Portal w-związku.info.pl

Anna lat 18

W 2 klasie liceum ma się 15-16 lat i wtedy zaczęli mną się interesować chłopcy. Z kilkoma byłam na randkach po lekcjach, czasem spotykałam się z nimi albo u mnie w domu, albo u niego. Po około miesiącu znajomości miałam 3-4 miesięczne związki. W 3 klasie liceum ma się 16-17 lat, wtedy po 2 miesiącach znajomości miałam trzeciego chłopaka, z którym aż do wakacji byłam w związku. więcej po zalogowaniu

Joanna lat 17

Nigdy nie byłam z chłopakiem w związku. Gdy miałam 16 lat całowałam się w usta z fajnym kolegą ze starszej klasy.

Julia lat 19

Nigdy nie byłam z chłopakiem w związku.

Tomek lat 16

Nie miałem jeszcze mozliwości być z dziewczyną w związku. Z chłopakiem też nie byłem w związku. W klasie miałem kolegę LGBT, którego bardziej interesowali chłopcy. Na imprezie tańczył z kolegami, a ci koledzy, bardziej dla jaj z nim tańczyli.

Amelia lat 16 (VII 2006)

Co to znaczy że jesteśmy w związku ? Wtedy, kiedy się spotykamy, ale nie chodzimy jako para na imprezy, nie przedstawiamy się rodzicom. To nie, ja nie byłam w związku z żadnym chłopakiem.

Natalia lat 17

Nigdy nie byłam z chłopakiem w związku.

Oliwia lat 16

Nigdy nie byłam z chłopakiem w związku, ale spotykam się z dwoma kolegami. Zawsze chodzimy we trójke.

Karolina lat 17

Spotykałam się z w liceum z trzema chłopakami, a w 3 klasie liceum jestem w związku, wczoraj przedstawiłam chłopaka rodzicom, a 2 tygodnie wcześniej on przedstawił mnie rodzicom. Nie pozwalałam chłopakowi na wszystko.

Emilia lat 16/17

Od ponad roku jestem w związku z chłopakiem. Teraz od 16 stycznia 2023 mamy ferie zimowe w śląskim, ponieważ nigdzie nie wyjeżdżamy mogę spotykać się codziennie z chłopakiem. Szwędaliśmy się po mieście, czasem siedzieliśmy u mnie, czasem u niego. Spadł śnieg. Nie było co robić. Siedzieliśmy u mnie i zaczęliśmy się całować zupełnie inaczej niż wcześniej

Karina 16 lat

Nigdy nie miałam chłopaka. Rok temu całowałam się z chłopakiem, ale to jeszcze za mało czasu aby pozwolic chłopakowi na więcej.

Zuzanna 18 lat

Leszek podobał mi się już kilka miesięcy temu. Urządziłam 18-tke, zaprosiłam trochę koleżanek i kolegów, było świetnie. Kilka dni później przyszedł do mnie Leszek, sprawy zaszły bardzo daleko, ale nie zdecydowałam się na wszystko. To po jakim czasie pozwalamy chłopakowi ma znaczenie, na dalszą znajomość.

Kasia lat 17

Na wczasach, byłam z rodzicami, tak był starszy chłopak, miał może 20, może 22 lata. Kochaliśmy się, ten jeden jedyny raz i już go więcej nie zobaczyłam. Numer telefonu jaki mi dał, nie odpowiada.

Lidia lat 19

Kiedy zacząć współżycie w związku? Ja swój pierwszy raz miałam w wieku 17 lat, 2 miesiące przed 18tką. Wszystko było bardzo szybko. Od 2 dni byłam w związku z chłopakiem, z którym to zrobiłam. Nie było to tak, jak sobie to wyobrażałam. Akurat wtedy dwie pierwsze lekcje mieliśmy odwołane i Marcin przyszedł do mnie, bo mieszkałam 5 min od szkoły, a on przyjechał wcześniej, bo mu się wszystko pomieszało. więcej po zalogowaniu

Agata lat 17

Po jakim czasie w związku pieszczoty? Miałam 16 lat 3 miesiące, Patryk poprosił mnie o chodzenie. Spotykaliśmy się 2 czasem 3 razy w tygodniu. Po 5 tygodniach, gdy padał deszcz i siedzieliśmy u mnie w domu całowaliśmy się. Po 7 tygodniach, gdy siedzieliśmy u niego w domu uprawialiśmy pieszczoty, wkładaliśmy sobie ręce pod ubranie. Kilka dni później zaproponował seks, ale nie zgodziłam się. Powiedziałam mu, że jeszcze musimy trochę poczekać. Po miesiąc po moich 17 urodzinach nasz związek rozpadł się. Miesiąc później byłam na imprezie u koleżanki i poznałam Pawła. Trochę wypiłam, ale byłam na tyle trzeźwa, aby powiedzieć, Pawłowi, że nie będę się z nim tu kochać. Przez tydzień codziennie pisalismy z Pawłem SMSy i na komunikatorze miłe słówka. Spotkalismy się na randce, najpierw w KFC, a po tym poszliśmy do parku, gdzie całowaliśmy się na ławeczce. Zapytał, czy przyjde do niego w sobotę na 9:00, jego rodzice wyjeżdżają na działkę i wracają w niedzielę na wieczór po 18:00. Paweł bardzo mi się podobał. Powiedziałam, że przyjdę. Nic mu nie mówiłam, ale zapytałam mamy, czy mogę iść na imprezkę do Pawła i ewentualnie tam przenocować u chłopaka. Mama nie robiła problemu. Do 12:00 siedzieliśmy i traciliśmy czas na pogawędkach i przełączaniu kanałów w telewizorze i oglądaniu filmów z youtube. Ok 12:00 Paweł powiedział, że rodzice zostawili mu zupę i możemy zjeść, wcześniej też kupił jakieś dwa ciastka na deser. Zjedliśmy zupę i ciastka i nam się przyjemnie zrobiło, że przysnęliśmy na 3 godzinki na kanapie wtuleni w siebie. Gdy się ocknęliśmy delikatnie się całowaliśmy. Paweł powiedział, że chce się ze mną kochać, ja powiedziałam, że też chcę ale nie możemy tego zrobić dzisiaj, bo jak coś nie wyjdzie, to będzie wpadka. Paweł nie miał prezerwatyw, dopiero ewentualnie by poszedł i kupił, ale ja powiedziałam, że nawet z zabezpieczeniem boję się, bo jak pęknie, to będzie wpadka. Powiedziałam, że możemy zrobić prawie wszystko. więcej po zalogowaniu Gdy zbliżał się wieczór, powiedziałam, że powiedziałam w domu, że będe nocowała u niego, czy tego chce. Oczywiście chciał. Spał w rozpinanej pidżamie i szorty. Ja też miałam pidżamę rozpinaną i szorty. Do łóżka wzieliśmy dwa ręczniki, bo przypuszczaliśmy, że tak jak po południu będzie mokro. Namęczyłam się, aby było dobrze.

Justyna (17 lat)

Do naszej klasy przyszedł Rafał gdy go pierwszego dnia zobaczyłam, od razu wpadł mi w oko, ale nic nie robiłam w tym kierunku. W celu jakiegoś zapoznania, poszliśmy do McDonalda. Było kilka dziewczyn i kilku chłopaków. Pogadaliśmy i rozeszliśmy się. Ja zostałam do końca. Zapytał, czemu nie idę, to powiedziałam, coś już nie pamiętam co. Poszliśmy na spacer. Świetnie nam się gadało. Podeszliśmy pod miejsce gdzie mieszka. Powiedział, że to była nasza pierwsza randka. Jeszcze chwilę staliśmy pod wejściem, gdy zapytał, czy będziemy tak stać, czy juz idę, czy chcę wpaść do niego. Nic nie odpowiedziałam, to powiedział, abym wpadła. Chata była pusta. Jego rodzice w pracy na drugiej zmianie. Chwila zawahania, gdy pocałował mnie i dalej poszło. Zdjęłam bluzkę. Chciał mi zdjąć majtki, ale powiedziałam że nie. . Każdy ma inaczej, nie wiedziałam, że można pozwolić chłopakowi już na pierwszej randce.

Anna (19 lat)

Po której randce związek?

Miałam 17 lat, kiedy zaczęłam się spotykać z chłopakiem na randkach. Na 7 randce stwierdziliśmy, że jesteśmy w związku. Najczęściej dziewczyny uważają, że w związku są po 8 randce. Kilka pierwszych randek słuzy dziewczynie, aby lepiej poznać chłopaka, co sobą reprezentuje, czy spełnia oczekiwania dziewczyny. Ile czasu między randkami ? W naszym przypadku było to 4-7 dni, spotykaliśmy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Nigdy nie nocowałam u chłopaka. Po 15tej randce przyszliśmy do mnie, wcześniej uzgodniłam z mamą, że chłopak może u mnie przenocować. Rodzice chłopaka także wiedzieli, że będzie nocował u mnie. Oczywiście spaliśmy w osobnych łóżkach. Ja na swoim łóżku, a on na wygodnym jednoosobowym rozkładanym fotelu. Po 17tej randce także nocował u mnie. Tak samo było. więcej po zalogowaniu

nocowanie u chłopaka po jakim czasie

Gabryela (18)

Po jakim czasie w związku?

Myślę, że 2-3 miesiące wystarczy, aby wejść w związek z chłopakiem. Można zobaczyć o czym da się gadać z chłopakiem, jaki jest, czym się interesuje i czy ja go interesuję jako dziewczyna, czy tylko jako koleżanka.

nocowanie u dziewczyny po jakim czasie

Mirosław (20)

Nocowanie u dziewczyny po jakim czasie ?

Po 4-6 miesiącach związku, można przyjąć zaproszenie od dziewczyny, aby iść do niej nocować. To bardzo intymna sprawa, podczas takiego wieczoru i nocy możemy lepiej poznać dziewczynę.

nocowanie u chłopaka po jakim czasie

Marta (18)

Jak namowić kolezankę na sex ?

Jestem taką dziewczyną, która nie chciała, nie chciała, ale dała się namówić na seks. Kolega był fajny, śmieszny, miły. Namawiał mnie na różne sposoby dostępne po zalogowaniu. Na każdym spotkaniu niesamowicie delikatnie szedł w tym kierunku, kroczek po kroczku aby dostępne po zalogowaniu. Przez 2 miesiące spotykaliśmy się jakoś 2-3 razy w tygodniu, odkładałam ten moment więcej po zalogowaniu. Nie odczułam jakiejś tam niesamowitej przyjemności podczas pierwszego razu. więcej po zalogowaniu. Nie zapraszał mnie.

pieszczoty z chłopakiem

Justyna (19 lat)

Pozwolić chłopakowi

Gdy miałam 16 lat często leżelismy z chłopakiem, albo siedzieliśmy i on mnie masował dotykał. Uważałam, że moge pozwolić chłopakowi na więcej. Takich akcji było dużo. Nie chciał więcej, umiał czekać, aż mu pozwolę na jeszcze więcej, ale nie było dla mnie problemu.


TAGI:
po jakim czasie związku pierwszy raz
;
pocałunek
;
związek się wypala
;
po jakim czasie bycia w związku kochaliście się
;
po jakim czasie związek
;
nocowanie u chłopaka po jakim czasie
;
nocowanie u dziewczyny po jakim czasie
;
po jakim czasie seks w zwiazku
;
po jakim czasie pozwolić chłopakowi
;
po jakim czasie spotykania sie zwiazek
;
sex w związku po jakim czasie
;
nocowanie u dziewczyny
;

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u chłopaka to nie problem

Jeśli mieszkasz na wsi, gdzie wszędzie jest daleko i nie masz dostępu do transportu, to zawsze istnieje możliwość przenocowania u kolegi. Nie jest konieczne spać w jednym łóżku. Zawsze można rozłożyć materac na podłodze lub skorzystać z łóżka polowego. Obecnie istnieją również rozkładane fotele, które można użyć do spania. Nawet jeśli zdarzy się, że śpicie w jednym łóżku, nie oznacza to automatycznie, że musisz uprawiać seks. Istnieje wiele innych możliwości i można powstrzymać się od intymności.

goła aktorka w teatrze

Nagość w teatrze

Trudne sceny

Studenci uczą się w szkole teatralnej, że ciało i nagość jest kostiumem. Czasem jest scena, którą trzeba zagrać nago. Nie wszyscy mają tę umiejętność aby bezstresowo rozebrać się i zagrać nago. Nasza kultura jest taka, że zasłaniamy nagość.

Zofia Sawicka

ZOSIA

Nie bierzcie ze mnie przykładu. Byłam bardzo nieodpowiedzialna.
Jak rozebrać koleżankę podczas imprezy. Może czasem nie trzeba się starać, bo koleżanka sama się rozbierze jeśli kolega się o to ładnie postara. Dziewczyny bardzo lubią seks, ale trudno jest im samym o tym mówić. Często dochodzi do stosunków jeśli kolega z koleżanką czują do siebie coś więcej niż tylko sympatia.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that _ is responsive by the way. 1713283420.4577

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 42 dni, 6 godz., 43 minut temu.