W-związku portal związkowy

ŻYCIE W INTERNACIE

seks w internacie

Mieszkając w internacie zdobywamy dużo samodzielności. Nie możemy jednak sami sobie gotować. Nie mamy lodówek w pokojach. Musimy sobie pomagać w nauce. kolega Jerzy był słabszy z fizyki, pomagałam mu. Wychowawca wiele razy widział nas razem gdy siedzieliśmy w świetlicy i razem rozwiązywaliśmy zadania z fizyki. W ramach odwiedzin między pokojami uczyliśmy się fizyki. Niestety zgodnie z regulaminem podczas odwiedzin w pokojach nie można zamykać drzwi, muszą być otwarte aby idąc korytarzem było widać co dzieje się w pokoju. Czasem uda się schować za drzwiami i tam trochę poprzytulać i pocałować z chłopakiem. Gdy współlotator Jurka był chory i pojechał do domu, w nocy szłam do toalety i zerknęłam do pokoju Karola, a on nie spał, machnął reka abym weszła. Popatrzyłam, gdzie jest wychowawca. Siedział u siebie w pokoju. Weszłam do Karola. Obściskiwaliśmy się z Karolem na stojąco wkładając sobie ręce pod pidżamę. Następnego dnia zrobiliśmy to samo. Potem rozmawialiśmy, że lepiej tego nie robić bo nas wychowawca nakryje. Dwie noce przerwy, ale kolejnej nocy przyszłam do Karola. Znowu się całowaliśmy. Karol zsunął dół od piżamy i mi dół od pidżamy. Położyliśmy się u niego na łóżku i stało się. To był sex w internacie.

Martyna

tu będzie opis

Ti będzie opis

tu będzie opis

tu będzie opis


TAGI:
życie internatowe
;
szkoła z internatem
;
regulamin w internacie
;
zakaz czynności seksualnych

Weronika

WERONIKA

Gdy mamy blisko fajnego kolegę, to nawet dziewczyna ma myśli takie, aby uprawiać sex z kolegą. Ale tylko wtedy. My dziewczyny nie poszukujemy chłopaków do seksu. Myślimy o tym tylko wtedy, kiedy mamy chłopaka, fajnego chłopaka. Pamiętajcie: sex to nie tylko członek do pochwy, to także wszelkie czynności erotyczne, ale nie pocałunki.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Na terenach wiejskich i małomiasteczkowych nocowanie u kolegi jest całkowicie normalne i naturalne. Młodzież spotyka się we własnym gronie i powodu późnej pory, nie wraca na noc do domu. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 16 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

JAK ROZEBRAĆ KOLEŻANKĘ

IMPREZA

Darek Zosia Jak rozebrać koleżankę podczas imprezy. Może czasem nie trzeba się starać, bo koleżanka sama się rozbierze jeśli kolega się o to ładnie postara. Dziewczyny bardzo lubią seks, ale trudno jest im samym o tym mówić. Często dochodzi do stosunków jeśli kolega z koleżanką czują do siebie coś więcej niż tylko sympatia.

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1652853504.9475

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności