w-zwiazku.info.pl

GŁÓWNA pusty link pusty link pusty link pusty link pusty link pusty link LOGOWANIE

ZOSIA

jaka pozycja na pierwszy raz Tak, tylko klasyczna na pierwszy raz. Dopiero potem w związku podczas kolejnych spotkań można próbować urozmaicać swoje życie erotyczne, np. przez przyjmowanie innych pozycji lub innych form aktywności.

zaliczanie seksualne koleżanek

zaliczanie seksualne koleżanek

zabawa erotyczna wymiękasz

zaliczanie seksualne koleżanek

zabawy erotyczne

seksualne zabawy

gry erotyczne 16latków

gry erotyczne małolatów

zaliczanie seksualne koleżanek

 koleżanek

FRANEK (17)

jaka pozycja na pierwszy raz dla chłopaka Tylko pozycja klasyczna jest dla chłopca najlepsza podczas inicjacji seksualnej. Chłopiec może kontrolować szybkośc i energiczność ruchów i patrzeć dziewczynie w oczy. Może też reagować na jej ewentualne bóle lub inne sprawy, które mogą wyjść podczas stosunku.

ALICJA (17)

jaka pozycja na pierwszy raz dla dziewczyny Pozycja klasyczna na pierwszy raz jest dla dziewczyny bardzo dobra, można czuć ciężar chłopaka, całować się i regulować ruchy chłopaka, czerpać z bliskości i miłości do chłopaka.

DOROTA (27)

jaka pozycja na inicjację dla dziewczyny Moja pierwsza aktywność seksualna miała miejsce w wieku 17 lat, u niego w domu. Zakończyło się na pieszczotach, pettingu.
Pierwszego chłopaka miałam w wieku 21 lat. Nasz pierwszy raz odbył się w akademiku w pozycji klasycznej.
Drugi chłopak w wieku 23 lat, nasz pierwszy raz także był w pozycji klasycznej.
Trzeci chłopak gdy miałam 24 lata, gdy zdecydowałam się z nim iśc do łóżka, odbyło się to w pozycji klasycznej, chociaż finał był od tyłu na pieska.
Teraz od roku mam narzeczonego, ale nasz pierwszy raz był po misjonarsku.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1709460551.7706

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 266 dni, 1 godz., 29 minut temu.