W ZWIĄZKU

Zawieranie znajomości

Starasz się zapoznać kogoś, nie udaje się, nie wiesz dlaczego. Znasz kogoś, wydaje się Tobie, że to ten facet, ale po jakimś czasie okazuje się, że jednak nie. Życie idzie do przodu, czas ucieka, a Ty nie wiesz czy to już, czy jeszcze nie. Szukasz w wyszukiwarkach i starasz się zrozumieć, na hasło starszy partner zalety nie ma konkretnych odpowiedzi. Znajdziesz je na naszej stronie.
Jesteś w związku z mężczyzną i czegoś Tobie brakuje, więc co robisz, siadasz do komputera i wpisujesz urozmaicenie w związku i w zasadzie też nie bardzo wiesz co robić, tzn. nie bardzo zdajesz sobie sprawy z konsekwencji.
Właśnie dlatego stworzyliśmy tę stronę, gdzie w miarę prosto pokazujemy wady i zalety różnych rozwiązań. Życie jest trudne, ale popełniamy błędy bo bez błędów nie da się przejść przez życie. Niektóre błędy można naprawić np. spróbować wrócić do tego czy innego partnera, przypomnieć sobie o tym czy innym koledze, bo może właśnie mimo wielu swoich wad akurat on jest tym jednym jedynym, który w pierwszej chwili wydał nam się wogóle nie interesujący. Nigdy nie odrzucaj żadnej znajomości, zawsze bądź miła i porozmawiaj. Wasza rozmowa może się szybko skończyć. Myślisz, że Ty dyktujesz warunki ? Nie zawsze tak jest, przekonaj się sama. Zwróć uwagę na siebie, Ty chcesz seksu, ale chciałabyś, aby ta decyzja była wyszła od niego. Szczególnie polecamy nasz artykuł inwigilacja bo dzisiejsze techniki są tak zaawansowane, że łatwo jest o Tobie się więcej dowiedzieć. Gdy masz takiego "przesladowcę" w swoim otoczeniu są tego wady i zalety.

będąc w związku

Rozwody

W przypadku, gdy w partnerstwie ON jest młodszy o więcej niż 5 lat, ona starsza rozwody zdarzają się, po średnio 4-7 latach małżeństwa. Im później małżeństwo jest zawarte, tym szansa przetrwania jest większa.

Miejsce na seks

Najsilniejszym instynktem przyciągającym mężczyznę i kobietę jest seks. Czasem odczuwany jest ból podczas stosunku. Dobrym miejscem do uciech seksualnych jest albo jego albo jej miejsce zamieszkania. Stosunki w tanich hotelach kojarzone są z płatnym seksem świadczonym przez kobiety, dlatego odradzamy. Świat jest mały, zawsze ktoś może zauważyć. Zapytaliśmy o długość gry wstepnej gdy partnerzy są już rozebrani

Podsłuch i inwigilacja

Inwigilacja jest jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się co i jak z partnerem lub partnerką. Zakładanie środków technicznych we własnym mieszkaniu, na własnym terytorium jest legalne.