W ZWIĄZKU


spławić chłopaka Byłem bardzo często spławiany przez dziewczyny, którym się nie podobałem. Niektóre dziewczyny robiły to z klasą, grzecznie, a niektóre mówiły wprost łącznie z brzydkimi wyrazami. Uważam, że robiłem to prawidłowo, zawsze najpierw próbowałem delikatnie, zaprzyjaźnić się, poznać, a dopiero potem poprosić o chodzenie. Nie zawsze się to udawało. Nigdy nie proponowałem seksu na pierwszej randce. Kiedyś dziewczyna, która wogóle mi się nie podobała, na pierwszej, nazwijmy to randce, dośc mocno gestami i swoim zachowaniem dawała znać, że miałaby ochotę na seks. Ale nic się nie wydarzyło, dalsza znajomość się nie rozwinęła.
>> pytania od czytelników


spławić chłopaka Moja historia jak spławiałam chłopaka już wkrótce.


W oczekiwaniu możesz przeczytać:
Chłopak który namawia do seksu
wywiad z Gabrielą
Inicjacja w wieku 16 lat
Po jakim czasie pierwszy seks
>> pytania


spławić chłopaka Jak spławić chłopaka żeby go nie urazić w tym miejscu opowiść będzie w niedalekiej przyszłości.
>> pytania

Zawsze trzeba rozmawiać. Spławiaj:

Zawsze możesz (a i nawet musisz) powiedzieć, że więcej nie chcesz i nie możesz rozmawiać, zazwyczaj wtedy okazuje się, ze to akurat jest facet dla kobiety tylko w pierwszej chwili masz inne wrażenie..
Brak dialogu jest powodem wielu nieporozumień w związku, ale także w relacjach koleżeńskich. Ocenić drugą osobę jest trudno. Nie warto opierać się na domysłach. Nie domyślać się, bo z tego wychodzą tylko złe rzeczy. Wielokrotnie zdarza się, że z powodu domysłów i niewłaściwej oceny sytuacji, niewłaściwej oceny faktów niszczy się wartościowy związek, wartościową znajomośc, wartościowe relacje. Brak dialogu, brak wiadomości co myśli i jak myśli druga osoba, wielokrotrnie zniszczyło dobre małżeństwo. Wszystko z bardzo prozaicznej przyczyny, ze zabrakło tego spotkania przy kawie, zabrakło spojrzenia drugiej osoby i poznania jej poglądów.

Często zdarza się, że dziewczyna nie odzywa się do chłopaka, po jakiejś tam krótszej lub dłuzszej znajomości, gdyż nie ma ochoty z nim się dalej spotykać.