W ZWIĄZKU

Aktywność seksualna nastolatek ;

Ok. 85% nastolatek w wieku 15-17 nie prowadzi aktywności seksualnej, z różnych powodów. Mają inne zajęcia, sport, kółka zainteresowań, nauka, hobby.
Ok. 15% nastolatek, prowadzi aktywność seksualną, w postaci pettingu, a także seksu.
Mitem jest, ze chłopaki uprawiają seks tylko dla przyjemności, a dziewczyny tylko z miłości. Człowiek jest do tego zaprogramowany, aby uprawiać seks. Nieprawdą jest, że dziewczyny codziennie myślą o tym, aby uprawiać seks z kolegą.


Ustal swoje hasło.

Seks z kolegą, kolejne etapy stosunku seksualnego

Seks nie jest lekiem na samotność. Dziewczyna podczas seksu czuje się kochana, ale po... samotność często wraca.


zaliczanie seksualne koleżanek

Jeśli się odpowiednio postarasz, to uda się tobie pójść z koleżanką do łóżka. Jeśli nie chce teraz, to za jakiś czas zechce. Taka jest natura kobiet.

jak zaliczałem koleżanki


czy mozna iść z kolegą do łóżka

To nieprawda, że kobiety uprawiają sex z miłości, a mężczyźni dla przyjemności. Jesteśmy zaprogramowani do tego, aby uprawiać seks.
Bardzo źle wspominam seks z kolegą. To nie był mój pierwszy raz z kolegą. Inicjację przeżyłam z moim chłopakiem i od czasu do czasu spotykaliśmy się w łóżku. Kiedyś gdy kolegi nie było w szkole przyszedł do mnie, aby spisać zeszyty i zaproponował mi seks. Pierwsza moja reakcja była "NIE", ale po jakimś czasie zgodziłam się. Byłam ciekawa, czy będzie tak samo jak z moim chłopakiem, ale było zupełnie inaczej. Wiem, że zdradziłam chłopaka, ale trudno. Więcej tego błędu nie zrobię.
co dzieje się podczas stosunku | >> pytania od czytelników


po jakim czasie związku pierwszy raz Wielu kolegów gdy miałam lat 15-18 proponowało mi seks, ale ja nie zgadzałam się iść do łóżka z pierwszym lepszym. To nie jest tak, że my dziewczyny szukamy okazji aby uprawiać seks. To okazja znajduje nas. Wszystko obracałam w żart. Ale, miałam takie marzenia, aby pójść do łóżka z tym czy drugim kolegą, nie zrealizowałam ich jednak aż do 19 roku zycia. Początkowo wszystko odbywało się ...
>> pytania od czytelników
Seks to nie tylko wprowadzenie członka do pochwy, można się pieścić i doprowadzać do przyjemności bez stosunku, nie da się wtedy zajść w ciążę. W czwartek pieściłam się z chłopakiem bez stosunku, ale w piątek mielismy pełny stosunek.


sex z kolegą Miałam 16 lat, kilkanaście razy nasze spotkania to był petting, aż dałam się namówić na sex z kolegą. Pięć razy robił do mnie podchody, chciał mieć seks z koleżanką, w końcu pewnego pięknego dnia to się stało. Bardzo dobrze wpominam swój pierwszy raz. Potem zrobiliśmy to jeszcze kilka razy.
Pyta: Jola lat 18: Czy podczas sexu z chłopakiem dochodzisz ? Czy masz orgazm ?
Pyta: Sandra lat 19: Mi zaproponował w samochodzie na tylnym siedzeniu. A Wasz gdzie się wydarzył ?
co dzieje się podczas stosunku ?


kolega bardzo chce iść ze mną do łóżka Zastanawiam się czy mieć sex z kolegą. Miałam do tej pory tylko jedną propozycję od jednego kolegi, nie powiedział tego wprost, ale dawał sugestie, że chciałby to ze mną zrobić.
W II klasie liceum było 27 osób, 17 dziewcząt, 10 kolegów. Z tego co wiem, to 4 dziewczyny miały doświadczenia, dawały się obmacywać, dawały chłopakom wkładać ręce w spodnie i pod bluzkę, całować. Natomiast dwie koleżanki z tego co wiem spotykały się z kolegami po lekcjach u siebie lub u niego i treści ukryte było fajnie.
>>> przeczytaj więcej


Mam 27 lat. Uważam, że kobieta i mężczyzna są stworzeni do tego, aby uprawiać seks. W liceum miałam kilku kolegów, z którymi uprawiałam seks, dla samej siebie, dla przyjemności. Jesli sex mi się podobał, to robiłam to z tym kolegą jeszcze kilka razy, a jeśli nie, to kończyło się na jednym razie. Na studiach już miałam mniejszą ilość partnerów, zdaje się tylko trzech. Nikomu nic nie obiecywałam, nie zakochiwałam się i pilnowałam, aby oni też we mnie się nie zakochali. Teraz pracuję, byliśmy na imprezie integracyjnej sex przytrafił mi się z dwoma kolegami z pracy.
>> pytania od czytelników


Miałam 17 lat, jestem dziewicą, z kolegą który nie jest moim chłopakiem na pewno tego nie zrobię. Wiem, że moje koleżanki współżyją już ze swoimi kolegami. Ja jednak, nie decyduję się jeszcze na ten krok. Będę czekać. Będzie fajny kolega, fajny chłopak, będzie dobra sytuacja, to wtedy pewnie to się samo wydarzy.
>> pytania od czytelników


Miałam 16 lat, kiedy inicjacja seksualna stała się faktem, ale potem ani razu już nie kochaliśmy się. Teraz mam 21 lat, mieszkam razem ze swoim chłopakiem.
jeśli chcesz wiedzieć to sex nie wyglada tak jak to przedstawiają w filmach
Pyta: Sandra lat 19: Wcześnie zaczęłaś, jak to się odbyło, gdzie ? Teraz z chłopakiem w jaki sposób urozmaicacie swoje życie seksualne ?
>> odp. na pytania od czytelników


Mam 29 lat. W szkole, na studiach miałam pokusy, aby spróbować seksu z kolegą, ale jednak dotrwałam do 26 lat, wzięłam ślub i pierwszy raz miałam z mężem. Mamy 2-letnią córeczkę. Lockdown i siedzenie online w pracy w domu sprawił, że częściej z mężem uprawiamy seks.
>> pytania od czytelników


sex bez prezerwatywy zmniejsza ryzyko depresji Zawsze po seksie z kolegą bez prezerwatywy jest mi bardzo dobrze, mam znakomity nastrój. Potwierdzać to może teorię, że w nasieniu męskim jest dużo hormonów, które wnikając przez pochwę do krwioobiegu kobiety poprawiają kobiecie nastrój. Boję się, aby nie zajść w ciążę, bo to dla mnie trochę za wcześnie, ale gdy tylko dzień cyklu pozwala, to jednak współżyję bez prezerwatywy.
>> pytania od czytelników

Uczucia nastolatków

W szkole jest edukacja seksualna ale ich jakość przyprawia dużo do życzenia. Często prowadzi to nauczyciel wogóle do tej roli nie przygotowany. Spowodowane jest to ogólnym brakiem nauczycieli w Polsce.

Ile trwają Wasze stosunki ?

Dziewczynom się wydaje, że stosunek ma trwać nie wiadomo ile, dlatego zastanawiają się ile trwają Wasze stosunki, czy dłużej, czy krócej

Statystyki

Ile dziewczyn w klasie ma za sobą pierwszy raz ?