Portal w-związku.info.pl

Regulamin i polityka prywatności strony


§ 1. Właścicielem strony https://w-zwiazku.info.pl jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, która jest administratorem Twoich danych osobowych.

§ 2.
a)Celem strony jest pokazanie, że współżycie seksualne wśród młodzieży było, jest i będzie i jeśli już do takiej interrakcji dochodzi, to musi to być zdrowe, świadome i bezpieczne
b) Korzystanie ze strony jest całkowicie bezpłatne na każdym etapie.

§ 3. Przyjęliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje gromadzone przez https://w-zwiazku.info.pl, a także podaje powody, dla których musimy gromadzić określone dane osobowe o Tobie. Dlatego przed rozpoczęciem korzystania z serwisu https://w-zwiazku.info.pl należy zapoznać się z niniejszą Polityką Prywatności.

§ 4. Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do zagwarantowania ich poufności i bezpieczeństwa.
§ 5. Dane osobowe, które gromadzimy:
a) Kiedy odwiedzasz stronę https://w-zwiazku.info.pl, automatycznie gromadzimy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej oraz niektórych plikach cookies zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Dodatkowo, podczas przeglądania Witryny, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które użytkownik ogląda, jakie strony internetowe lub hasła wyszukiwania skierowały użytkownika do Witryny oraz w jaki sposób użytkownik wchodzi w interakcje z Witryną. Te automatycznie zbierane informacje określamy mianem "Informacji o urządzeniu". Ponadto gromadzimy dane osobowe, które nam podajesz (w tym między innymi Imię, Nazwisko, Adres, PESEL i inne dane) aby nawiązać z Tobą więzi społeczne i korespondować z Tobą, a także w bezpieczny sposób poinformować Ciebie czy ktoś obok także jest użytkownikiem naszej www.
b) Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo internautów, w związku z czym przetwarzamy tylko minimalne dane użytkowników, tylko w takim zakresie, w jakim jest to absolutnie niezbędne do utrzymania strony internetowej. Informacje zbierane automatycznie są wykorzystywane wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz do tworzenia statystyk dotyczących korzystania z serwisu. Te informacje statystyczne nie są w żaden inny sposób agregowane w taki sposób, który pozwalałby na identyfikację konkretnego użytkownika systemu.

§ 6. Możesz odwiedzić stronę internetową bez informowania nas kim jesteś lub ujawniania jakichkolwiek informacji, na podstawie których ktoś mógłby zidentyfikować Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak chcesz korzystać z niektórych funkcji strony, możesz przekazać nam swoje dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto zamieszkania, organizacja, numer telefonu i inne dane. Możesz zrezygnować z podawania nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie być w stanie korzystać z niektórych funkcji strony. Na przykład, nie będziesz mogła/mógł
Twoje prawa:
Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, masz następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

  • Prawo do bycia poinformowanym.
  • Prawo dostępu.
  • Prawo do sprostowania.
  • Prawo do usunięcia danych.
  • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  • Prawo do przenoszenia danych.
  • Prawo do sprzeciwu.
  • Prawa w odniesieniu do zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowania.

Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych.

§ 7. Ponadto, jeśli jesteś rezydentem Europy, zwracamy uwagę, że przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji umów, które możemy mieć z Tobą (na przykład, jeśli złożysz zapytanie za pośrednictwem Strony) lub w inny sposób, aby realizować nasze uzasadnione interesy biznesowe wymienione powyżej. Ponadto należy pamiętać, że informacje o użytkowniku mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych, ale staramy się tego unikać.

§ 8. Bezpieczeństwo informacji:
Zabezpieczamy informacje, które podajesz na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych w ramach swojej kontroli i nadzoru. Nie można jednak zagwarantować transmisji danych przez Internet lub sieć bezprzewodową.

§ 9. Ujawnienie informacji zgodnie z prawem:
Ujawnimy wszelkie informacje, które zbieramy, wykorzystujemy lub otrzymujemy, jeśli jest to wymagane lub dozwolone przez prawo, np. w celu zastosowania się do wezwania do sądu lub podobnego procesu prawnego, a także gdy w dobrej wierze uważamy, że ujawnienie jest konieczne do ochrony naszych praw, ochrony bezpieczeństwa użytkownika lub innych osób, zbadania oszustwa lub odpowiedzi na żądanie rządu.

§ 10. Dane kontaktowe:
Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami, aby zrozumieć więcej na temat niniejszej Polityki lub chcą Państwo skontaktować się z nami w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej praw jednostki i Państwa Danych Osobowych, mogą Państwo wysłać wiadomość

Some text about who we are and what we do.

Resize the browser window to see that this page is responsive by the way. 1718886230.6113

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L WYLOGUJ Modyfikacja: 144 dni, 17 godz., 9 minut temu.