Portal w-związku.info.pl

Kolega zachęcił mnie do uprawiania seksu

Na czym polegał mój stosunek

Na czym polegał mój stosunek seksualny


Paulina (17 lat): Jacka znałam z klasy, to mój kolega, z którym się częściej spotykałam. Czasem po lekcjach gdzieś poszliśmy, czasem w sobotę się umówiliśmy w galerii handlowej. Gdy odwiedzaliśmy się u mnie lub u u niego, to zamykaliśmy drzwi od pokoju, aby rodzice nie przeszkadzali i siedzieliśmy, przytulaliśmy się. Bardzo, ale bardzo rzadko się całowaliśmy. Zaledwie kilka razy. Jacek podczas tego siedzenie obejmował mnie, ręką dotykał uda nogi, boków, ramion, poprawiał mi włosy. Czasem, ale też bardzo bardzo rzadko lekko dotykał mnie między nogami, ja nie protestowałam, bo było to przyjemne. Nigdy nie proponował nic więcej. Kiedyś w czwartek były odwołane dwie pierwsze lekcje, nauczycielka była chora, miesiąc zwolnienia, Jacek przyszedł do mnie przed lekcjami. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, poprzytulaliśmy się i poszliśmy do szkoły. Za tydzień, Jacek przyszedł a ja jeszcze byłam w pidżamie. Od razu Jacek wziął się do całowania mnie, przenieśliśmy się do mnie do pokoju, gdzie całowaliśmy się pół godziny, a ręce nasze sięgały wszędzie. Przebrałam się z pidżamy w ubranie i poszliśmy do szkoły. Po kilku dniach, byłam u Jacka w domu, siedzieliśmy, traciliśmy czas, przytulaliśmy się i nasze ręce chodziły wszędzie, ale rodzice byli w pokoju obok więc nic nie mogło się wydarzyć. Spotkaliśmy się, to był nasz trzeci czwartek, przyszedł do mnie, nie wiem czemu, ale chyba podświadomie nie przebrałam się z pidżamy, Jacek przyszedł i wtedy się to wydarzyło.

nic nie czułam podczas stosunku

Nic nie czułam podczas stosunku seksualnego


Łucja: Podczas pierwszego stosunku w ogóle nie czułam, że chłopak jest w środku. Odczuwałam przyjemność z samego stosunku, ale to były inne bodźce niż sam moment kopulacji. To wydarzyło się, gdy kolega nocował u mnie. Razem uczyliśmy się do późna i już za późno było, aby wracał do domu. Postanowiliśmy, że zostanie na noc. Osobno skorzystaliśmy z łazienki – ja przygotowałam się do snu, zakładając koszulę nocną, a on założył t-shirt i majtki. Ja mam piętrowe łóżko – byłam na górze, a on na dole. Gadaliśmy jeszcze chwilę i jakoś tak naturalnie zaczęliśmy się do siebie przytulać. Na początku było trochę śmiesznie, bo nie wiedzieliśmy, co robimy. Z czasem jednak poczuliśmy się bardziej swobodnie i bliskość zaczęła nas coraz bardziej podniecać. Podczas samego stosunku nie czułam go w środku, ale mimo to odczuwałam przyjemność z bliskości, dotyku i całej sytuacji. To były inne bodźce – delikatne pieszczoty, pocałunki, ciepło jego ciała obok mojego. Nie był to klasyczny moment kopulacji, ale raczej intymne połączenie naszych ciał i emocji. To doświadczenie pokazało mi, że seks to nie tylko fizyczne doznania, ale również emocjonalna więź i bliskość. Nawet jeśli technicznie wszystko nie działało idealnie, to uczucie, że jesteśmy razem, było najważniejsze. nocleg u kolegi

nie czułam penisa w pochwie podczas stosunku

Nie czułam go w środku


Zosia: Nie czułam, że chłopak jest w środku. Wszystko odbyło się bardzo fajnie i miło, darzę swojego partnera uczuciem jest nam razem dobrze, czytałam poradniki w internecie, że trzeba się dotrzeć. Podobno mało dziewczyn czuje go w środku. nocleg u kolegi

nie czułam penisa w pochwie podczas stosunku

Czerpię zadowolenie z samego bycia


Kornelia: Kilka razy już to robiłam, ale nie czułam nic w środku. Pochwa dziewczyny nie jest zbytnio unerwiona, dlatego podczas stosunku możemy nie czuć penisa w sobie. Jedynie gdy chłopak wejdzie głęboko może dojść do sklepienia i kobieta może coś poczuć. nie tylko seks

Yo, ludziska! Chodzi o etapy stosunku seksualnego. No więc zaczynajmy, ale tak na luzie, bez żadnego wstydu i tabu.

Flirt i zaloty
Wszystko zaczyna się od tego, że dwoje ludzi się sobie podoba. Może to być na imprezie, w szkole czy nawet w internecie. Zaczynacie na siebie lecieć, wymieniać się spojrzeniami czy wiadomościami. To taki pierwszy krok do tego, żeby się lepiej poznać.

Pierwsze zbliżenie
Gdy już trochę się poznacie, może dojść do pierwszego fizycznego zbliżenia. Może to być trzymanie za rękę, pocałunek czy przytulanie. To super ważny moment, bo to pierwszy krok do większej intymności.

Podgrzewanie atmosfery
To już jest ten moment, kiedy obie strony czują, że chcą być bliżej siebie. Może dojść do namiętnych pocałunków, dotykania się w bardziej intymnych miejscach. Ważne, żeby obie osoby czuły się z tym komfortowo i żadna nie czuła presji.

Właściwy akt
No i dochodzimy do sedna – do właściwego aktu seksualnego. To moment, kiedy dwie osoby decydują się na stosunek, wprowadzenie członka do pochwy. Super ważne jest, żeby to był wspólny wybór i żeby obie strony były na to gotowe. Pamiętajcie o ochronie, bo zdrowie jest najważniejsze.

Po wszystkim
Po stosunku ważne jest, żeby nie zanikał ten bliski kontakt. Przytulanie, rozmowy, spędzanie ze sobą czasu – to wszystko buduje relację i sprawia, że jesteście sobie bliżsi.
Pamiętajcie, ludziska, seks to nie tylko fizyczność, ale też emocje i uczucia. Ważne, żeby wszystko działo się na wzajemnych zasadach i z pełnym szacunkiem dla drugiej osoby. I pamiętajcie o bezpieczeństwie, serio.

TAGI:
odczuwać przyjemność z seksu
;
Nie czuję go w sobie
;
Czy pierwszy raz jest przyjemny.
;
Zaburzenia czucia w pochwie
;
Brak czucia w miejscach intymnych
;
Brak czucia podczas stosunku u mężczyzn
;
Brak czucia w pochwie po porodzie
;
Coś blokuje wejście do pochwy
;

Chodzę do klasy mundurowej


Jakie masz przedmioty w klasie mundurowej?: jak w każdym liceum, j. polski, j.niemiecki, historia, matematyka, fizyka, chemia i inne przedmioty, jakie ma każdy. Szkolenie mundurowe jest w soboty.
Jak odbywają się zajęcia strzeleckie? Mamy w szkole wirtualną strzelnicę, gdzie z broń jest laserowa i strzelamy do obiektów które się wyświetlają na ekranie. KLASA MUNDUROWA
pozycja klasyczna na pierwszy raz

Dorota 27 lat

pozycje na pierwszy raz

Pierwszego chłopaka miałam w wieku 21 lat. Nasz pierwszy raz odbył się w akademiku w pozycji klasycznej. Drugi chłopak w wieku 23 lat, nasz pierwszy raz także był w pozycji klasycznej.

jak nastolatki spędzają czas

POCZEKAĆ Z SEKSEM

LICEUM

pod presją różnorodnych wpływów, młodzi ludzie zmagają się z wyborem dotyczącym rozpoczęcia życia seksualnego. W związku z tym, specjaliści ds. zdrowia i edukacji podkreślają istotę świadomego podejścia do tej kwestii. Niezależnie od otaczających nas norm społecznych, warto docenić fakt, że w wieku nastoletnim czasem warto poczekać z seksem. Podejmowanie decyzji o życiu seksualnym powinno być poprzedzone refleksją nad własnymi wartościami, gotowością emocjonalną oraz zrozumieniem konsekwencji. Oczekiwanie może pozwolić młodym ludziom na lepsze poznanie siebie i swoich partnerów, budowanie zdrowych relacji oraz rozwinięcie świadomego podejścia do seksualności.

jak nastolatki spędzają czas

STATYSTYKI INICJACJI

LICEUM

Co spowodowało, że rozpoczęłaś współżycie seksualne? Jak się zabepieczaliście podczas pierwszego stosunku ? Czy planowałaś pierwszy stosunek seksualny ?
16 dziewcząt, 5 chłopców
4 dziewczyn po inicjacji w tym roku szkolnym
4 dziewczyn po inicjacji w poprzednim roku szkolnym
7 dziewczyn pocałunki i pieszczoty bez całkowitej nagości
2 chłopców po inicjacji

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718884588.3464

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 16 godz., 12 minut temu.