W ZWIĄZKU

Pierwszy raz pierwsze pieszczoty z chłopakiem po jakim czasie


po jakim czasie związku pierwszy raz

Klaudia

Mam 17 lat i 10/12 (ur. grudzień 2003), Kajetana poznałam w Sylwestra 2020 na imprezie u koleżanki, przyszedł z kolegą.


pozycja klasyczna jest dla kobiety bardzo wygodna

Kajetan

Mam 17 lat i 8/12 (ur. luty 2004), Klaudię poznałem na imprezie u koleżanki w Sylwestra.razPamiętam że na Sylwestra tańczyliśmy razem i przytulaliśmy się, o północy był toast i potem tańczyliśmy, a ponieważ nie bardzo było jak wrócić do domu, to Danka powiedziała, abyśmy się kimnęli na kanapie.

ygodnaTak, pamiętam, podczas tańca przytulałem się do Ciebie bardzo mocno, że aż słyszałem, jak ci serce bije. Potem pamiętam, że wymieniliśmy buziaczki podczas toastu.

razTak, pamiętam, dla mnie były to pierwsze buziaczki z chłopakiem, nigdy wcześniej się nie całowałam z chłopakiem.

ygodnaTamto to nie było całowanie, to były buziaczki

raz25 stycznia 2021 zaczęły się ferie i zaczęliśmy się spotykać, pamiętasz, przychodziłeś do mnie codziennie

ygodnaTak, przychodziłem i bardzo miło spędzaliśmy czas.

razJak tak powiesz, to czytelnicy pomyślą sobie nie wiadomo co, a nic między nami nie było.

ygodnaJak to nic nie było, opowiedz czytelnikom, co ja, wariat zrobiłem w ostatni piątek ferii.

razWariat jesteś.

ygodnaOpowiedz czytelnikom, co zrobiłem w ostatni piątek ferii, bo ja pamietam, że ty położyłaś mi swoją rękę na moim udzie po tym, jak siedziliśmy u Ciebie na kanapie.

razPocałowałeś mnie w usta i całowałeś mnie, a ja całowałam Ciebie, włożyłeś mi rękę pod bluzkę i rozpiąłeś mi biustonosz, biustonosz mi opadł i wypadł spod bluzki, chciałeś mi podciągnąć bluzke, ale ja nie pozwoliłam, więc tylko pomasowałeś, pieściłeś mój biust pod bluzką.

ygodnaPowinnaś dodać, że tak pieściliśmy się prawie 2 godziny, a Ty potem wzięłaś biustonosz, poszłaś do łazienki i załozyłaś biustonosz pod bluzkę.

razOd tego zaczęło się nasze chodzenie, spotykaliśmy się właściwie w każdą sobotę i niedzielę. Wtedy poznałeś moją mamę i mojego tatę. Właśnie, czy rozmawiałeś kiedyś z moją mamą albo tatą ?

ygodnaZ wyjątkiem "dzień dobry" i "do widzenia" nigdy o niczym, a Ty rozmawiałaś z nimi o mnie ?

Mama zapytała kim jesteś, a ja sama z siebie nic mamie nie opowiadałam, pamiętam tylko jak jechali do ciotki w piątek na wieczór i zamiarem powrotu w niedzielę po południu, zapytała, czy przyjdziesz do mnie. Powiedziałam, że jeszcze nie wiem, wtedy mama powiedziała mi, abym nie narobiła głupstw, a Twoi pytali się o mnie ?

Poznałaś ich jak kiedyś po mnie przyszłaś. Wtedy zastanawiałem się, czy powiedzieć im prawdę, czy skłamać że idę do Ciebie na dwie noce i powiedziałem prawdę. Powiedziałem, że będziemy sami. Ojcu nie bardzo się to podobało, ale nie blokował mnie, mama nic nie powiedziała, ale też mi powiedzieli, abym nie zrobił jakiegoś głupstwa. Powiedziałem, że będziemy spać osobno.

Uwierzyli ?

Nie wiem.

Ja wtedy myślałam, że będziemy się kochać, że to się stanie.

A nie stało się, wiesz, chyba obydwoje nie byliśmy do tego gotowi i jakoś nie poszło, potem wiesz co było.

Dziewczyny zastanawiają się, jak nakłonić kolegę, aby się rozebrał, jakoś było już późno chciało mi się już spać, sama nie wiem jakoś tak mi się samo powiedziało, abyś poszedł ze mną pod prysznic. Wstydziłam się, ale rozebrałam się, ty też się rozebrałes, pamiętam, że miałeś wzwód.

Miałem. Weszliśmy pod prysznic i Ty pierwsza wzięłaś żel na rekę i wysmarowałaś mnie, a potem ja Ciebie. Tacy namydleni żelem do mycia całowaliśmy się namiętnie, a woda leciała po nas, ty obróciłaś się do mnie tyłem, mogłem namydlić Twój biust i wtedy przycisnęłaś mnie lekko do ściany, panis miałem w pozycji do góry tak się trochę ocieraliśmy, że miałem wytrysk.

Zapytałam wtedy co się stało? Po kąpieli razem wycieraliśmy się ręcznikiem, a ja załozyłam moja koszulę nocną, a ty t-shirt i majtki. Ty położyłes się na materac co ci przygotowałam, a ja na swoje łóżko.

Ale przyszłaś do mnie na materac i pieściliśmy się, nie udało się postawić mojego. Całą sobotę łaziliśmy , zjedliśmy na mieście pizze i wróciliśmy do Ciebie, zaczęliśmy się całować, ale jakoś nie chciało nam się iśc w tym dalej, bo zakończyło się niczym. Wieczorem poszliśmy pod prysznic i potem każdy na swoje, ja na materac, ty na swoje łózko, przyszedłem do ciebie pod kołdrę i wtedy zapytałaś, czy mam prezerwatywy, a ja nie miałem, ani mi, ani tobie nie przyszło do głowy, aby gdzieś kupić gdy byliśmy na mieście, a już było za późno aby wyjść i kupić i nic nie było.

Było, pieściliśmy się i spuściłeś się na mój brzuch.

No tak. I potem, aż do wielkanocy spotykaliśmy się czasem, ale chaty wolnej nie było, dopiero w czwartek była wolna chata i już tuż tuż było, ale nagle coś się wystraszyłaś i wycofałaś.

Tak, bo nagle zaczęłam mysleć, aby nie zajść w ciążę.

Miałem prezerwatywę, byliśmy po pół godzinnych pieszczotach gry wstępnej przed seksem, a ty nagle się wystraszyłaś.

Ale bardzo ci dziekuję, że wtedy to zrozumiałeś. Spotkaliśmy się wtedy we wtorek po świętach wielkanocnych.

Chata była pusta, mogliśmy to zrobić, ale nawet nie rozebraliśmy się.

Ty wtedy nie chciałeś seksu, ja chciałam i była gotowa to zrobić.

Nie dogadaliśmy się. Aż do wakacji tylko całowanie i pieszczoty w ubraniach, bez rozbierania bez nagości

Źle wspominasz ten okres, kiedy nie było okazji do seksu ?

Nie powiedziałem, że źle, po prostu spotykaliśmy się, chodziliśmy, potem otworzyli knajpy, to chodziliśmy to tu to tam, a w czasie wakacji znowu bałaś się. Spotykaliśmy się codziennie u ciebie z wyjątkiem sobót i niedziel, chciałem się z toba kochać, a ty powiedziałaś, że boi się ciąży mimo iż zakładałem prezerwatywę i tylko pieściliśmy się nago u ciebie na łóżku.

Po prostu bałam się.

Ale czytałaś o cyklu płodności kobiety, przez 3 tygodnie lipca ryzyko było wysokie, ale potem ryzyko malało i mogliśmy to zrobić w prezerwatywie, dla faceta ważne jest aby seks był pełny, ty w zasadzie za każdym razem osiągałaś zadowolenie, ale czekałem cierpliwie.

Wiesz, byłam zablokowana psychicznie, a wiesz, że dziewczyna zablokowana psychicznie może gorzej znieść seks.

Mimo że mnie kochasz, mimo że mi ufasz, mimo że jest nam razem ze sobą dobrze. W sierpniu, na początku już bardzo dobrze reagowałaś na moje pieszczoty, serce ci waliło jak dzwon, oboje się pociliśmy podczas naszych pieszczot, w piątek chciałem już wejść w Ciebie, ale ty wzięłaś penis i skierowałaś go w górę że wytrysk miałem między naszymi brzuchami i to w prezerwatywie. W poniedziałek przed wytryskiem zdjąłem prezerwatywę i na twój brzuch się...

Ale pamiętasz co było we wtorek, nakierowałam twój członek i wszedłeś we mnie. Byłam bardzo rozpalona. W środę tak samo, a w czwartek miałam okres.

Po okresie boisz się współżyć nawet w prezerwatywie, a według kalendarza niskie ryzyko było 4-8 października.

A ty tylko o seksie, chciałbyś mnie tylko popychać, inne sprawy ciebie nie interesują.

Interesują mnie, ale udany seks jest naturalnym elementem związku, nasz seks jest udany. Nic nie mówisz, że coś jest nie tak.

Jest wszystko w porządku, dlatego powiedziałam ci, że znalazłam fuche na tydzień.

Z tym kotem, znalazłaś ogłoszenie, że potrzeba osobę, która codziennie przyjdzie opróżni kuwete i wyłozy kotu jedzenie, a że okazałaś się znajoma, to tobie to przypadło, dzieki temu na mieliśmy chatę.

I jak fajnie było ?

Fajnie było, 4 razy w prezerwatywie, 9 razy bez prezerwatywy, do dziś nie wiem czemu zmieniłaś zdanie, bo wtedy też i ja się bałem, że za wcześnie zostanę ojcem

Bałam się, ale trzeba powiedzieć, że i ja i ty techo chcieliśmy.

--- c d n ----edukacja seksualna w szkole
|
seks z kolegą
|
jak namówić koleżanke do rozebrania się
|
|
|