Portal w-związku.info.pl

redaktor


# gdy miałam 15 lat i 4 mies. pierwszy raz byłam we dwoje z kolegą (Piotrem) w McDonaldzie, gdzie rozmawialiśmy o fajnych sprawach, a na pożegnanie pocałował mnie w policzek.
# gdy miałam 15 lat i 4 mies. kolega chciał mnie pocałować, ale się wystraszyłam i nie pozwoliłam się pocalować.
# gdy miałam 15 lat i 6 mies. pierwszy raz byłam z kolegą na plaży, w strojach kąpielowych.
# gdy miałam 15 lat i 9 mies. pierwszy raz byłam na imprezie u koleżanki, gdzie było kilka koleżanek i kilku kolegów, tańczylismy i wygłupialiśmy się.
# gdy miałam 15 lat i 10 mies. byłam na Sylwestra u kolegi, wiem, że w pokoju obok koleżanka o 3 miesiące starsza uprawiała agresywne pieszczoty z kolegą.
# gdy miałam 16 lat i 0 mies. byłam u koleżanki w domu, był jeden kolega, fajnie się bawilismy, padła propozycja zabaw erotycznych, nie zgodziłam się, wyszłam. Nastepnego dnia, koleżanka powiedziała mi, że uprawiała z nim sex, gdy zapytałam jej co tak na prawde robiła powiedziała
# gdy miałam 16 lat i 5 mies. pojechaliśmy z koleżanką i dwoma kolegami (Jarek i Piotrek), których znam od 2 lat rowerami nad jezioro, do bardzo ustronnego miejsca, gdy tak leżeliśmy, koleżanka z kolegą pieścili się i całowali, ale nie zdejmowali strojów kapielowych, drugi kolega chciał tak samo zrobić ze mną, ale skończyło się tylko na bardzo namiętnych pocałunkach.
# gdy miałam 16 lat i 6 mies. Piotrek (starszy o 8 miesięcy) zaproponował mi chodzenie, powiedziałam, że dam mu odpowiedź jutro i powiedziałam mu nastepnego dnia, że się zgadzam. Do końca wakacji spotykalismy się codziennie na 4-8 godzin, jeździliśmy na rowerachm spędzalismy czas na łące, w parku, chodzilismy na lody, do kina, oglądaliśmy w smartfonie na youtube filmy.
# gdy miałam 16 lat i 6 mies. rozpoczął się rok szkolny, spotykaliśmy się w każdy piątek, często bardzo namiętnie całowaliśmy się
# gdy miałam 16 lat i 10 mies. 31 grudnia urządziłam sylwestra u mnie w domu, rodzice się zgodzili, a w Nowy Rok Piotrek został u mnie na noc, ale nic nie było. Gdy siedzieliśmy sobie u mnie w pokoju powiedział, że chciałby uprawiac ze mną seks, w końcu jesteśmy w związku. Powiedziałam, że jeszcze nie jestem gotowa na to. Zrozumiał.
# gdy miałam 17 lat i 0 mies. Był u mnie na urodzinach. Mama zaskoczyła mnie, bo powiedziała, że jeśli Piotrek chce, to może u nas przenocować, ale Piotrek nie chciał.
# gdy miałam 17 lat i 0 mies. podczas ferii byłam u Piotrka 3 razy gdy rodziców nie było w domu. Za trzecim razem tak się mocno i namiętnie całowaliśmy, że pozwoliłam zdjąć bluzkę i spodnie, miałam krótkie szorty; Piotrek pokazał mi, że kupił prezerwatywy i powiedział, że chce się ze mną kochać, bo strasznie szaleje za mną, bardzo mnie kocha i pociągam go. Obróciłam to w żart i nadal się całowaliśmy. Piotrek zdjął wszystkie ubrania, załozył prezerwatywę i powiedział, że jesli tylko zmienię zdanie to on jest gotowy. To pierwszy raz kiedy widziałam ... To było takie moje pierwsze intymne doświadczenie. Następnego dnia, spotkaliśmy się, chodziliśmy po mieście i przyszliśmy do niego. Gdy się rozebralismy, po krótkim siedzeniu na kanapie, zaczęły się pocałunki i dalej ... Potem zapytał się na messengerze, jak się czuje po tych przygodach. Powiedziałam, że OK. Zapytał, kiedy będe gotowa, że może czekać, to mu napisałam, że niech czeka. Następnego dnia napisał mi, że chce ze mną zerwać. odpisałam, mu, że jeśli musi ze mną zerwać to trudno. Odpisał, że każda chwila ze mną była wspaniała, nadal mnie kocha i bardzo mu się podobam i nie przestanę mu się podobać.
# gdy miałam 17 lat i 1 mies. byłam z Piotrkiem w parku, siedzielismy na ławce i gadaliśmy śmiejąc się ze wszystkiego, normalnie jak kolega z koleżanką. Zapytał, czy chcę do niego wrócić, powiedziałam, że na razie nie.
# gdy miałam 17 lat i 2 mies. byłam z Piotrkiem w parku, siedzielismy na ławce i gadaliśmy śmiejąc się ze wszystkiego, normalnie jak kolega z koleżanką. Zapytał, czy chcę do niego wrócić, powiedziałam, że na razie nie. Nadal pozostajemy w kontakcie. Spotkalismy się i całowaliśmy się namiętnie.
# gdy miałam 17 lat i 3 mies. spotkałam się z Piotrkiem w pubie, piliśmy wodę z sokiem
# gdy miałam 17 lat i 4 mies. spotkałam się z Piotrkiem nad jeziorem w ustronnym miejscu, będąc w strojach lekkich prawie plażowych całowaliśmy się
# gdy miałam 17 lat i 5 mies. spotkałam się 3 razy z Piotrkiem nad jeziorem w ustronnym miejscu, będąc w strojach lekkich prawie plażowych całowaliśmy się
# gdy miałam 17 lat i 6 mies. spotkałam się z Piotrkiem nad jeziorem w ustronnym miejscu, będąc w strojach plażowych całowaliśmy się; Justyna zapytała się mnie, czy jestem z Piotrkiem, powiedziałam, że nie, że zerwaliśmy, bo Piotrek poprosił ją o chodzenie. Justyna spytała, czy spałam z Piotrkiem, opowiedziałam jej te dwie nasze przygody. Za kilka dni zapytałam Justynę, czy Piotrek namiawiał ją na seks, powtwierdziła i powiedziała, że była z nim 2 razy. Gdy zapytałam co robili, to powiedziała, że normalnie kochali się, Justyna nie widzi w tym nic złego, ma swoje potrzeby, Piotrek też więc akurat się zgrali. Kilka dni potem poszłam do Oliwii na impreze, nawet nieźle się bawiłam. Byli też Magda, którą znam ze szkoły, Joanna co to znam ją z klubu do którego chodziłam, Karol znam go z widzenia, bo mieszka niedaleko, Wojtek znam go ze szkoły. Z Karolem usiadłam blisko, że zaczęliśmy się całować. Nie protestowałam, gdy jego rększa szła nie tu gdzie trzeba. Gdy chciał mi rozpiąć guzik od spodni, zatrzymałam go. Powiedział "nie bądź taka cnotka, seks jest dla ludzi, jesli robi się to delikatnie i subtelnie, to daje bardzo dużo satysfakcji"
# gdy miałam 23 lat i 10 mies. cdn


TAGI:
Kiedy jest się gotowym na pierwszy raz
;
Czy jestem gotowa na pierwszy raz quiz
;
Czy jestem gotowa na chłopaka test
;

nocowanie u kolegi

ŁUCJA

Nocowanie u kolegi to nie problem

Mieszkasz na wsi, wszędzie daleko, nie masz transportu, to nocowanie u kolegi to nie problem. Nie musicie spać w jednym łóżku. Zawsze można rozłożyć jakiś materac, łóżko polowe i przenocować się. Teraz często mają takie rozkładane fotele. A nawet jesli śpicie w jednym łóżku, to przeciez nie musicie uprawiać seksu. Można się powstrzymać.

jestem dziewicą, nie widze powodu aby ukrywać swoją prywatność

ANETA 22 lata

Dałam w zęby koledze

... który chciał uprawiać ze mną seks. Być dziewicą to nie wstyd. Mozna to zrobić w tym momencie, w którym uważasz, że już nadszedł ten czas. Trzeba umieć powiedzieć chłopakowi, że nie chcesz z nim tego zrobić. Seks to chwila bardzo intymna i mimo iż czynnośc normalna i rutynowa, to jednak nie róbmy tego byle jak i byle gdzie.

jak nastolatki spędzają czas

Jak rozebrać koleżankę

Z koleżanką nago

W penym wieku ciekawość wobec ciał i seksualności jest naturalna. Niekiedy zdarza się, że w swobodnej sytuacji np. nad jeziorem, czy pod prysznicem sami, nie patrząc na to, czy są obok osoby przeciwnej płci, zrzucamy ubrania, co zachęca te inne osoby do takiego samego kroku.

jak nastolatki spędzają czas

NASTOLATKI

JAK SPĘDZAJĄ CZAS

Dla młodzieży lato to czas na relaks, oglądanie filmów, granie w gry komputerowe czy po prostu leniuchowanie. Odkrywanie nowych miejsc, kawiarni, sklepów, muzeów czy galerii handlowych, to także sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeśli spotykają si w większym gronie, możliwe są gry erotyczne lub inne aktywności seksualne. Nieprzemyślane zabawy kończą się ciążą. Często słyszymy, że kolega zgwałcił koleżankę, lub 15 latka zaszła w ciążę gdyż myślała, że podczas pierwszego razu jest to niemożliwe. Nocowanie u kolegi jest całkowicie normalne i naturalne na terenach wiejskich, gdy z powodu późnej pory, nie wraca na noc do domu.

Nie ma jednej definicji ani jednego modelu związku, który pasowałby do wszystkich ludzi. Każdy związek jest inny i opiera się na indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i wartościach partnerów. Jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne dla większości zdrowych i satysfakcjonujących związków

Resize the browser window to see that . is responsive by the way. 1718887765.0619

KONTAKT | regulamin i polityka prywatności | L Nie odwiedziłaś(-eś) polityki prywatności | WYLOGUJ Modyfikacja: 4 dni, 17 godz., 5 minut temu.