INICJACJA SEKSUALNA W ZWIĄZKU

Inicjacja seksualna nastolatków

Ok. 17 % nastolatków ma za sobą inicjację seksualną. Trudno jest trafić na osobe, która ma za sobą doświadczenia. Pierwszy raz z kolegą, najczęściej w wieku 16-18 lat. Inicjacja seksualna z koleżanką najczęściej w wieku 17-19 lat. Bogumiłę nazywają pick me girl, ale ona twierdzi, że to nie prawda.

inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z przyjaciółką inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z przyjaciółką inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja sexualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z koleżanką inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z koleżanką w jakim wieku inicjacja seksualna z koleżanką w jakim wieku kiedy pierwszy raz inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja sexualna z kolega w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja sexualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku


inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku Mam 16 lat, niedługo 17 urodziny. Mój pierwszy seks odbył się 6 tygodni temu. Kocham swojego chłopaka, darzę go wielkim uczuciem, dlatego zdecydowałam się z nim to zrobić.
>> pytania od czytelników


inicjacja seksualna z kolegą w jakim wieku Mam 16 lat. Wśród 9 koleżanek w moim wieku, które znam, to 3 mają już pierwszy seks za sobą, 6 koleżanek jeszcze nie. Z tych 6 koleżanek, jedna ma fajnego chłopaka, z którym myśli, że zrobi to niedługo gdy nadarzy się okazja.
Ja już mam pierwszy seks za sobą. Miałam wtedy 16 lat.
>> pytania od czytelników


Aktywność seksualną wśród nastolatków można podzielić na kilka etapów:
1 etap to pocałunki i dość odważne pieszczoty ale bez pokazywania partnerce i partnerowi elementów nagości ciała np. wkładanie ręki pod bluzkę, pieszczoty pod koszulą
2 etap dochodzą tu elementy wkładania rąk w okolice intymne, dziewczyna wkłada rękę chłopakowi w majtki, chłopak dziewczynie
3 etap dochodzą elementy pokazywania nagości, dziewczyna pokazuje chłopakowi najczęściej biust
4 etap pieszczoty nagości dziewczyny rękoma, ustami
5 etap nagość okolic intymnych i pieszczoty, ale bez użycia języka i rąk
6 etap seks oralny czyli etap 5 używając ust i języka
7 etap stosunek niepetracyjny, czyli np.

  • palcówka, pieszczoty palcami okolic narządów kobiety, często połączone z wprowadzanie palców do pochwy
  • ręczna stymulacja, pobudzanie członka przez partnera/partnerkę,
  • stosunek udowy, wprowadzanie członka między uda dziewczyny
  • stosunek pachowy, pod pachę dziewczyny
  • stosunek międzypiersiowy, międzybiustowy
  • stosunek międzypośladkowy, wykonywanie ruchów w szparze posladków
  • stosunek w stulonej dłoni, dziewczyna wykonuje ruchy posuwiste trzymając członka chłopaka
  • i inne

8 etap stosunek dopochwowy, wprowadzenie członka do pochwyCzęstym scenariuszem jest etap 1, kilka spotkań, podczas któregoś z kolejnych spotkań od razu etap 8. Tak bywa, gdy dziewczyna ma więcej niż 17 lat.
Wśród nastolatków 15-16 letnich często aktywność zatrzymuje się na etapie 4
napisz do redakcji ~ Julia Nowy kolega w II klasie liceum. W piątek 3 września po lekcjach 1 etap. Po jakim czasie związek z chłopakiem ? Może być i po 3 dniach! Wtorek 7 września po lekchach etap 1 i 2. Piątek 10 września po lekcjach etap 1,2 i po pół godzinie etap 7 miedzypiersiowy. 11 września sobota, etap 8.
11 września 2021

napisz do redakcji ~ karolina ja jeszcze mam wahania aby dojśc do etapu 8, ale etapy 1,2,3 to jest na porządku dziennym
~ piotr_j: @karolina gwarantuję tobie, że to nic strasznego, normalna czynność i na dodatek przyjemna
~ karolina: @piotr_j wiem, ale słyszałam od koleżanek że im się nie udało za pierwszym razem a nawet za drugim czy trzecim
~ piotr_j: @karolina trafiły na nieodpowiedniego faceta, nie był dostatecznie przygotowany
~ karolina: @piotr_j ja jednak pozostaję przy swoim, dla mnie jeszcze za wcześnie na seks z kolegą
~ piotr_j: @karolina twoja decyzja, ale masz rację, nie namawiam cie, za 2 lata ochota sama przyjdzie, czytałas post ~Julii wyżej ?
~ karolina: @piotr_j czytałam
~ piotr_j: @karolina po kolei, po kolei i poszło, pewnie było fajnie i jemu i jej
12 września 2021