W ZWIĄZKU

Związki początek, jak namówić koleżankę do seksu.


jak namówić koleżankę do seksu co zrobić, aby koleżanka zgodziła się na seks Mam 16 lat, prawie 17 lat. Podobałam się Tomkowi, ale ja nie zwracałam na niego uwagi. Tolerowałam go. Gdy o coś zapytał, zawsze mu pomogłam, ale ja nigdy od Tomka niczego nie chciałam. Widziałam jednak, że podobam mu się. Czasem się do niego usmiechałam, ale w zasadzie unikałam go. Mozna powiedzieć, że przyjaźnilismy się, albo raczej kolegowaliśmy się. Zauważyłam, że coraz częściej Tomek się do mnie zbliża.
Jego pierwszym krokiem w pandemii COVID było, że zaprosił mnie na lody na wynos z McDonalda. Odmówiłam. Potem żałowałam, ale Tomek był uparty. Znowu mnie zaprosił na loda na patyku ze sklepu. Zgodziłam się. Poszlismy, tam gdzie spokojnie można zdjąć maskę i zjeść loda. Pogadaliśmy. po miesiącu zaprosił mnie do siebie, ale odmówiłam. Potem znowu mnie zaprosił, ale bałam się, znowu odmówiłam. Postanowiłam zaprosić go do siebie, rodzice byli w domu, zamknęliśmy się u mnie w pokoju i spędziliśmy razem niecałe 2 godziny. Problematyka namówienia koleżanki do stosunku nie jest prosta, jesli chcesz dowiedzieć sie, czy przedstawiona para jednak zdecydowała się na seks, KLIKNIJ W TEN LINK


napisz do redakcji ~ monika Po powrocie do szkół sympatie odżyły, pogoda w sobote i niedzielę była ładna i koledze udało się namówić mnie na seks, nie było to do końca.
Pyt. redakcji: z penetracją pochwy członkiem ?
Nie, bez wprowadzania penisa do pochwy, nagie pieszczoty i pobudzanie
5 września 2021