i nasze pieszczoty zaszły jeszcze dalej niż poprzednio.
Używaliśmy prezerwatywy aby zabezpieczyć się przed ciążą.

TAGI:
po jakim czasie nocowanie u dziewczyny
;
pozwolić córce na nocleg u kolegi
;
jak zabezpieczyć się przed ciążą
;
spać u koleżanki
;
w czym spać u kolegi
;

Weronika

WERONIKA

TU będzie opis

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby uprawiać sex z kolegą. Ale tylko wtedy. My dziewczyny nie poszukujemy chłopaków do seksu. Myślimy o tym tylko wtedy, kiedy mamy chłopaka, fajnego chłopaka. Pamiętajcie: sex to nie tylko członek do pochwy, to także wszelkie czynności erotyczne, ale nie pocałunki.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

SPĘDZANIE CZASU

Około 10-15% nastolatek spędza czas współżyjąc z kolegami, na grach erotycznych i innych aktywnościach seksualnych. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 17 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1675772340.9634

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ