Portal w-związku.info.pl

STATYSTYKI INICJACJI SEKSUALNEJ ROCZNIK 2005

Czy miałaś już doświadczenia seksualne ?
rocznik 2005 1672 odpowiedzi: NIE; 521 odpowiedzi: TAK
Te dziewczyny które odpowiedziały nie zapytaliśmy: Czy miałaś od chłopaków, kolegów propozycje seksualne ? : 749 odpowiedziało: TAK


Czy podczas doświadczenia seksualnego rozbieraliście się do naga
471 - całkowicie do naga; 50 - tylko dolne partie ubrania były zdjęte
Gdzie odbyliście doświadczenie seksualne ?
243 - u niego w domu; 239 - u niej w domu; 13 - w internacie; 6 - u rodziny; 11 - w toalecie; 9 - w parku
Na czym polegało doświadczenie seksualne ?
498 - członek do pochwy [436 - ubrany w prezerwatywę; 51 - stosunek przerywany; 11 - wytrysk w środku w pochwie] ## 23 - doprowadzenie do wytrysku bez kopulacji;
Czy jesteś zadowolona z inicjacji ?
433 = tak; 88 - nie

Zofia Sawicka

ZOSIA

Stosunek seksualny nie do końca z kolegą

Zabawa erotyczna z kolegą sprawia mi bardzo dużo satysfakcji. Nie zawsze trzeba pełny seks z kolegą uprawiać.
Zosia: Karina zaprosiła nas i kilka innych osób na imprezkę. Zabawa była znakomita, przytulanki, ale bez całowania. Po niecałych 2 godzinach imprezki, po jednym piwie Karina powiedziała mi, że widzi, że Darek patrzy na mnie i możemy iść do jej pokoju, jeśli chcemy. Karina powiedziała, że Darek chyba chce się ze mną kochać, ale abym sama się go zapytała. Podczas tańca przesunęliśmy się w kierunku pokoju Karoliny. W pokoju rzuciliśmy się sobie w ramiona, zdjęłam bluzkę, zdjęłam spodnie, dłuższą chwilę się całowaliśmy w górnych częściach. Obróciłam się tyłem, aby odpiął mi biustonosz, zsunęłam majtki, Darek też zdjął majki. Całował mnie od tyłu, czułam, że jego penis jest w górze między moimi pośladkami. Chwyciłam go za uda i poruszałam pośladkami, myślałam, że wejdzie, ale nie wszedł i skończył .
Miałam wolną chatę po dwóch tygodniach i zaprosiłam Darka na "bis", wszystko szło doskonale, ale na finale, zamiast do środka to miedzy naszymi brzuchami wszystko się skończyło.


TAGI:
stosunek międzypośladkowy
;
co wolno w relacjach z dziewczynami
;
inicjacji seksualna
;
statystyka inicjacji
;

Weronika

WERONIKA

TU będzie opis

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby uprawiać sex z kolegą. Ale tylko wtedy. My dziewczyny nie poszukujemy chłopaków do seksu. Myślimy o tym tylko wtedy, kiedy mamy chłopaka, fajnego chłopaka. Pamiętajcie: sex to nie tylko członek do pochwy, to także wszelkie czynności erotyczne, ale nie pocałunki.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Około 10-15% nastolatek spędza czas współżyjąc z kolegami, na grach erotycznych i innych aktywnościach seksualnych. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that this page is responsive by the way. 1709462451.0919

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 35 dni, 15 godz., 26 minut temu.