Portal w-związku.info.pl

SEX z koleżanką

Kacper

KACPER

Potrzebowałem korepetycji z fizyki, a ponieważ Łucja była dobra z fizyki, to nie odmówiła mi pomocy. Korepetycje przedłużały nam się, za zgodą jej i moich rodziców zaproponowałem jej nocleg. Spaliśmy osobno, ja w pokoju gościnnym, ona w moim pokoju. Po tym jeszcze kilka razy Łucja była u mnie i nocowała u mnie. Ostatnim razem zanim pozedłem na swoje miejsce spania, całowaliśmy się u mnie w pokoju, tak na prawdę się całowaliśmy. Zacząłęm coś czuć do Łucji, następnym razem jeszcze coś tam robiłem, a ona przyszła z łazienki w pidżamie. Znowu całowaliśmy się. Wzięła moją rękę i skierowała ją pod swoją pidżamę, na swój biust. Sterowała moją ręką, abym masował jej biust pod pidżamą. To było pierwsze takie moje doświadczenie, ale nie zrobiłem z tym nic więcej. Troszkę się bałem. Miałam stracha. Każdy facet mając chętną dziewczynę poszedłby na całość.
Ja też byłem kilka razy u niej, kilka pierwszych wizyt było bez noclegu, ale kiedyś przedłużyło się nam i zostałem u niej na noc. Ona nie miała tyle pokoi co ja, więc musiałem nocować w jej pokoju razem z nią na parterze łóżka piętrowego. Drobne pieszczoty i całowania, były dla mnie przyjemne. Zaczęły mi chodzić po głowie pomysły, jak powiedzieć koleżance że się w niej zakochałem. Była u mnie gdy nie było rodziców, ale nie wykorzystałem tej szansy, zresztą ani moi ani jej rodzice nigdy nam nie przeszkadzali.
Gdy nocowałem u niej, wróciła z łazienki i weszła do mnie do łóżka. Przez chyba dwie godziny całowaliśmy się i wymienialiśmy czułości. Po pewnym czasie zdjęła górę pidżamy, a po chwili dół. Rozebrała się się. Zacząłem ją pieścić tu i tam. Widziałem, że sprawiam jej przyjemność. Zdjęła mi majtki, a ja .....


TAGI:
seks z koleżanką
;
po jakim czasie z kolegą można iśc do łóżka
;
seks podczas korepetycji
;
zakaz czynności seksualnych przed ślubem

szkoła

Statystyki seksu w liceum

Wyniki z marca 2022

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Na terenach wiejskich i małomiasteczkowych nocowanie u kolegi jest całkowicie normalne i naturalne. Młodzież spotyka się we własnym gronie i powodu późnej pory, nie wraca na noc do domu. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 16 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe.

JAK ROZEBRAĆ KOLEŻANKĘ

IMPREZA

Darek Zosia Jak rozebrać koleżankę podczas imprezy. Może czasem nie trzeba się starać, bo koleżanka sama się rozbierze jeśli kolega się o to ładnie postara. Dziewczyny bardzo lubią seks, ale trudno jest im samym o tym mówić. Często dochodzi do stosunków jeśli kolega z koleżanką czują do siebie coś więcej niż tylko sympatia.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718884676.8398

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 16 godz., 14 minut temu.