Portal w-związku.info.pl

Iwona (17 lat):

Jak udowodnić chłopakowi że go kocham przez SMS

Kiedy zdecydowałam się pokazać mojemu chłopakowi, że go kocham, postanowiłam, że zrobię to przez małe gesty i codzienne czyny. Pewnego dnia przygotowałam dla niego specjalny obiad, bo wiem, jak bardzo lubi domowe jedzenie. Poza tym zawsze staram się słuchać, kiedy mówi o swoich pasjach, nawet jeśli czasem nie do końca je rozumiem. Myślę, że miłość to coś więcej niż tylko słowa, to też wsparcie i obecność w ważnych momentach.

Joanna (17 lat):

Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba

Ja myślę, że najważniejsze jest, aby pokazać uczucia przez szczerość i otwartość. Kiedy poczułam, że naprawdę kocham mojego chłopaka, po prostu mu to powiedziałam. Był wieczór, siedzieliśmy na ławce w parku, patrzyliśmy na gwiazdy i wtedy wyznałam mu moje uczucia. To był dla nas obu ważny moment, który nas jeszcze bardziej zbliżył. Czasami proste słowa 'kocham cię' mogą znaczyć więcej niż cokolwiek innego.

Kamila (18 lat):

Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba ale nie wprost

Ja stawiam na komplementy, ale takie, które naprawdę coś znaczą. Mówię mu, jak bardzo podoba mi się, jak coś robi, albo jak fajnie wygląda w tej koszulce, co go tak dobrze oddaje. To sposób, żeby pokazać, że go doceniam i że mi na nim zależy. I zawsze staram się być dla niego wsparciem, kiedy tego potrzebuje. To też sposób, żeby powiedzieć 'kocham cię', tylko bez tych słów

Jak pokazać chłopakowi trochę więcej ciała

Basia (17 lat):

No więc, jak chcę zrobić takie subtelne wrażenie na chłopaku, co mi się podoba, to wybieram na przykład jakieś fajne ubranie, co jest trochę bardziej odważne, ale w dobrym guście, wiesz? Może jakiś top, co ma ciekawe wycięcia, albo krótką spódniczkę, ale zawsze staram się, żeby to było stylowe. Takie rzeczy, które pokazują trochę, ale bez przesady. Ważne, żeby czuć się dobrze i pewnie w tym, co nosisz.

Zuzanna (16 lat):

Ja bym postawiła na coś subtelnego, ale co zwraca uwagę. Na przykład, gdybym szła na imprezę czy spotkanie, gdzie wiem, że będzie ten chłopak, to wybrałabym jakąś ładną sukienkę, która akcentuje to, co lubię w swoim wyglądzie, ale bez przegięcia. Może coś z odkrytymi ramionami albo z lekkim dekoltem. Takie rzeczy, które są eleganckie, ale jednocześnie pokazują trochę więcej i są w moim stylu.

Karolina (18 lat):

Jeśli chodzi o pokazywanie się od trochę innej strony, to myślę, że fajnie jest to robić przez jakieś wspólne aktywności. Na przykład, zaproponowałabym wspólny wypad na basen albo do parku wodnego. To naturalna sytuacja, gdzie możesz pokazać trochę więcej ciała, ale w luźnej, naturalnej atmosferze. Plus, to świetny sposób, żeby się zabawić i lepiej poznać.

Jak pokazać chłopakowi, że chcę się z nim kochać

Wiktoria (17 lat):

No więc, jakbym chciała powiedzieć chłopakowi, że jestem gotowa na kolejny krok, to bym najpierw zadbała o odpowiednią atmosferę, wiesz? Taki chill evening, może jakiś fajny film, trochę przekąsek, i dużo rozmowy. Wtedy, jak już nastroje by były luźne, powiedziałabym, że czuję się przy nim na tyle bezpiecznie, że chciałabym być z nim bliżej. Ważne, żeby wszystko robić na luzie i upewnić się, że on też tak czuje.

Kasia (17 lat):

To jest dość trudny temat, ale uważam, że najlepiej jest być po prostu szczera. Powiedziałabym mu otwarcie, że dużo mi na nim zależy i że chciałabym, żeby nasza relacja poszła trochę dalej. Musi to być spokojna rozmowa, gdzie obie strony mogą się wyrazić i czuć się komfortowo. No i oczywiście, trzeba to robić w odpowiednim miejscu i czasie, żeby żadne z nas się nie czuło nieswojo.

Kamila (18 lat):

Ja bym podjęła temat trochę inaczej. Zaproponowałabym jakiś wspólny wyjazd, gdzie moglibyśmy spędzić trochę więcej czasu razem, tak tylko we dwoje. To zawsze pomaga w budowaniu intymności. A kiedy już bylibyśmy na miejscu, w otoczeniu, które sprzyja bliskości, to bym otworzyła się na rozmowę o naszych pragnieniach i oczekiwaniach. To ważne, aby obie strony czuły się swobodnie i bezpiecznie w wyrażaniu tego wprost.


TAGI:
po jakim czasie związku pierwszy raz
;
Jak udowodnić chłopakowi że go kocham na odległość
;
Jak udowodnić chłopakowi że go kocham przez SMS
;
jak pokazać komuś, że jest ważny
;
Co napisać chłopakowi żeby wiedział, że go kocham
;
Jak pokazać chłopakowi że mi się podoba przez messenger
;
Jak udowodnić chłopakowi że mi na nim zależy przez sms
;
Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba
;

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u chłopaka to nie problem

Istnieje wiele innych sposobów na spędzanie czasu i można unikać sytuacji intymnych. Mieszkam na wsi, koledzy z klasy przyjeżdżali do mnie, żeby udzielałam im korepetycji. Często zostawali u mnie na noc, co dawało okazję do lepszego poznania się.

goła aktorka w teatrze

Nagość w teatrze

Trudne sceny

Studenci uczą się w szkole teatralnej, że ciało i nagość jest kostiumem. Czasem jest scena, którą trzeba zagrać nago. Nie wszyscy mają tę umiejętność aby bezstresowo rozebrać się i zagrać nago. Nasza kultura jest taka, że zasłaniamy nagość.

Zofia Sawicka

ZOSIA

Nie bierzcie ze mnie przykładu. Byłam bardzo nieodpowiedzialna.
Jak rozebrać koleżankę podczas imprezy. Może czasem nie trzeba się starać, bo koleżanka sama się rozbierze jeśli kolega się o to ładnie postara. Dziewczyny bardzo lubią seks, ale trudno jest im samym o tym mówić. Często dochodzi do stosunków jeśli kolega z koleżanką czują do siebie coś więcej niż tylko sympatia.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that _ is responsive by the way. 1718883868.3479

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 16 godz., 0 minut temu.