Portal w-związku.info.pl

Domowe SPA

Domowe spa z kolegą w wannie nago

Randka domowa Spa z kolega.

Nazywam się Maja mam 17 lat, a to historia o tym, jak zorganizowałam domowe spa z moim ziomkiem, Kacprem. Znaliśmy się od kilku miesięcy, ale czułam, że nasza znajomość przekształciła się w coś więcej, jakby w przyjaźń na maxa. Często szwendaliśmy się po mieście, łaziliśmy po pubach, chillowaliśmy w centrach handlowych, a nawet raz wkręciliśmy sobie wycieczkę rowerową, która była totalnie epic. Pewnego dnia, kiedy w moim domu nie było nikogo, wpadł mi do głowy szalony pomysł, żeby zorganizować coś na luzie, takiego jak domowe spa. Zadzwoniłam do Kacpra, a on jak zwykle był na tak. Plan był prosty: maseczki z zielonego ogórka, które miały nas odmłodzić o dekadę, a potem mega relaksacyjna kąpiel.
Kiedy Kacper przyszedł, zaczęliśmy od maseczek. Rozsmarowywaliśmy ogórkowe mazi na twarzach, a potem próbowaliśmy powstrzymać śmiech, patrząc na siebie nawzajem. Po maseczkach przyszedł czas na kąpiel. Plan był taki, że wejdziemy w bieliźnie, ja w biustonoszu i majtkach, a Kacper w bokserkach. Ale wiecie co? Kacper zapomniał wziąć ze sobą drugiej pary majtek. Więc ja, z totalnym yolo, powiedziałam: "Długo będziemy czekali, aż ci majtki wyschną, ściągaj gacie, a ja zdejmuję biustonosz i majtki." I tak po prostu, obydwoje skończyliśmy nago, chillując w wannie przez jakieś 20 minut. Po wyjściu z wanny, szybko się wytarliśmy i ubraliśmy. Siadając na kanapie, zaczęliśmy gadać o tym, jakie to było dziwne i nowe doświadczenie. Kacper był pierwszym chłopakiem, którego widziałam na żywo nago, a ja byłam pierwszą dziewczyną, którą on widział w takim stanie. Ale wiecie co? Mimo tej całej nagości, czuliśmy się z tym spoko. Było naturalnie, bez żadnej cringe'owej atmosfery. Kiedy rozmowa zeszła na inne tematy, pomyślałam sobie, że to był naprawdę fajny dzień. Coś nowego, coś śmiesznego i coś, co na pewno zapamiętamy. Zanim Kacper wyszedł, obydwoje zgodziliśmy się, że kiedyś powtórzymy to doświadczenie. Wszystko było takie chill i bezstresowe, że czułam, iż w tym dziwnym, niespodziewanym sposobie nasza przyjaźń stała się jeszcze mocniejsza.
Kacper, podnosząc się z kanapy, rzucił z uśmiechem: "Następnym razem wezmę dodatkowe gacie, obiecuję!" Roześmiałam się, odprowadzając go do drzwi. Kiedy zamykałam za nim drzwi, wiedziałam, że to był jeden z tych dni, które zapamiętasz na zawsze. Dzień, w którym domowe spa z przyjacielem stało się czymś więcej niż tylko zabawą. Stało się symbolem naszej otwartości, zaufania i luźnej atmosfery, która nas łączyła. Siedząc sama na kanapie, uśmiechnęłam się do siebie. Było fajnie, spontanicznie i pozytywnie. I choć dla niektórych mogłoby się wydawać to dziwne, dla nas było to po prostu kolejnym krokiem w naszej przyjaźni. Krok, który pokazał, że czasami warto zaryzykować i wyjść poza strefę komfortu, bo nigdy nie wiesz, co możesz odkryć.


TAGI:
Domowe SPA w wannie z kolegą
|
Domowe SPA urządzenia
|
domowe spa - kosmetyki
|
Co można robić z chłopakiem poza domem
|
Co robić z chłopakiem jak do mnie przyjedzie
|
Co można robić z chłopakiem na mieście
|
Co można robić z chłopakiem w nocy
|
Co robic z chłopakiem w weekend
|
Co można robić z chłopakiem w domu zapytaj
|
Co można robić z drugą połówką w domu
|
Co można robić z chłopakiem przez messengera
|
Pomysły na domowe SPA
|
Domowe SPA na twarz
|
Jak zrobić domowe SPA dla dzieci
|
Domowe SPA co kupić

do masażu nago masaż erotyczny

Zalety masażu


- kręgosłupa.
- relaksacyjnego. Negatywne skutki masażu. Objawy po masażu. Skutki masażu. Czy warto chodzić na masaż. Przeciwwskazania do masażu. Przeciwwskazania bezwzględne do masażu.

jakie odczucia podczas stosunku

Karolina (17lat) Eryk (17lat):
Zaczęliśmy w wieku 16 lat. Właściwie, samo to, że się kochamy, lubimy, sprawia nam to bardzo dużo przyjemności. Scenariusz właściwie zawsze jest taki sam lub podobny. My spotykamy się regularnie, nocujemy u siebie, raz ja u niego, raz on u mnie.

jak nastolatki spędzają czas

STATYSTYKI INICJACJI

CO ROBIŁAŚ Z CHŁOPAKIEM

Zapytaliśmy dziewczyn co robiły z chłopakiem w dni wolnym od nauki szkolnej.
- grałam w gry , 163 (tj. 37.21 %)
- byliśmy w kinie , 101 (tj. 23.06 %)
- gotowałam zupę , 19 (tj. 4.34 %)
- oglądaliśmy filmy w kompie , 79 ( 18.04 %)
- siedzieliśmy w parku , 32 (tj. 7.31 %)
- siedzieliśmy na łące , 9 ( 2.05 %)
- uprawialiśmy pieszczoty (petting) , 16 (tj. 3.65 %)
- uprawialiśmy seks , 19 (tj. 4.34 %)

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718887492.5394

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 17 godz., 0 minut temu.