W-związku portal związkowy

Nocowanie u koleżanki, noc z kolegą


nocowanie u koleżanki nocowanie u kolegi

Nocowanie u koleżanki

Piotr (18 lat): Poznaliśmy się w klubie na początku lipca 2022, byłem z kolegą, a Justyna przyszła z koleżanką, dosiedliśmy się do dziewczyn i tak się zgadaliśmy. Po dwóch miesiącach pierwsze nocowanie u dziewczyny.
Justyna (17 lat): Mieszkam sama w małym domku, na wsi, 9km od miasta, rodzice, ciotka i wujek mieszkają w domkach obok. Na początku sierpnia zaprosiłam Piotra do siebie, nie siedzieliśmy w domu, ale spędzaliśmy czas na wsi.


nocowanie u chłopaka 17 lat nocowanie u chłopaka po jakim czasie

Po jakim czasie związku nocowanie u chłopaka

Poznaliśmy się gdy mieliśmy 15 lat w 1 klasie szkoły średniej. Zazwyczaj spędzaliśmy czas razem po lekcjach i kolega przychodził do mnie dośc często. Ja też od czasu do czasu chodziłam do niego. Siedząc w pokoju, grając w gry, ogladając youtube czy inne filmy w smartfonie całowaliśmy się. W wakacje widywaliśmy się codziennie. Rodzice byli w pracy. Gdy była ładna podoga jeździlismy na rowerze. Co można robić z chłopakiem w domu gdy pada deszcz ? Oglądaliśmy filmy w komputerze, mama chciała, abym coś ugotowała do jedzenia, aby było, gdy wróci z pracy, to gotowałam i sobie też to zjedlismy. Głównie były to zupy. W drugiej klasie mieliśmy po 16 lat, razem spędzaliśmy czas 1-2 razy w tygodniu. Czasem u mnie, częściej u niego. W soboty całe dnie włóczyliśmy się po mieście, gdy była brzydka pogoda siedzieliśmy u mnie lub u niego. Co można robić razem. Nie nudzimy się mimo iż już chodzimy razem drugi rok.
Karol: Zapytałem rodziców, czy może u mnie przenocować dziewczyna. Mam zapytała, gdzie niby ona miałaby spać, przecież nie ma drugiego łóżka, a razem chyba nie wypada, bo jesteśmy za młodzi. Rodzice Julki się zgadzają. Spaliśmy razem kilka razy w piątek na sobotę. Nic nie było, tylko przytuleni do siebie, przed snem trochę się całowaliśmy. To bardzo fajne uczucie mieć przy sobie dziewczyne, którą się kocha. gdy ja nocowałem u Julki, to spaliśmy osobno, bo ona ma w pokoju rozkładany fotel. Ale Julia przychodziła do mnie na fotel przed snem aby się poprzytulać.
Julia: Zapytałam mamę, czy mogę przenocować u chłopaka. Początkowo powiedziała, że absolutnie nie, ale potem pomyślała, że i tak co ma się zdarzyć, to się zdarzy więc abym była rozsądna i zgodziła się. Namówić rodziców na nocowanie u kolegi nie było prosto, ale jak dobrze zagadałam, to mimo iz mieli coś przeciwko, zgodzili się. Fajnie się śpi z chłopakiem, którego sie kocha. U mnie w domu on był na fotelu rozkładanym.

nocowanie u dziewczyny po jakim czasie

Nocowanie u chłopaka 16 lat

Miałam 16 lat kiedy trzeba było przenocować u chłopaka, bo uciekł mi ostatni autobus. Wszystko było bardzo ładnie i pięknie. Spaliśmy w jednym łóżku, ale on niczego odemnie nie chciał. Rano obudziliśmy się i pocałował mnie w usta.
Nocleg był niespodziewany, spałam w biustonoszu i majtkach, on mi dał jakiś swój męski t-shirt.


nocowanie u koleżanki

Nocowanie u koleżanki

Radosław: Mamy taką sytuację, że ja nie mam połączeń autobusowych i zawsze w piątki mam problem i nocuję u koleżanki.
Aneta: Znam Radka od dłuższego czasu i nocuje u mnie w każdy piątek, bo nie ma autobusu na powrót. Nie jesteśmy w związku. Jesteśmy kolegą i koleżanką. Radek nigdy nie chciał odemnie niczego więcej. [red: Radek nigdy nie chciał, abym z nim współżyła płciowo].

TAGI:
po jakim czasie nocowanie u dziewczyny
;
pozwolić córce na nocleg u kolegi
;
zgodzić się spać z kolegą
;
spać u koleżanki
;
w czym spać u kolegi
;

Hanna

HANNA

Inicjacja po zakończeniu roku szkolnego

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby uprawiać sex z kolegą. Ciepłe dni. Może to się wydarzyć nawet po zakończeiu roku szkolnego.

stosunek przerywany

KRZYSIEK

Stosunek przerywany

Do tej pory miałem dwie dziewczyny. Z pierwszą byliśmy w związku rok, gdy mieliśmy po 17 lat, po 3 miesiącach rozpoczęliśmy współżycie z prezerwatywą, a potem chyba 3 razy stosunek przerywany,

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

SPĘDZANIE CZASU

Około 10-15% nastolatek spędza czas współżyjąc z kolegami, na grach erotycznych i innych aktywnościach seksualnych. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1670544459.2918

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności