W-związku portal związkowy

Kolega zachęcił mnie do uprawiania seksu

Związek z chłopakiem to nie tylko seks


Kornelia: Już jestem po maturze, niedługo skończę 18 lat. Są wakacje. Nigdzie nie wyjeżdżam, spędzę czas w domu, niektóre koleżanki także nigdzie nie wyjeżdżają. Siedzę w domu, odwiedzają mnie koleżanki, przychodzi kolega. Wcześniej jakoś tak nie zbliżaliśmy się do siebie, a teraz po maturze buziaczki, całuski. 3 tygodnie temu podczas spotkania u mnie pocałowalismy się bardzo głęboko. Poczułam pożądanie. Po dwóch dniach powiedział mi, że poczuł do mnie coś więcej, że chce się ze mną kochać, ale obróciłam to w żart. Natepnego dnia znowu przyszedł i zaczęliśmy się całować. Ponowił propozycję, ale nie zgodziłam się, to powiedział, abyśmy poczytali trochę o tym w internecie. Kiedyś już czytałam, ale jakoś nie pod tym kątem, że będę z uprawiać seks z kolegą, a raczej, aby się czegoś dowiedzieć, poczytać co inne dziewczyny piszą w internecie o inicjacji i uczuciach. Kolejnego dnia przyszedł do mnie i całowaliśmy się. W końcu powiedziałam, że możemy pójść dalej, ale stosunku seksualnego nie. Przez 6 dni robilismy to samo, siódmego poszło dalej Spotykaliśmy się codziennie i każde spotkanie kończyło się seksem. Ostatniego dnia, zapytał mnie czy mogę to zrobić bez prezerwatywy, mogłam, zrobiliśmy. To znaczy miał już założoną, ale zdjął. Wypróbowaliśmy kilka pozycji, czego do tej pory nie robiliśmy. Miałam kilka obaw.
W końcu powiedziałam, że związek to nie tylko bzykanko, nie chcę tak. I wtedy powiedział, że on tak nie chce i rozstaliśmy się, ale nie czułam się wykorzystana. Wszystko co robiliśmy sprawiało mi przyjemność i chciałam tego. Może jakaś presja z jego strony była, ale nie mam mu tego za złe.


TAGI:
koleżanka z klasy
;
pocałunek w usta z dziewczyną
;
związek się wypala
; Mówił że nie kocha a teraz chce wrócić
;
Kocha ale nie chce wrócić
;
Czy facet który kocha może odejść
;
Błagałam go o powrót
;
Jak kocha to wróci jak kocha to nie zostawi
;

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u kolegi to nie problem

Mieszkasz na wsi, wszędzie daleko, nie masz transportu, to nocowanie u kolegi to nie problem. Nie musicie spać w jednym łóżku. Zawsze można rozłożyć jakiś materac, łóżko polowe i przenocować się. Teraz często mają takie rozkładane fotele. A nawet jesli śpicie w jednym łóżku, to przeciez nie musicie uprawiać seksu. Można się powstrzymać.

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą to nie wstyd. Mozna to zrobić w tym momencie, w którym uważasz, że już nadszedł ten czas. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Około 10-15% nastolatek spędza czas uprawiając seks z kolegami, na grach erotycznych i innych aktywnościach seksualnych. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe. Na terenach wiejskich i małomiasteczkowych nocowanie u kolegi jest całkowicie normalne i naturalne. Młodzież spotyka się we własnym gronie i powodu późnej pory, nie wraca na noc do domu.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1670536843.4226

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności