W-związku portal związkowy

Czy 12 latka to nastolatka ?

pocalunek

Żadna dziewczyna nie dąży do seksu

Trzeba zacząć od tego, że chłopaka poznałam w wieku 16 lat na moich 16-tych urodzinach, przyszedł sam, ja też nie miałam wtedy chłopaka. Chodziliśmy razem po 8 miesiącach przez 4 miesiące zaczął przebąkiwać, że chciałby rozpocząć współżycie ze mną. Do tej pory wogóle nie mieliśmy razem żadnych kontaktów intymnych z wyjątkiem przytulania i całowania.
Szczerze, to czułam do niego coś więcej, ale oboje mieszkamy z rodzicami i nie ma jak i kiedy tego tak zrobić, aby było dużo czasu. Po za tym moja mama pracuje zdalnie, więc cały czas jest w domu. U niego tata pracuje zdalnie i cały czas jest w domu. Jako nieletni, nie możemy wynająć pokoju w hotelu. Rozmawialiśmy, że trzeba się zabezpieczyć. Kupić prezerwatywy. Mieszkamy blisko granicy, poszliśmy do apteki w Czechach kupić globulki dopochwowe antykoncepcyjne. Niestety, nie mamy "chaty" nie mamy gdzie tego zrobić.
Były moje 17 urodziny, ale po imprezie byłam taka zmęczona, że nic więcej mi się nie chciało i nawet nie dałoby rady, aby coś się wydarzyło.
W końcu nadarzyła się okazja. Firma w której pracuje mama powiedziała, aby przyjechała na 2 dni do biura do Frankfurtu nad Menem. Tata powiedział, że pojedzie z mamą, a ja zostanę sama. Wziął 2 dni urlopu i pojechał z mamą. Ponieważ to było czwartek i piątek, powiedzieli, że wrócą w niedzielę. Mało to spontanicznie, ale powiedziałam chłopakowi, że mam chatę i możemy to zrobić. Chciałam tego, ale naczytałam się w internecie, ze pierwszy raz nie zawsze wychodzi. Rozmawialiśmy o tym z chłopakiem. Mało to spontanicznie wyszło, ale jak wyszło tak wyszło. Fajnie że zimowe ferie świąteczne były, mieliśmy cały dzień dla siebie. W czwartek przyszedł do mnie po 11:00 i siedzielismy sobie spędzając czas, ale jakoś ani ja, ani on nie robiliśmy podejścia do tego aby TO zrobić. Nie wiedziałam jak się zachować. Chyba nas nie ciągnęło do siebie. Powiedziałam, aby się połozył, to mu zrobię masaż. Masowałam go, ale przez ubranie. Raz się połozył na plecach, a raz na brzuchu i tyle, przyszło popołudnie, wieczór i musiał wracać do domu. 25 minut odemnie. Poszłam z nim. jego tata był u siebie w pokoju i kończył pracę. Posiedziałam godzinkę. Całowaliśmy się w pokoju, czego nie robiliśmy u mnie i wróciłam do domu.
W piątek już było inaczej. Przyszedł do mnie i po godzinie zaczęliśmy się całować, ja go wczoraj masowałam, to niech on mnie dziś wymasuje. Połozyłam się na brzuchu i zaczęliśmy, powiedziałam, aby zdjął koszulę i dalej mnie masował. Położyłam się na plecach, masował mnie i doszliśmy do wniosku, że w salonie masażu to nie masują w ubraniach więc rozebraliśmy się do bielizny. Znowu położyłam się na brzuchu, masował mi plecy. Zamieniliśmy się, położył się i ja go masowałam. Trochę się zmęczyliśmy, poszłam do kuchni po jakieś napoje. Posiedzieliśmy trochę, w telewizji akurat leciał jakiś film romantyczny, który nas zainteresował. Była akurat scena romantyczna ze sceną seksu, wtedy przytuliłam się do niego. Zaczęliśmy się całować i pieścić na kanapie. Zdjęłam biustonosz. dalej >>> Zapomnieliśmy o globulkach i prezerwatywie.


TAGI:
Ile par stosuje stosunek przerywany ?
|
Jak otwarcie mowić o seksie?
|
Po jakim czasie pierwszy raz?
|
O czym rozmawiać na początku związku?
|
Jak mówić o swoich potrzebach w łóżku?
|
Jak pisać o seksie z facetem?
|
Po jakim czasie facet może jeszcze raz?
|
Kiedy iść do łóżka z facetem?
|
Czy związek może zacząć się od seksu?
|
Jak rozmawiać z chłopakiem o pierwszym razie
|
Jak rozmawiać z dziewczyną o pierwszym razie
|
Mój pierwszy raz zapytaj
|
Mój pierwszy raz wspomnienia
|
Jakie zmiany zachodzą po pierwszym stosunku
|
W jakim wieku pierwszy raz
|
Czy pierwszy raz jest przyjemny zapytaj
|
W jakim wieku pierwszy raz zapytaj
|
Ile odczekać po pierwszym razie

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą to nie wstyd. Mozna to zrobić w tym momencie, w którym uważasz, że już nadszedł ten czas. Stosunek przerywany to nie jest to. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

jak nastolatki spędzają czas

STATYSTYKI INICJACJI

LICEUM

Co spowodowało, że rozpoczęłaś współżycie seksualne? Jak się zabepieczaliście podczas pierwszego stosunku ? Czy planowałaś pierwszy stosunek seksualny ?
16 dziewcząt, 5 chłopców
4 dziewczyn po inicjacji w tym roku szkolnym
4 dziewczyn po inicjacji w poprzednim roku szkolnym
7 dziewczyn pocałunki i pieszczoty bez całkowitej nagości
2 chłopców po inicjacji

Dziewczyny bardzo lubią seks, ale niezręcznie im jest o tym mówić, ponieważ wtedy mogą być potraktowane jako łatwe, a powinno się o tym mówić otwarcie i wprost.

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1675766485.4723

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ